Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

verysad.gif jezau,poeme,stiprybes ir sveikatytes jums 4u.gif ...
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Ajazau, ką tik pažiūrėjau praeitą temą doh.gif Kiek naujų virusų cray.gif Išprotėt galima tease.gif Negryšiu schmoll.gif Paprašysiu kad uždarytų -
ilgam brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 24 lapkričio 2010 - 10:34
QUOTE(poeme @ 2010 11 24, 10:25)
Baigėsi mano šalio nėrimas kol kas  verysad.gif


Sveikatytes jums, poeme ... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 23:30)
bigsmile.gif  kaip is katalogo bigsmile.gif ..ir siulai tokie pazystami lotuliukas.gif ..ar tik ne angora? tongue.gif


Siulai 70% mohera, 30% akrilas, bet jei tik klaidelė- ilgai tenka ardyti, labai veliasi verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif


Poeme, sveikatos jums 4u.gif Kuo greiciau sveikit!

Geda prisipazinti, dar neisprausiau savo salio. turbut laukiu, kad kas uzpakali paspardytu doh.gif Bet jau siandien tai tikrai iskalbsiu smile.gif
Papildyta:
verena, labai graziai atrodo tavo derinukas bigsmile.gif thumbup.gif , tokios svelnios spalvos, lauksim galutinio rezultato
Atsakyti
smina-o tu capricorn paparasyk kad ''uzkapali paspardytu'' lotuliukas.gif ..jinai sita moka-mane taip ''i riscia ivare'',kad jau kita diena foto buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..skaros....o tep savaite neprisiruosiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 24, 13:01)
Sveikatytes jums, poeme ...  4u.gif  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(smina @ 2010 11 24, 14:09)
Sveikutes 4u.gif
Poeme, sveikatos jums 4u.gif  Kuo greiciau sveikit!

Labai labai ačiū mergaitės friends.gif
Papildyta:
QUOTE(yerena @ 2010 11 24, 13:10)
Siulai 70% mohera, 30% akrilas, bet jei tik klaidelė- ilgai tenka ardyti, labai veliasi  verysad.gif

Oi kaip pažystama doh.gif Bet man labai gražu hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(yerena @ 2010 11 23, 23:26)
Kadangi spalvoto šaliko nėrimas jau įpusėjo, pasirodau:

Ai ai ai, ką čia neriat? karsta.gif Nu bet jau spalvoooooooooos thumbup.gif
Atsakyti
Poeme,sveikit 4u.gif Ir darbingų dienų sanatorijoj biggrin.gif

Kaunietės merginos gal matėt kur yra siūlų su blizgučiu? Kažin tas taškas Maximoj turi? g.gif
Atsakyti
matre ir tu snaigem apsirgai? nu as tai imsiu paprastus nerimo+ pridesiu siuvimo siula-blizguti blush2.gif ..ir blizges... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 24, 14:27)
matre ir tu snaigem apsirgai?  nu as tai imsiu paprastus nerimo+ pridesiu siuvimo siula-blizguti blush2.gif ..ir blizges... biggrin.gif


Nea, aš nersiu brolienei begalybės šaliką.Bet ji sumastė,kad ji nori blizgančio ir dar su daug blizgučio. smile.gif Tokio kaip šerkšnas smile.gif
Atsakyti
Ar cia tas kur Capricorn nere?
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 24, 14:48)
Ar cia tas kur Capricorn nere?


Apie tą bordo spalvos kalbi? Tada jo smile.gif
Atsakyti