Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(bielra @ 2010 12 14, 14:42)
Pasirodo ir rusaitės šį tą sugeba..  hihihi.gif
Man labiausiai patiko spalva ir forma.., bet tarpukų pildyme mūsų gražesni..  lotuliukas.gif


Aš tai pagalvojau, kad čia tavo darbas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 14, 14:43)
Aš tai pagalvojau, kad čia tavo darbas. smile.gif


Nea.. biggrin.gif Įkišau nosį pasižiūrėt ką naujo rusaitės pagamino.., keista kad tik 830 g sunaudota jam.. g.gif Tik metražas neaiškus..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

As tai laukiu, kol Tiklis ar dar kas nors ta grazia vasarine rusva suknute ners ax.gif Tada prisijungsiu

QUOTE(tiklis @ 2010 12 13, 17:45)

smina-jei teisingai supratau bigsmile.gif -ir tu gruodinuke?ir 12 d? hihihi.gif ...jei taip tai  happybday.gif ... mirksiukas.gif


As 9 d. Bet svenciau vistiek savaitgali

QUOTE(bielra @ 2010 12 14, 11:58)
Graži skraistė..  ax.gif


Cia tavo? Vel nauja bigsmile.gif Nieko nebesuprantu g.gif Ir pirstinaites kokios wub.gif
Papildyta:
AAA jau parase, kad rusaiciu skraiste. Bet grozis nuo to nenukentejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 12 14, 15:03)

As 9 d. Bet svenciau vistiek savaitgali


Su praėjusiu tave drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
idomu ar cia tik tortus visos mezga? bigsmile.gif lotuliukas.gif
ar mezga kas medaljonini megztini... g.gif biggrin.gif pasirodykite prasau... rolleyes.gif
as vakar atsispausdinau paveiksliuka,akis susiskaiciavau...vat... ax.gif
ir ne ji,o pynutes,o ji tik omeny turiu... biggrin.gif
Atsakyti
smina, kad ir su praejusiu, ale vistiek laimingu metuuuuuuuu linkime wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 14, 17:09)
Su praėjusiu tave  drinks_cheers.gif


Oi koks toooooortas bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(okkey @ 2010 12 15, 08:01)
smina, kad ir su praejusiu, ale vistiek laimingu metuuuuuuuu linkime  wub.gif  drinks_cheers.gif


Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
Su praejusiais tortadieniais, mergytes darbstuolytes!! 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Nutilo kalbos apie gedos stulpa, tai ir tyliu, vis tik mintis kirba, kad sarasuose kur esu blush2.gif . Prisiduodu tarp visu darbu, uzpuolusiu: siandien tureciau pabaigt jungt, nera baisus tas jungimas( okupavau stala, tai bent klupot nereikia tongue.gif)user posted image;user posted image
Ir trunka procesas taip ilgai, nes kaip gi nenubegsi "pasicekawint" ka skarose panos grazaus mezga lotuliukas.gif, rezultatas: staigiai prireikia atsidekot uz paslauga:user posted image;user posted image.
Na, ir dar idomu buvo kokios idejos saldaininiu dovanu temoj, ax.gif :
user posted image;user posted image lotuliukas.gif
Apie medalius- norejau "kaldros", tai bejungiant medaliukai kai kurie pasikraipe, noris kad skyliu nebutu. Kita taip nejungsiu, tik sukabinsiu medaliukus ir netaisyklinga tinkliuka i tarpus, tikiuosi, kad medaliukai graziau isryskes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 15 gruodžio 2010 - 16:11
Sveikutes 4u.gif

Gerve, kokiu groziu cia prikelei wub.gif Taip padvelke Kaledom smile.gif
nu saunuole thumbup.gif , irgi barbe devyndarbe - devyni rankdarbiai vienu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Gerve, tikrai puikiai 4u.gif


Pavydėkit, nes jau turiu vyšnios raudonumo siūlus apvaliam megztukui, ir jau dedu akis bigsmile.gif
Atsakyti
gerve-labai grazu thumbup.gif
kiek visko daug padarei... doh.gif
Atsakyti
gervut wacko.gif eik tu sau kokia tu bigsmile.gif ...kiek darbu speji padaryt blink.gif ...salis-nuostabus wub.gif ...1000 kartu pasakiskas wub.gif ....labai labai medalinis wub.gif ....
saldainiu medeliai biggrin.gif labai skaniai atrodo...as kazkaip niekaip neisbandau ''sitos technikos'' biggrin.gif ...sakau gal ir man reik g.gif


forget- thumbup.gif ...tu dek dek akis...ir viska ''protokuoluok'' ir fotkink lotuliukas.gif ...vat baigsiu kaledines dovanas ir atalakiu ir as i kompanija biggrin.gif ...(liko puse skaros ir tapkutes brolio berniukui blush2.gif )
Atsakyti