Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(okkey @ 2010 12 12, 19:01)
o vaikeli tiksliai kiek darbelio  doh.gif o jau siulu kiek kg suvalge tik bandau isivaizduoti, nes detales beveik visos pilnavidures juk  cool.gif

Airiški nėriniai visada "valgo" daug siūlo,bet aš tai galvoju kokie ten žmonės gyvena,kad vonioje tiesia baltą kilimą ir dar nertą unsure.gif Pas mane,su mano vyrukais ir dviem šunimis tai sunkiai įsivaizduojama doh.gif blush2.gif Nemokam mes sterilioj aplinkoj gyvent cool.gif Nebent aš viena,be šeimos gyvenčiau....
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 12, 21:06)
Airiški nėriniai visada "valgo" daug siūlo,bet aš tai galvoju kokie ten žmonės gyvena,kad vonioje tiesia baltą kilimą ir dar nertą  unsure.gif  Pas mane,su mano vyrukais ir dviem šunimis tai sunkiai įsivaizduojama  doh.gif  blush2.gif  Nemokam mes sterilioj aplinkoj gyvent  cool.gif Nebent aš viena,be šeimos gyvenčiau....



pritariu šimtu procentu, net neįsivaizduoju balto kilimuko pas save, tokį grožį tripti kojomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.

Atnesu pora ideju ne i tema blush2.gif

Bet labai noriu parodyt, gal kas pavasariop prisijungtu nert... Galvoju rimtai kazkuri imt cool.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
aaagnex, abu labai žavūs, bet man kalnieriaus ir rankogalių norisi lengvesnių, reikia pasidairyti kiauriaraščio į temą. storais siūlais neriant tai gal visai ne tiek jau daug darbo būtų, be to kažkur skaičiau, kad pavasario spalva bus balta, baisiai madingai atrodytume smile.gif

aš vis nesulaukiu kol kuri pana pradės megztinį, mane jau terminas spaudžia biggrin.gif
Atsakyti
as tai aisku tokio paltuko noriu, bet as visko noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir ta megztini mergikes rimts gal jau gimdot a? bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip jums toks rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 12 13, 11:43)
o kaip jums toks  rolleyes.gif

ir toks neblogas

tik gal man per puosnus toks g.gif

beje - as tai ne balta zadu nert... noriu tamsesnio... Mastau apie ruda arba tamsiai samanini is dekstrenos pusvilnes... Kad ir kaina nesikandziotu ir stori siulai butu...

nes jeigu graziai neiseis, tai ne taip gaila bus cool.gif

o jei is mocheros daryt, tai gal tada imciau Angora RAM g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 gruodžio 2010 - 10:48
QUOTE(Rutele_S @ 2010 12 11, 23:05)
Tikli as gal ne i tema taciau is kokio kaimuko esi? Sakei netoli Lazidju...Gal kartais is Kuciunu? ax.gif

biggrin.gif sillta silta mirksiukas.gif ..labai netoli nuo ju.. biggrin.gif

labas rytas...gryztu ir prisiduodu kad vis dar gyva po tortadienio biggrin.gif ....ir...pasenus dar vienais metais tongue.gif ...o gal atjaunejus rolleyes.gif -nu kaip paziuresi lotuliukas.gif ..sako mes du kart isgyvenam vaikyste,taip kad -jaunejam lotuliukas.gif

megstinio nepradejau dar nes doh.gif doh.gif doh.gif gavau kalediniu dovanu uzsakyma-ir... blink.gif visos ranku darbo doh.gif ....reiks megst dabar...o jau kaip niezti rankas megstuka pradet unsure.gif ..jauciu nors po kelias eiles reiks kasdien nurakinet unsure.gif ...vat tik ar visos jau pasiruose?forget tai jau varo ''pilnu tempu'' jauciu biggrin.gif ...astute vyrui megstini irgi gal jau baige...matre siulus vat is krepsio istrauks ir.... lotuliukas.gif ...


tiesa-mergiukai,gal kuri MEGOS auksarankiu mugej dalyvavot blush2.gif ?...nu labai jau graziu dalyku buvo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakart pabaigiau SB megztini thumbup.gif thumbup.gif
bet, kadangi liko daug siulu... pazadejau mazei sarafaniuka dar is ju numegzti ax.gif ji pas mane tokia - burbuliuke, labai sudetinga... praktiskai neimanoma patogiu drabuzeliu rast rolleyes.gif tai, nusprendziau pradziuginti ja siltu patogiu sarafanu cool.gif

megztukui siulus jauirgi turiu... laukiu tik bangos - kadu cia mergaites susimes tam darbukui tongue.gif paskaitinejau... pasigilinau i ta mezgimo procesa... ir nusprendziau... palauksiu drasuoliu, kurios prades pirmos tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tiklis-ir kitoms-aciu uz kontaktus,pasinaudosiu,kai reiks uzsisakyti.. smile.gif
siulus jau turiu-tokius sviesiai oranz...zodziu siek tiek apelsininiai... lotuliukas.gif
niekad tokio neturejau mezgtuko,nusprendziau imesti spalvu i rudai-pilkus tonus... lotuliukas.gif
rankoviu ieskau-manau darysiu jas laisvas ir trikotazo rastu... unsure.gif
balti kilimai ir megztukai-paltai -labai grazu,bet as netureciau kur pritaikyti...mano drauge turi balta nerta kilimuka miegamajame...bet tiesa jis jau pilksvas... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif asta- nu tu duodi lotuliukas.gif ....as irgi laukiu kol kas prades lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...nu bet jauciu reiks susiimt unsure.gif ..rytoj tongue.gif ...

na o dabar baltieji paltukai ax.gif - nu graaazuuu wub.gif ...nu bet o taciau,jauciu reik pamusalo jiems g.gif ...nu bet pirma megstukas o tada g.gif pagalvosiu apie paltuka biggrin.gif
Atsakyti
man ten dar tamsus miskas atrodo, to megztuko mezgimas doh.gif
neikertu dar ten, kaip tas akis apsiskaiciuoti rastui unsure.gif
Atsakyti