Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2010 12 16, 14:37)
...vat baigsiu kaledines dovanas ir atalakiu ir as i kompanija biggrin.gif ...(liko puse skaros ir tapkutes brolio berniukui blush2.gif )


man dar puse sarafaniuko dukriukui liko pabaigt rolleyes.gif ... tadu ir as jungsiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, visos! 4u.gif
Dekui uz ivertinimus, mergytes. Deja, pabaigus jungt medalini, mano glezni tongue.gif peciai sunkiai ta grozi atlaiko doh.gif . Dar viena problema( nors, pati norejau storo ir silto)- nepriglunda apsigobus, nors ir ne kietai nertas. Vienzo, pravalas visiskas verysad.gif verysad.gif . Na, ka gi, tiek jau to, bus ant sofos grazus adijaliuks.Arba, jei noras nepraeis- ardysiu po nauju ir jungsiu kazkaip kaip ponco forma kad butu, kad persikeistu priekyje. Pamoka ismokta- slyvinius medaliukus jungsiu su retu tinkliuku, nusiziurejus kaip Bielra bandysiu.
Tikli, lengva sulipint tuos medelius ar eglutes, grazi ir idomi dovanele. Mes su vyru dar ir butelius sampano dazem ir puosem kelis, draugam bus padalint( turim kelias draugu seimas, kur simboliskai dovanelem keiciames). Tik pradzioj pirstai nuo karstu kliju kentejo doh.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Truputi ne i medaljoniniu saliu, o i buteliu tema smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 18 gruodžio 2010 - 16:24
Ei kur visos pražuvot? nykštukais tapote ir dovanas gaminate?
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 12 20, 21:17)
Ei kur visos pražuvot? nykštukais tapote ir dovanas gaminate?


Baliai visokie ir kažkiek kalėdinių dovanų gamyba. Bet va šiandien jau baigiau, tai ko gero teks užsiimt kepimais. smile.gif

Forget, tikiuosi konspektuko sulauksim ax.gif

Oho kokių grožių prikėlėt bigsmile.gif 4u.gif

Savaitgalį ir aš pasirodžiau su savo šaliu keletui žmonių, visi liko sužavėti. Pavasariui prisižadėjau vieną nunarpliot. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 21 gruodžio 2010 - 12:20
vikse-saunus saldainiu medziai-niam nima kaip saldu... bigsmile.gif
o po saldainiais tikrai slepiasi butelis? bigsmile.gif
jeigu taip-tai kaip pritvirtinai saldainius?klijavai ant butelio? biggrin.gif

visos ''dingom'',nes mezgam tyliai tyliai kaledines dovanas... biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 21, 13:17)

Forget, tikiuosi konspektuko sulauksim ax.gif




nenarvuokit.... gerai viskas ten aišku paagal tą nupieštą schemą numezgiau. Skiltelė gaunasi puiki, bet kaip pradėti kitą? doh.gif visų pirma skylės didžiausiais, sesuo aiškino, kad kažkaip reik po akim besti virbalą, bet man ten praraja po ta akim unsure.gif ir dar, gerai mažini po 2 akis, tų nebaigtų eilių. Tai pynės viena "šlanga" gaunasi iš 5 eilių, o kita iš 6, kaip kryžiuot ? g.gif daug man ten neaiškumų, per kalėdas priremsiu prie sienos ir viską užkonspektuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 21 gruodžio 2010 - 12:47
forget- unsure.gif va va- unsure.gif verysad.gif ...ir man siti klausymukai kyla.. verysad.gif ..net nepradedu,nes iki svenciu darbelio tiek,kad doh.gif ...negaliu susikaupt blink.gif ..

vikse-nu kaip noriu tokio medelio bigsmile.gif ...grazumelis..jauc reik vistik ir man pasidaryt toki bigsmile.gif wub.gif ...

edita- blink.gif nu ka veikiam ka veikiam...pas kaledu seneli puse etato dovanu gamintojom dirbam 000054.gif ...
Papildyta:
user posted image

o vat kokias ''dzukiskas kopas'' supute vakarykstis vejas bigsmile.gif ...grazu,kol nereik keliuku ''atsikast'' doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
ir as siuo metu vis dar ateinantiems kiskio metams ruosiuosi bigsmile.gif
kaspineliai ni prie ko... man jie cia netinka... bet mazoji mano reikalavo rolleyes.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
hihihi.gif kokie zuikiski zuikuciai thumbup.gif ...as jiems kokia pyniuota kepuryte ziemine uzdeciau...prie salikucio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 21, 15:29)
hihihi.gif kokie zuikiski zuikuciai thumbup.gif ...as jiems kokia pyniuota kepuryte ziemine uzdeciau...prie salikucio biggrin.gif


taigi negalima !!!! kaspineliu nebesimatys lotuliukas.gif mazoji man galva nusuks doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 21, 16:34)
taigi negalima !!!! kaspineliu nebesimatys  lotuliukas.gif  mazoji man galva nusuks  doh.gif  lotuliukas.gif

doh.gif oi,persiprasau blush2.gif ....nu mazyliu norai-mamoms sventas reikalas blush2.gif ...gerai dar kad raudoni kaspinukai,o tai maniske roziniu uzsiprasytu biggrin.gif..
Atsakyti