Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

Lutute, labai sauniai atrodo tavoji skraiste bigsmile.gif
ir dziugu, kad dar viena pasveikusi nuo sio viruso mergina thumbup.gif
Atsakyti
Su praėjusiom šventėm 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dovanas turbūt jau išdalinot, tai sėdit be darbo smile.gif Gal kas jau megztuką pradėjot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 27, 16:22)
Su praėjusiom šventėm 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Dovanas turbūt jau išdalinot, tai sėdit be darbo smile.gif  Gal kas jau megztuką pradėjot? ax.gif


Turiu vieną skiltelę biggrin.gif tą seną....kaupiuosi..
Atsakyti
gal kuri netycia turit situ lapuku schema 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Na va... ir as jau pradejau megztuka narplioti...
bet tik nuforkinusi pamaciau, kad klaida iveliau doh.gif taigis... teks ardyt unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Čia jau dvi skiltelės kaip matau g.gif O kur klaida? Nematau schmoll.gif
ką darei, kad skylių nesimato?
Sesuo aiškino, kad reikia durt ne į tą kur ant virbalo, bet į jau išmegztą akį g.gif bet taip ir nesupratau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 29, 15:17)
Čia jau dvi skiltelės kaip matau  g.gif  O kur klaida? Nematau  schmoll.gif
ką darei, kad skylių nesimato?
Sesuo aiškino, kad reikia durt ne į tą kur ant virbalo, bet į jau išmegztą akį  g.gif  bet taip ir nesupratau  schmoll.gif


cia jau tris skilteles... o klaida ant didziosios pynes - ne taip sukryzminau doh.gif
o apie kokias skyles klabi ? unsure.gif kur nedabaigtos eiles ar kokias kitas?
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 29, 16:22)
kur nedabaigtos eiles ar kokias kitas?


aha apie tas. man tai didelės gavosi unsure.gif
Atsakyti
O gal kas galėtų papasakot kaip pasiskaičiuot reikiamų akių kiekį? Nuo ko pradėt? Man kol kas čia aukštasis pilotažas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 29, 16:39)
O gal kas galėtų papasakot kaip pasiskaičiuot reikiamų akių kiekį? Nuo ko pradėt? Man kol kas čia aukštasis pilotažas... ax.gif


Pagal mano bandymą, kuris pasiteisino, tai eilių turi būti maždaug tiek kiek uždėjai akių. Aš užsidėjau 80 akių, tai mano skiltelė yra iš maždaug 80 eilių. tai galima būtų tiesiog kiekvienoje geroje eilėje palikti 2 akis(aš taip dariau). Bet kad būtų gražu reikia su pynėmis paderinti rolleyes.gif dar bandysiu
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 29, 15:38)
aha apie tas. man tai didelės gavosi  unsure.gif


as naudojuosiu siu budu... tavo sese teisingai sako... kai kabini uz akies (kuri buvo palikta), tai reikia kabinti ne uz ant virbalo esancios akies, o apkabinti dvi akis (ta, kuri ant virbalo ir kuri apkabina ta aki esancia ant virbalo... jauciu nieko nesupratot doh.gif lotuliukas.gif

user posted image

QUOTE(matre @ 2010 12 29, 15:39)
O gal kas galėtų papasakot kaip pasiskaičiuot reikiamų akių kiekį? Nuo ko pradėt? Man kol kas čia aukštasis pilotažas... ax.gif


as akiu neskaiciavau ax.gif tiesiog pasinaudojau vienos rusaites issamia shemute (pagal foto, ji panasaus sudejimo kaip as) ...

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 12 29, 15:42)
Pagal mano bandymą, kuris pasiteisino, tai eilių turi būti maždaug tiek kiek uždėjai akių. Aš užsidėjau 80 akių, tai mano skiltelė yra iš maždaug 80 eilių. tai galima būtų tiesiog kiekvienoje geroje eilėje palikti 2 akis(aš taip dariau). Bet kad būtų gražu reikia su pynėmis paderinti  rolleyes.gif  dar bandysiu


tai tu darai pagal sia schema ? rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 29, 16:51)

tai tu darai pagal sia schema ?  rolleyes.gif



Būtent pagal ją bandžiau, tik man 60 akių neužtenka, reikia 80, ir pynę tą didelę ne tokią dariau, nes nesigauna ji man biggrin.gif
Atsakyti