Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(matre @ 2010 11 24, 15:21)
Poeme,sveikit 4u.gif  Ir darbingų dienų sanatorijoj biggrin.gif

Kaunietės merginos gal matėt kur yra siūlų su blizgučiu? Kažin tas taškas Maximoj turi? g.gif

ką tas taškas turi nežinau, bet Casa Lanoj šian buvau, kažkokių blizgių siūlų buvo, bet ar jie patiks, kitas jau klausimas.
Tiesa, nelabai supratau, kas slepiasi po žodžiu 'šerkšnas', gal turi panašių siūlų paveiksliuką išsisaugojus? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 24 lapkričio 2010 - 15:03
http://picasaweb.goo...508552551841122



yahoo.gif assa.gif assa.gif assa.gif radau kaip mezgasi nepilnos eiles liezuvis.gif liezuvis.gif ...ir visom be be be ,kad nepasaket tongue.gif ...
Atsakyti
Šerkšnas brolienei toks blizgėjimas,spindėjimas. Jai patiko va tokie numeris 41
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 24, 15:06)
http://picasaweb.goo...508552551841122
yahoo.gif  assa.gif  assa.gif  assa.gif radau kaip mezgasi nepilnos eiles liezuvis.gif  liezuvis.gif ...ir visom be be be ,kad nepasaket tongue.gif ...


Reiks ir man pastudijuot biggrin.gif
Atsakyti
kurmi censored2.gif ..nepasididina aiskiai-isislieja raides..tai neperskaitau kas parasyt blink.gif ...kaip ozka tik i paveiksliukus ziuriu lotuliukas.gif censored2.gif nesikeikus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 24 lapkričio 2010 - 15:27
QUOTE(matre @ 2010 11 24, 15:42)
Nea, aš nersiu brolienei begalybės šaliką.Bet ji sumastė,kad ji nori blizgančio ir dar su daug blizgučio. smile.gif Tokio kaip šerkšnas smile.gif


va tokius šiandien mačiau-įvairiausių spalvų (Vilniuje-Midaroje)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 24, 16:21)
Šerkšnas brolienei toks blizgėjimas,spindėjimas. Jai patiko va tokie numeris 41

na, tai tokių buvo Casa Lanoj, tik gal turkiški kokioj Bazėj pigiau bus wink.gif
QUOTE(Viksė @ 2010 11 24, 16:51)
va tokius šiandien mačiau-įvairiausių spalvų (Vilniuje-Midaroje)

Kaune nėra firminės Midaros parduotuvės, renkamės siūlus pas nepripažįstančius interneto turgų, mugių, bazių prekeivius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 24, 18:34)
na, tai tokių buvo Casa Lanoj, tik gal turkiški kokioj Bazėj pigiau bus wink.gif

Kaune nėra firminės Midaros parduotuvės, renkamės siūlus pas nepripažįstančius interneto turgų, mugių, bazių prekeivius biggrin.gif

tai jums dar labai pasiseke lotuliukas.gif ..o pas mus tai ir kartais elementaraus zmogiskumo ir pagarbos pirkejui nepripazysta unsure.gif ...stengiuos pas ''ta asaba'' nepirkt..ieskau internetu unsure.gif ...paskutinis ''perliukas'' kuri girdejau pirkdama siulus,tai kai (netiesiogiai aisku unsure.gif ) pasiule senai mociutei vos ne kojas seimininkei isbuciuot,kad isvis veza siulus schmoll.gif ...cituoju:''ir ko jus isviso norite!!!turetumete ja ant ranku nesiot kad siulus veza!!!''...br... net nupurte...na pas mus dar giliai iauge sovietiniai stereotipai-jei virsininkas-dievas unsure.gif ...o ir tas ''virsininkas'' ne ka maziau arogantiska asmenybe unsure.gif unsure.gif ...tep kad jums dar gerai biggrin.gif...na -vietinio''pusdievio mognato'' zmona mirksiukas.gif ,ko noret rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 24 lapkričio 2010 - 17:53
Sveikutes, visos!
Sveikit, Poeme 4u.gif
Tikli, kantrybes truputi, be be be, desinej virsuj paspaudi ant pliusiuko, palauki, isryskeja, isdideja biggrin.gif , copy- paste, jei nori, ir studijuoji viska kuo ryskiausiai mirksiukas.gif
P.s. Didelis aciu uz nuorodele, Tikli, studijuoju, reik ir man tu nebaigtu eiliu- varvekline skarike eilej laukia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 24 lapkričio 2010 - 18:01
QUOTE(gerve @ 2010 11 24, 18:58)
Sveikutes, visos!
Sveikit, Poeme  4u.gif
Tikli, kantrybes truputi, be be be, desinej virsuj paspaudi ant pliusiuko, palauki, isryskeja, isdideja  biggrin.gif , copy- paste, jei nori, ir studijuoji viska kuo ryskiausiai  mirksiukas.gif
P.s. Didelis aciu uz nuorodele, Tikli, studijuoju, reik ir man tu nebaigtu eiliu- varvekline skarike eilej laukia ax.gif

lens.gif ania?!!!! o ti ko as doh.gif tep nedariau? g.gif ...ai nu,tiek to...

o del nuorodytes-i sveikatyte...vat kad lietuviskai toki gavus- zianu kad kazkur cia forume maciau-irgi is'' mezgimo biblijos'',bet kur nepamenu doh.gif ...man tai kas-as rusiskai suprantu( nu gal kokio specifiniop termino ir neikirsiu,bet su google kaip nors biggrin.gif )-o vat kitom g.gif ...
Atsakyti
Ačiū, Tikli, kad savo laiką aukoji mūsų ir idėjos vardan. Aš matai savanaudiškai trečią skarą varau, o tu aukojies žmonijos labui.

P.S. galima sakyti margutei moherai pritaikymą radau.
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 11 24, 19:08)
Ačiū, Tikli, kad savo laiką aukoji mūsų ir idėjos vardan. Aš matai savanaudiškai trečią skarą varau, o tu aukojies žmonijos labui.

P.S. galima sakyti margutei moherai pritaikymą radau.

blush2.gif nu jau kaip sugedinai... ...man gi irgi padeda kai reik-kaip skant-atiduoduokle biggrin.gif ...ir paciai naudinga-tep kad nieko cia ipatingo mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 24 lapkričio 2010 - 18:17
QUOTE(tiklis @ 2010 11 24, 18:52)
tai jums dar labai pasiseke lotuliukas.gif

siaubilas, būčiau plačiai krūtinę atstačius ir užsistojus senutę. Tokios personos bijo piktų pirkėjų lotuliukas.gif

O žinokit, kokią tendenciją pastebėjau. Anksčiau užeini į Bazę ar kokią mugę, tai cepelinus/čeburekus kapoja, kava kvepia ar vos ne ka santram skyriuj stipresniais gėrimais vaišinas.
Dabar sėdi ant kėdučių tyliai ir visos mezga ar neria, nors prekiauja ne siūlais. Gražu žiūrėt, kai taip pluša wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 24 lapkričio 2010 - 18:27