Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 15:20)
as gyvenu lenkijos pasieni biggrin.gif..''giiilioj provincijoj'' ( ph34r.gif jei tiesiai per laukus-koks kilometras ir jau pas kaimynus lotuliukas.gif )...artimiausiasmiestelis-kaimelis-lazdijai biggrin.gif


Kažkuriais metais teko dalyvauti "Pasienio fiestoje".. mirksiukas.gif Tikriausiai girdejus būsi apie tokią, ane? biggrin.gif Tai labai keista buvo, kad dar esame kaip ir Lietuvos teritorijoje, bet telefonai jau Lenkijos bokštus pasigavo.., tai pokalbiai buvo laaabai trumpi... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 12 09, 16:27)
Kažkuriais metais teko dalyvauti "Pasienio fiestoje"..  mirksiukas.gif  Tikriausiai girdejus būsi apie tokią, ane?  biggrin.gif  Tai labai keista buvo, kad dar esame kaip ir Lietuvos teritorijoje, bet telefonai jau Lenkijos bokštus pasigavo.., tai pokalbiai buvo laaabai trumpi...  lotuliukas.gif

jau su tais telefonais doh.gif doh.gif doh.gif ...kas pas mus atvaziuoja,visi iskart ''rankini tinklo valdyma'' telefone nusistato lotuliukas.gif ..nes kitu atveju doh.gif ...o mes daznau sedim''nerysio zonoj'' lotuliukas.gif ...nors bokstai uz kokio puskilometrio biggrin.gif ..

o ''PASIENIO FIESTA''-tai cia gal pats didziausias renginys musu ''kaime'' lotuliukas.gif ...nors as mieliau i kokia kernave ar druskininkus lekiu,o ne i vietines ''sventes'' biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 15:20)
artimiausiasmiestelis-kaimelis-lazdijai biggrin.gif

Suprasta,dzūkelė drinks_cheers.gif mano uošvija toj pusėj,ir pati vaikystę leidau netoli Varėnos ax.gif

QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 15:26)
kitoj pusėje pažaislio nelabai toli nuo heso

Aiškuma ir su tavimi smile.gif aš kitoj pusėj,bet Pažaislį per langą irgi matydavau smile.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 15:32)


o ''PASIENIO FIESTA''-tai cia gal pats didziausias renginys musu ''kaime'' lotuliukas.gif ...nors as mieliau i kokia kernave ar druskininkus lekiu,o ne i vietines ''sventes'' biggrin.gif ...

visada taip būna,norisi kitokių pramogų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 15:32)
o ''PASIENIO FIESTA''-tai cia gal pats didziausias renginys musu ''kaime'' lotuliukas.gif ...nors as mieliau i kokia kernave ar druskininkus lekiu,o ne i vietines ''sventes'' biggrin.gif ...


Ar didžiausias tai nežinau.. lotuliukas.gif , bet girdėjau kad vyksta kiekvienais metais birželio mėnesį..

user posted image

rolleyes.gif
Atsakyti
bielra- hihihi.gif koks vaizdas pazystamas lotuliukas.gif ...nu manes tarp tu paneliu nera,bet kartais topsecret.gif ir as tautiniais ''pasipuosiu'' hihihi.gif ... doh.gif o baisiausia buna tai vasara doh.gif -+30,o tu su pasijoniu,vilnoniu sijonu ir vilnone prijuoste doh.gif ...ir dar kojines iki keliu-baltos doh.gif ...(nu ''ziauriausia buvo dainu sventej pernai metais doh.gif doh.gif )...

astut-as galima sakyt pusiau dzukute,pusiau aukstaite lotuliukas.gif ...kartais viena puse ''ima virsu'',kartais kita lotuliukas.gif ...

matre-nu ,kaip siulai smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 17:36)

matre-nu ,kaip siulai smile.gif ?


Dienos sviesoj nemaciau,nes tik sutemus parsinesiau. Siaip prie sviesos tai matosi,kad yra kazkoks ale zalsvas atspalvis,bet visai nieko. smile.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif...man tai jie grazus biggrin.gif ...ir pamatysi kaip mezgas fainiai-nu bent jau man blush2.gif ...dabar as suku galva,ka cia griebt uz''atlapu'',kad pafotkintu ir paaiskintu kaip gi vistik tos nebaigtos eiles mezgas...jauc kol pati nepaimsiu mezgin io i rankas- g.gif nelabai ir ''daeis''...siaip pats principas lyg ir aiskus,bet.....-nu niekaip neikertu kaip tas nebaigtas eiles suderint su pynem doh.gif ....nu jei vien gerom-tai jauciu iseitu,bet dabar blink.gif ...man dar vis kazkokia mistika...reiks prisivers ir GERAI viska istudijuot unsure.gif ...nes tik ''prabegom'' perverciau ir viskas...labai nesigilinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 gruodžio 2010 - 17:57
Tikli, susiskaičiuoji kiek persukimų turės tavo paskutinė, mažiausia pynė. Tarkim 8 po 6 akis. Užsidedi akių kiek reikia pločio. Numezgi 6 eiles, pask persuki. O dabar jau sunkioji dalis. Visą apskritimą pasidalini į 8 dalis. Tavo tikslas toks: apskaičiuoti kiek eilių reikia, kad užtektų numegzti tą 1/8 ąją skiltelę. ir varai... tarkim vis palieki po 10 akių, kiekvienos eilės gale, ar po 5, jei akių mažiau, siūlai storesni. Kai visą tą padarai, vėl numezgi 6 eile siki galo, padarai mažiausios pynės užsukimą ir vėl per naujo.

Aš čia labai gudra paaiškinti teoriškai, nes pati tai dar nebandžiau lotuliukas.gif Jei ne taip sakau, prašau, pataisykit, kas mokat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 09 gruodžio 2010 - 18:21
mergiukai doh.gif doh.gif doh.gif ...ar kuri ''moteriskuose modeliuose'' matet nuoroda i liemene? karsta.gif ...pamaciau ir jau man jos reik cray.gif ...jauciu reiks tikrai prasytis ,kad atjungtu kas interneta cray.gif ..pati jau jauciuosi silpnavale-praktiskai igijau priklausomybe....NU PASAKYKIT KAD MAN JOS NEREIKIA... cray.gif ..PRASAUUU...UUUU....UUU... cray.gif...



FORGET- aciuks.gif
Papildyta:
TFU ,KAD TAVE....forget,net nusigandau,kai pamaciau tavo avatara blink.gif ....cia taip apsiginklavai,kad sukneles nenuciupinetu?...nu jo,paziures i profili-ir ramu...kita kart vakarieniausi viena-aplink staliukai bus tusti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 21:16)
mergiukai doh.gif  doh.gif  doh.gif ...ar kuri ''moteriskuose modeliuose'' matet nuoroda i liemene? karsta.gif ...pamaciau ir jau man jos reik cray.gif ...jauciu reiks tikrai prasytis ,kad atjungtu kas interneta cray.gif ..pati jau jauciuosi silpnavale-praktiskai igijau priklausomybe....NU PASAKYKIT KAD MAN JOS NEREIKIA... cray.gif ..PRASAUUU...UUUU....UUU... cray.gif...
FORGET-  aciuks.gif


Cia apie ta kalbi kur tik modelis ikeltas? Nu ten man aukstasis pilotazas tai kol kas nesvaigstu. Tikli, o kada medaljoni antra raizgysi? Ir nedrisk palikt manes ir kitu su megztuku ant ledo. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 21:18)
mergiukai doh.gif  doh.gif  doh.gif ...ar kuri ''moteriskuose modeliuose'' matet nuoroda i liemene?

Matiau wub.gif man tai priekiu pyniuota ir šviesi suknė,kur palei vandenį fotkina labai labai wub.gif tos šviesios net noooriu bigsmile.gif
Atsakyti
matre-nu zinok medeljona biggrin.gif raizgysiu i pavasari unsure.gif ..nu dabar gi as su juo niekur neisiu biggrin.gif ...man dabar reik megstuuukooo biggrin.gif ...ir liemenes unsure.gif ...nu reik... g.gif ...o paskui dar margutes suknutes...ir pavasariui wub.gif tos graaaziooosss sukneles wub.gif wub.gif ....ech....visai nedaug,ania ax.gif ...
Papildyta:
o del ''palikimo''- lotuliukas.gif cia as pati kam nors prie ''uzkapalio'' kaip lapas prilipt del sito megstuko pasiruosus biggrin.gif ...
Atsakyti