Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

net nepradesiu, kol SB megztuko neapvilksiu schmoll.gif
o liko paaaats baisiausias darbas - susiuti ir uzbaigineti doh.gif tiesiog galiu megzt megzt ir megzt... bet, kad kas nors kitas uzbaiginetu blush2.gif nemegstu sios mezginiu/neriniu dalies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 10, 15:48)

forget-nu tu duodi mergyt doh.gif ...jau ir isbandei doh.gif  blink.gif ...o man dar siulai neparejo umn.gif ...negaliu...jau turejo but doh.gif ....ech,bet nors skara i ta laika pabaigsiu.



Aš išbandžiau su likučiais, kad jūsų neapvilt savo teorijomis lotuliukas.gif

Šiandien nusižiūrėjau baisiai gražius bordinius siūlus megztukui. Bet yra tik 5 matkiukai po 100 gr.
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 12 10, 14:47)
1-as vakar laikiausi visa diena nejau cia ziureti ... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
2-siandien ateinu-viena siulus jau gavo,kita idejo nuostabia suknele pavasariui...sakes...visogero... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
3-as galvoju medaljoniniam megztiniui imti mocheros siulus-kaip manote, ar tiks?
4-asta30a-parasyk prasau,kur uzsisakei siulus,ir per kiek juos tau atsiunte... mirksiukas.gif
5-vakare vel uzsuksiu pas jus i svecius,nes siandien VLN vakarelis darbstuoliukiu,reik eiti ruostis,dress kodas-''dideles baltos snaiges''... lotuliukas.gif

cool.gif as cia vat pamislyjau biggrin.gif -as gi savo sali neriau is angora ram.sito siulu puks labai mazas rolleyes.gif ...tai zinok mochera visai tiktu,tik reik storos..ir kad pukas nebutu ilgas ax.gif ..nes pyniu grozi uzgos ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 10, 22:50)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

as ka tik baigiau nerta svarkeli ir ''nusprendziau cia uzsikabliuoti"... lotuliukas.gif man tik galbut tam megztiniui noretusi kitokiu rankoviu,bet cia reiks kazkur kazkokiu ideju paieskoti....
p.s.einu siandien ieskot siulu... lotuliukas.gif
???-kas is LT,parasykite ,kas uzsisako is kur siulus inernetu,kad greiciau ateitu...aciuks... smile.gif
Atsakyti
jolyk-as siunciuos is auksarankes ir kasiulai 4u.gif ...siaip is auksara 4u.gif nkes man greit pareina...vat tik si kart pirmadieni uzsakiau,o gavau vakar g.gif ...bet niekad dar taip ilgai nekeliavo schmoll.gif ...nors vat viena mamyte sake,kad su auksaranke jai buvo kazkokiu ''kliapsu'' ne tas prekes atsiunte...nu man nepasitaike blush2.gif ...o vakar dar viena naujiena suzinojau,pas mus kaime viena moteris is dekstrenos apsieme siulus pardavinet,tai sake pasiseme visu siulu pavyzdziu biggrin.gif ..reiks nulekt paziureti ir apciupinet biggrin.gif ...

matre-nu kaip tau siulai?

Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 12 11, 09:26)
as ka tik baigiau nerta svarkeli ir ''nusprendziau cia uzsikabliuoti"... lotuliukas.gif man tik galbut tam megztiniui noretusi kitokiu rankoviu,bet cia reiks kazkur kazkokiu ideju paieskoti....



man irgi lyg noretusi pakeist rankoves ax.gif
Atsakyti
vajej, pagaliau pradejau jungti medalius vakar doh.gif nelengva, nes ant grindu, kaip ir daugumai klupot tenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 12 11, 10:26)
as ka tik baigiau nerta svarkeli ir ''nusprendziau cia uzsikabliuoti"... lotuliukas.gif man tik galbut tam megztiniui noretusi kitokiu rankoviu,bet cia reiks kazkur kazkokiu ideju paieskoti....
p.s.einu siandien ieskot siulu... lotuliukas.gif
???-kas is LT,parasykite ,kas uzsisako is kur siulus inernetu,kad greiciau ateitu...aciuks... smile.gif



as sakaus is siulu oaze tai kita diena atveza tiesiai i namus ax.gif
Atsakyti
Tikli as gal ne i tema taciau is kokio kaimuko esi? Sakei netoli Lazidju...Gal kartais is Kuciunu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 11, 11:53)

matre-nu kaip tau siulai?


Siūlai guli supakuoti lotuliukas.gif Spalva nebloga. Dar nebandžiau. Tuo pačiu su mohera užsisakiau vienam šalikėliui,bet per balius šį savaitgalį nėra laiko paimt į rankas. biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,pažiūrėkit kokį dalyką radau bigsmile.gif va čia tai darbelio....
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 12, 17:50)
Merginos,pažiūrėkit kokį dalyką radau  bigsmile.gif  va čia tai darbelio....


o vaikeli tiksliai kiek darbelio doh.gif o jau siulu kiek kg suvalge tik bandau isivaizduoti, nes detales beveik visos pilnavidures juk cool.gif
Atsakyti