Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

Nieko jūs nesuprantat, visas zuikio grožis tie kaspinėliai biggrin.gif
Atsakyti
Oi oi merginos, kad pasipūtė lotuliukas.gif užkabinau mergaites blink.gif blush2.gif neišmanėlė gi aš. irnesakyk.gif Aš tik pokalbį bandžiau palaikyti, o čia toks bičių spiečius pakilo nuo dovanų gaminimo staklių. hihihi.gif
Lyg aš kitokia buūčiau assa.gif mes meduolinius namukus statėm, šiandien vieną jau ir padovanojom didis.gif santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 12 21, 19:30)
Oi oi merginos, kad pasipūtė lotuliukas.gif  užkabinau mergaites  blink.gif  blush2.gif neišmanėlė gi aš. irnesakyk.gif Aš tik pokalbį bandžiau palaikyti, o čia toks bičių spiečius pakilo nuo dovanų gaminimo staklių. hihihi.gif
Lyg aš kitokia buūčiau assa.gif mes meduolinius namukus statėm, šiandien vieną jau ir padovanojom didis.gif    santa2.gif


a kur foto ??!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 21, 22:57)
a kur foto ??!!  bigsmile.gif



user posted image

Šitą šiandien vaikai nuvežė seneliui, su kuriuo per šventes neišeis susitikti, nes mama dirbs ax.gif blush2.gif

Tikiuosi moderatorės neužbanins už temos spamą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 21 gruodžio 2010 - 23:01
essen.gif jergau kaip skaniai atrodo bigsmile.gif ...nu sakes kokios jus isradingos bigsmile.gif ..

o del ''duzgimo''-tai zinai,spiecius ''uzsitupejas,uzsitylejas,uzsisstresaves pries kaledas biggrin.gif ..kaledu karstine kaip sakant...ir kaip studentams pries egzamina-matau kad truks vienos dienos unsure.gif ...ech-kad taip tos sventes pacios pasiruostu ir pasipuostu biggrin.gif ...o mes tik su gero vyno butelaiciu i svecius uzlektume pasiplepet gathering.gif santa2.gif

nu bet tu savo tiksla pasiekiai-vel ''duzgiam'' mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 21 gruodžio 2010 - 23:14
mmmm...atėjau su savo darbu,tik radau pyragų biggrin.gif ... vertinkit,mergaitės biggrin.gif
pardon...formatas doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 22 gruodžio 2010 - 19:46
va dabar gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 22 gruodžio 2010 - 19:41
lutute,kaip gražiai žiūrisi thumbup.gif

Merginos žiūriu kad prisiruošę dovanų,skanėstų wub.gif šaunuolės thumbup.gif mes su mažuoju šiandien meduoliukus spalvinom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 22, 20:53)
lutute,kaip gražiai žiūrisi  thumbup.gif

ačiū... ax.gif blush2.gif iš jūsų visų mokiausi,tik medalius mezgiau "iš lempos"...gal tik 2 yra pagal schemą... tongue.gif
Atsakyti
lutute-nu tie ''lempiniai'' medaliai grazuoliai mirksiukas.gif ...originalu..ir kruopstu,ir grazu,ir... .... .... .... ... ECH-MERGYTES,AR JAU UZUODZIAT KALEDAS? newyear.gif ...ir tokie saliai vel ''gryzta i eteri'' wub.gif ...man siandien visa diena skamba skambaliukai ausyse lotuliukas.gif .dzinglbelsai kaip skant biggrin.gif ....ir dukriukui kaledine kepure numezgiau-visai neplanuotai blush2.gif ,..tiesiog uzejo ta kaledine nuotaika...per diena ''pavariau''...tik spalva vysnine,o ne raudona...

user posted image




Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 12 22, 20:39)
mmmm...atėjau su savo darbu,tik radau pyragų  biggrin.gif ... vertinkit,mergaitės  biggrin.gif
pardon...formatas  doh.gif
user posted image


labai įdomus ir gražus bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū,mergaičiukės wub.gif ...iš jūsų nusižiūrėjau... ax.gif
Gerų jums visoms švenčių,mielų,jaukių mezginių-džiuginkit visus ir toliau savo darbeliais.O pačioms-sveikatos,meilės,ramybės 4u.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif
Atsakyti