Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(asta30a @ 2011 01 03, 14:56)
tikrai taip... kabink per abi wink.gif tik teisingai ismegzk aki, kad nesimatytu tos skersos uzkabintos akies... jei darysi tikslaiai pagal paveiksleli - tada labai graziai viskas issimegs  bigsmile.gif


Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 03, 15:04)
Ačiū už pagalbą 4u.gif


tai cia nieko sudetingo... o stai asd jau antra diena prie rankoviu isemimo sedziu... mezgu... ardau... mezgu... ardau doh.gif sunkiai sekasi atitaikyti ir reikiama skyles dydi ir kad rastas graziai stovetu... ir kad tinkamoj vietoj tos rankoves butu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 03, 15:07)
tai cia nieko sudetingo... o stai asd jau antra diena prie rankoviu isemimo sedziu... mezgu... ardau... mezgu... ardau  doh.gif  sunkiai sekasi atitaikyti ir reikiama skyles dydi ir kad rastas graziai stovetu... ir kad tinkamoj vietoj tos rankoves butu  unsure.gif


Aš dar kol kas negalvosiu apie tai,nes tada kils noras numest ir pasiduot.
Atsakyti
visai apsileidau, kaip numečiau prieš Kalėdas taip ir guli šalis verysad.gif
nežinau kaip prisiverst pabaigt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 03, 19:36)
visai apsileidau, kaip numečiau prieš Kalėdas taip ir guli šalis  verysad.gif
nežinau kaip prisiverst pabaigt  g.gif


Gėdos stulpas laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 03, 20:36)
visai apsileidau, kaip numečiau prieš Kalėdas taip ir guli šalis  verysad.gif
nežinau kaip prisiverst pabaigt  g.gif

Fuuuuu aš ne viena tokia ax.gif pasmane visos detales jau nunertos ,išdeliotos rėikia tik imtis siūti ir lopyti
Atsakyti
AHOY snaudalytes!!!GREIT BUDINATES KRUTINATES !!!aptinge kokios po sventinio maratono blink.gif ...atidundu i palata- wub.gif isauso ir mano valanda biggrin.gif -MEGSIU wub.gif MEGSTUKA ...astulka jau viska paaiskino,ledus pralauze,arde priarde uz mus visas-dabar kaip per sviesta eis irnesakyk.gif

KOLEKCIONIERE- box.gif JOBTARARYRARAI!!!!-kaip suprast?! umn.gif gREIITTTTT PABAIGI KA PRADEJAI!!!!BO ateis senelis ir issines visas dovanas cool.gif ..ALMARA-ir tave tai liecia mirksiukas.gif ..

dabar as biski ''susiveliau''-astut,tu gi zadejai is balintos kavos spalvos siulu megst? mastau.gif ...o nuotraukoj pilki jie unsure.gif ...ar man jau susisuko smegenai po svenciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2011 01 03, 21:51)
Fuuuuu aš ne viena tokia ax.gif pasmane visos detales jau nunertos ,išdeliotos rėikia tik imtis siūti ir lopyti

aš kai pamačiau, akd man medalių trūktsa ir numečiau, visai neveža skylių lopymas, sunert medalius vienas juokas, bet gi tas skyles užlopyt kaip katorga doh.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 01 04, 14:09)


KOLEKCIONIERE- box.gif JOBTARARYRARAI!!!!-kaip suprast?! umn.gif gREIITTTTT PABAIGI KA PRADEJAI!!!!BO ateis senelis ir issines visas dovanas cool.gif ..ALMARA-ir tave tai liecia mirksiukas.gif ..



Tai, kad senis nešiojamą pc atnešė, tai negaliu atsitraukt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 04, 14:09)
AHOY snaudalytes!!!GREIT BUDINATES KRUTINATES !!!aptinge kokios po sventinio maratono blink.gif ...atidundu i palata- wub.gif isauso ir mano valanda biggrin.gif -MEGSIU  wub.gif MEGSTUKA ...astulka jau viska paaiskino,ledus pralauze,arde priarde uz mus visas-dabar kaip per sviesta eis irnesakyk.gif

KOLEKCIONIERE- box.gif JOBTARARYRARAI!!!!-kaip suprast?! umn.gif gREIITTTTT PABAIGI KA PRADEJAI!!!!BO ateis senelis ir issines visas dovanas cool.gif ..ALMARA-ir tave tai liecia mirksiukas.gif ..

dabar as biski ''susiveliau''-astut,tu gi zadejai is balintos kavos spalvos siulu megst? mastau.gif ...o nuotraukoj pilki jie unsure.gif ...ar man jau susisuko smegenai po svenciu unsure.gif


jooo... ardau... mezgu...
vakar uzbaigiau nugara... susiuvau... ir... siandien vel ardysiu doh.gif pasirodo tik 7 kartojimus dariau... per mazai... reikia 8 ax.gif

tu teisi - jie pas mane Latte... balinta kava mirksiukas.gif tik nuotraukoj kaip pilki atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Griztu ir as i palata ax.gif

Nersiu vel medaljonini sali... Si karta ne sau, bet jau dabar laukiu nesulaukiu kaada gausiu siulus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 04, 20:52)
Griztu ir as i palata ax.gif

Nersiu vel medaljonini sali... Si karta ne sau, bet jau dabar laukiu nesulaukiu kaada gausiu siulus  wub.gif


Ir aš nersiu,tik nežinau kada. smile.gif Megztuką mezgu,bet kada baigsiu neaišku,nes mezgu ir ardau,vėl mezgu...ir jaučiu vėl ardysiu. Nu negražiai man ta sudėtinga pynė raitos g.gif Gal laisviau megzt reikia,bet atrodo nekietai stengiuos...
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 04, 15:13)
aš kai pamačiau, akd man medalių trūktsa ir numečiau, visai neveža skylių lopymas, sunert medalius vienas juokas, bet gi tas skyles užlopyt kaip katorga  doh.gif
Tai, kad senis nešiojamą pc atnešė, tai negaliu atsitraukt  hihihi.gif

lotuliukas.gif nu va,gavo mergyte nauja zaisliuka lotuliukas.gif ...ar nors laiko pavalgyt randi? lotuliukas.gif ar nosi ikisus i kompa valgai?


astut- unsure.gif nu tu manes su tuo ardymu negazdink unsure.gif -bijau apie rankoves net pagalvot doh.gif ...jei jau tau taip sekas-tai as jauciu iki pavasario su megstuku strigsiu blink.gif

matre-o kaip pats mezginys tavo-kietas? g.gif gal imk storesnius virbalus?nors as is tokiu pat siulu mezgu 4 nr. virbalais-ir man viskas ok. g.gif ..gal tu foto imesk?(nu gal viskas ten pas tave gerai mirksiukas.gif )

ech-siandien nunarpliojau 2 pakartojimus wub.gif ...patinka man ta ''sokoladine skiltele'' assa.gif
Papildyta:
aagnex-as cia kiek supratau tu is siulai.eu kazkokius siulus uzsisakei?kokius ,kam nersi ir t.t. wub.gif ....jau zinok ir as visai vasiuko pasiilgau blush2.gif ..bet reik pirma megstukais seimyna aprupint biggrin.gif
Atsakyti