Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

ramune

Juuppyy man pavyko siaip ne taip.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Indriuska>: 01 sausio 2011 - 14:46
Na kas nors patarkit kas ne taip pas mae ramaskoj.. nes norisi nerti toliau verysad.gif
Atsakyti
Jau radau savo klaida.. viska katik isardziau.. na ziopla kaip vista esu doh.gif Bet visteik aciu blush2.gif
Atsakyti
ale ziuriu - su savimi kalbiesi lotuliukas.gif
saunu, kad klaidele radai bigsmile.gif nes, kazi ar mes butume padeje... juodi siulai - praktiskai nesimato rastelio, kad klaidas pastebeti doh.gif bet... buciau siuliusi atidziai persiureti pacia pradzia po gelytes isnerimo - ar teisingai pradejai lapelius nerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 01, 16:57)
ale ziuriu - su savimi kalbiesi  lotuliukas.gif
saunu, kad klaidele radai  bigsmile.gif  nes, kazi ar mes butume padeje... juodi siulai - praktiskai nesimato rastelio, kad klaidas pastebeti  doh.gif  bet... buciau siuliusi atidziai persiureti pacia pradzia po gelytes isnerimo - ar teisingai pradejai lapelius nerti  ax.gif


Kas daugiau beliko niekas nesikalba tai su savim pasitariau lotuliukas.gif
mhm juodais siulais labai sunkiai neriasi, bet nieko jau vel pajudejau is mirties tasko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif As gal ne visai i tema,atleiskit 4u.gif Labai ieskau kas galetu nunerti sali,kaina nesvarbu.labai laukiu pasiulymu i az.Aciu 4u.gif tikiuosi atsiras norinciu man padet biggrin.gif
Atsakyti
Su Naujais!!!
Merginos,kas mezgat megztuką, o koks plotis jums gaunasi su 60 akių? Aš jau kokį 40 eilių turiu,tik nežinau ar nereiks ardyt.Ir man kažkaip atrodo siaura. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 03, 10:33)
Su Naujais!!!
Merginos,kas mezgat megztuką, o koks plotis jums gaunasi su 60 akių? Aš jau kokį 40 eilių turiu,tik nežinau ar nereiks ardyt.Ir man kažkaip atrodo siaura. ax.gif


pas mane neistemptas 27 cm... kai graziai patempiu (ta, prasme jis pasitemps, kai apsimaus), tai iki 32 cm ... siauras ti atrodo... bet kai prisideda prie nugaros - vos ne i didziaja puse... na... dar priklauso kokio plocio zadi daryti apmezgima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 03, 12:56)
pas mane neistemptas 27 cm... kai graziai patempiu (ta, prasme jis pasitemps, kai apsimaus), tai iki 32 cm ... siauras ti atrodo... bet kai prisideda prie nugaros - vos ne i didziaja puse... na... dar priklauso kokio plocio zadi daryti apmezgima  mirksiukas.gif


Ir pas mane tiek gaunasi,27cm. smile.gif Tai tada viskas gerai.Tik nežinau ar tas nebaigtas eiles gerai darau. Skaityt,neskaičiau kas ten parašyta,tik iš paveiksliukų kiek supratau tiek. Parašysiu kaip darau,o jūs pasakykit ar gerai ar ne. blush2.gif
Mezgu tiek akių kiek nupiešta schemoj. Tada vieną akį nukeliu,užkišu siūlą(nu žodžiu apkabinu siūlu tą akį kurios jau nebereikia megzt). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 03, 13:05)
Ir pas mane tiek gaunasi,27cm. smile.gif Tai tada viskas gerai.Tik nežinau ar tas nebaigtas eiles gerai darau. Skaityt,neskaičiau kas ten parašyta,tik iš paveiksliukų kiek supratau tiek. Parašysiu kaip darau,o jūs pasakykit ar gerai ar ne. blush2.gif
  Mezgu tiek akių kiek  nupiešta schemoj. Tada vieną akį nukeliu,užkišu siūlą(nu žodžiu apkabinu siūlu tą akį kurios jau nebereikia megzt). ax.gif


teisingai... tik kai darydama pilna eile, ta nukabinta ismezgi - ismegzk, lygiai taip apkabindama, kaip tame paveiksliuke nurodyta mirksiukas.gif kitaip tau gausis dideli tarpai tose vietose rolleyes.gif ... ta prasme, siula ismegzk per abi (per aki esancia ant virbalo ir per aki, kuria apkabinusi buvai)...
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 03, 13:27)
teisingai... tik kai darydama pilna eile, ta nukabinta ismezgi - ismegzk, lygiai taip apkabindama, kaip tame paveiksliuke nurodyta  mirksiukas.gif  kitaip tau gausis dideli tarpai tose vietose  rolleyes.gif ... ta prasme, siula ismegzk per abi (per aki esancia ant virbalo ir per aki, kuria apkabinusi buvai)...


Aha, šitokio bajerio nedariau,nors skylių labai kol kas nematyt. Ta prasme, reikia užkabint ir tą siūlą su kuriuo buvau pakabinus tą akį... ane? g.gif Studijuoju tą paveiksliuką dabar...
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 03, 14:20)
Aha, šitokio bajerio nedariau,nors skylių labai kol kas nematyt. Ta prasme, reikia užkabint ir tą siūlą su kuriuo buvau pakabinus tą akį... ane? g.gif  Studijuoju tą paveiksliuką dabar...


tikrai taip... kabink per abi wink.gif tik teisingai ismegzk aki, kad nesimatytu tos skersos uzkabintos akies... jei darysi tikslaiai pagal paveiksleli - tada labai graziai viskas issimegs bigsmile.gif
Atsakyti