Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

O gal kuri nepatingėtumėt parašyt ką reiškia ženklai schemoj? Susiradau sutartinių ženklų lentelę,bet ten visai kitokie ax.gif Nu tundra dar aš mezgime blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 30, 11:07)
O gal kuri nepatingėtumėt parašyt ką reiškia ženklai schemoj? Susiradau sutartinių ženklų lentelę,bet ten visai kitokie ax.gif Nu tundra dar aš mezgime blush2.gif

Apie kokius būtent ženklus kalbi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 30, 12:16)
Apie kokius būtent ženklus kalbi?  g.gif


Toj schemoj kur asta30a įdėjusi. Langeliai su taškiukais, brūkšniukai, geltoni ir žali langeliai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 29, 20:41)
Na gal ne taip išsireiškiau  unsure.gif  galvoju jas megzt tiesiai,nesiaurinant,o ties riešu staigiai sumegzt iki reikiamo pločio
Panašiai kaip čia  unsure.gif


siaip, tai man patinka laisvos/placios rankoves, o ne siauros - ne taip alkunes issitampo ax.gif

QUOTE(matre @ 2010 12 30, 13:02)
Toj schemoj kur asta30a įdėjusi. Langeliai su taškiukais, brūkšniukai, geltoni ir žali langeliai... g.gif


sunkoka nupasakoti... cia mergina savo nuoziura supaise...
bandysiu...
tuscias langelis - geroji
taskiukas - blogoji
per du langelius perbreztas bruksnelis i desine - geroji akis kryzminama su geraja akimi i desine puse
per du langelius perbreztas bruksnelis i kaire - geroji akis kryzminama su geraja akimi i kaire puse
trys bruksneliai per sesis langelius i kaire puse - trys gerosios akys kryzminamos su trimis gerosiomis akimis i kaire
trys bruksneliai per sesis langelius i desine puse - trys gerosios akys kryzminamos su trimis gerosiomis akimis i desine
spalvos neturi reiksmes...
atkreipkite demesi i 14 eilute... visur porines eiles mezgamos pagal gera i gera, bloga i bloga... o 14 eilej reikia sukryzminti pyne...
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 30, 13:44)

sunkoka nupasakoti...
bandysiu...



Ačiū 4u.gif Pabandysiu, šiaip nesudėtingas pynes esu mezgusi. smile.gif Tiek kiek nupiešta eilėj akių tiek ir reikia megzt? Visos kitos lieka kaip nebaigtos eilės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 30, 14:08)
Ačiū 4u.gif Pabandysiu, šiaip nesudėtingas pynes esu mezgusi. smile.gif Tiek kiek nupiešta eilėj akių tiek ir reikia megzt? Visos kitos lieka kaip nebaigtos eilės? ax.gif


aga... tikrai taip cool.gif
Atsakyti
Sveikos cool.gif
Visu pirma su sventem wub.gif Praejusiom ir ateinanciom newyear.gif
Matau emocijos verda, kitokie darbai vyksta, bet medaljonini sali jau ir pamirstam po truputi.... Ar dar yra ji nerianciu? g.gif

As kaip visada su klausimais ne i tema, bet sitoj temoj visada sulaukiu atsakymo, ko negaleciau pasakyt apie kitas rolleyes.gif


Parsisiunciau zurnala ir ten radau labai man patinkancio sijono modeli... wub.gif
user posted image
user posted image

Yra aprasymas ir schema, bet viskas anglu kalba, su kuria deja nedraugaujam doh.gif Nu ir niekaip nesuprantu net nuo ko pradet verysad.gif

Kaip supranntu reikia megzt nuo apacios... bet kaip tada apskaiciuot, kad butu geras plotis? Matuot pagal kita sijona?

O jeigu megzt nuo virsaus? Tai kaip tada - paprasciausiai megzt 2 dalis - prieki ir nugara? o gal virsu vientisa, ten kur sagos, o zemiau megzt ratu? Bet labai sunkus bus mezginys... labai nemegstu tokiu doh.gif

Ir dar del rastu, gal kas panasiu su schemom turetu, nebutinai tokio paties blush2.gif Nemoku megzt is aprasymu net lietuvisku, ka jau sakyt apie itas kalbas schmoll.gif

Ai ir kazin kurioj vietoj platint/siaurint? Gal kur gerosios akys?

Buciau labai dekinga uz pagalba ax.gif
Atsakyti
laabas mergiukai blush2.gif ....su praejusiom,ateinanciais,ir su gausiu snieguciu jus 4u.gif ...oho kad duodat mergytes doh.gif ..jau mezgat megstuka clap_1.gif -tuoj po svenciu ir as atabegsiu i kompanija ax.gif ..

aaagnex-sakau savo nuomone-(de ax.gif l sijonelio)
1. as ji megsciau nuo klubu apacion.platinciau geru akiu eilese ...kiek isplates-tiek uzteks. juk svarbiausia,kad per klubus butu tinkamas plotis blush2.gif .jsijonas ''varpelio arba trapecijos formos''-tai nebutinta labai platint. blush2.gif .o tada primegsciau liemeni (ten kur geru akiu juosmuo)...megsciau ratu-nepatinka man sijonuose siusiuvimai schmoll.gif
dabar del rastelio-palikciau ta ripsiuka,o tarpuose deciau kita kiaurarasti ax.gif ...ir uzbaigciau ripsiuku blush2.gif ...

agnut- o tu nuskanuot ar nufotkint aprasyma gali?gal ten ka rasim? g.gif
Papildyta:
mergiukai-kuri ieskojot lapuku shemos/paziurekit cia mirksiukas.gif
http://picasaweb.goo...511171600199458

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 gruodžio 2010 - 19:17
QUOTE(liepa50 @ 2010 12 26, 13:15)
Berroco. Norah Gaughan Collection Vol. 1
user posted image
depozit

Va is cia galima atsisiust zurnala... negaliu ikelt foto atskirai, nes suprasteja kokybe, o ji ten ir siaip prasta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 30, 15:55)

As kaip  visada su klausimais ne i tema, bet sitoj temoj visada sulaukiu atsakymo, ko negaleciau pasakyt apie kitas rolleyes.gif
Parsisiunciau zurnala ir ten radau labai man patinkancio sijono modeli...  wub.gif

pabandyk zvilktert cia... pasirinksi panasiausia modeliuka - dayg maz zinosi nuo ko ir kaip pradeti mirksiukas.gif

http://2spicy.ru/vya...ej-s-opisaniem/
http://www.liveinter...1980/page1.html
http://www.liveinter...rubric/1504570/
Atsakyti
Sveikos, pirmiausiai visas darbstuoles su praejusiomis sventemis ir atejusiais naujaisiais metais 4u.gif

Pradejau nerti medaljono sali.. ir iskilo problemele.. neriant "ramune" man nesibanguoja.. schmoll.gif neriau tiksliai pagal shema, is isnerus 11 eiliu susibangavo tik truputy bet nepakankamai kad gautusi sulankstyti lapelius doh.gif gal jus pridejote po daugiau akiu? ar kaip? g.gif Aciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 01 01, 13:59)
Sveikos, pirmiausiai visas darbstuoles su praejusiomis sventemis ir atejusiais naujaisiais metais  4u.gif

Pradejau nerti medaljono sali.. ir iskilo problemele.. neriant "ramune" man nesibanguoja..  schmoll.gif  neriau tiksliai pagal shema, is isnerus 11 eiliu susibangavo tik truputy bet nepakankamai kad gautusi sulankstyti lapelius  doh.gif  gal jus pridejote po daugiau akiu? ar kaip?  g.gif  Aciu  unsure.gif


sunku ka patarti, kai nezinom kokio storio siulai ar vaselis... jei idetum foto - gal butu kas aiskiau mirksiukas.gif o gal, kur klaidele rastume cool.gif
Atsakyti