Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 14:56)
Aš tai savo margutę suknelę kalėdiniu pasipuošimu užskaitau  biggrin.gif  pagaliau neturiu nei vieno nebaigto rankdarbio  bigsmile.gif


as irgi noriu pagirt Forget margute. Tokia subtili, neperkrauta, nu super thumbup.gif Anoj temoj nedalyvauju, pati neneriu(dar lotuliukas.gif ), tik skaitineju, tai pagirsiu cia - 100 balu! wub.gif
Atsakyti
nu labas mergyckos smile.gif ..pas kuria cia taip sniego priverte?! blink.gif pas mus LIJUNDRA VISA NAKTI IR VISA RYTA!!!!!! blink.gif .. doh.gif doh.gif viskas atrodo kaip ta mano ''ledine egle'' -apsale ledu..varvekliai...ciuozykla doh.gif ...vos masinos duris (gerai apspardzius box.gif )atidariau...kokie 3 mm ledo visur tai tikrai doh.gif ...keliu nebarsto,nevalo...as,kurmi tuos kelininkus bash.gif ...o musu gi skaitos ''pagrindinis i druskinin kus'' doh.gif ...vnz-as siandien piktai susivelus umn.gif

bet vakar jau pabaigiau liemene ir...pradejau skara ''babuni'' dovanu doh.gif ...jau ja kai [pabaigsiu-megstuko eile biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 gruodžio 2010 - 14:47
QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 13:56)
Aš tai savo margutę suknelę kalėdiniu pasipuošimu užskaitau  biggrin.gif  pagaliau neturiu nei vieno nebaigto rankdarbio  bigsmile.gif


Labai graži tavo margutė. 4u.gif 4u.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 14:46)
pas kuria cia taip sniego priverte?! blink.gif 


Kam sniego,kam ledo pavarė biggrin.gif
Atsakyti
o dabar mano ''pastebejimai'' apie musu mergyciu salius umn.gif : mes tikrai ''perspjovem '' rusaites...ir manau todel,kad musu mergytes ''labjau ismylejo'' savo kurinelius...kiekvienas deliotas isdeliotas,myletas ismyletas biggrin.gif ...viskas atrodo taip ''isbaigta''-jei jau palikta koks tarpukas,ar ''skyle-tai ji ten tinka biggrin.gif ...na tokie ''subtiliai isbaigti'' visi...zinoma,ir rusaiciu yra labai graziu,bet ten vienetai,o MUSU VISI biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 15:53)
o dabar mano ''pastebejimai'' apie musu mergyciu salius umn.gif : mes tikrai ''perspjovem '' rusaites...ir manau todel,kad musu mergytes ''labjau ismylejo'' savo kurinelius...kiekvienas deliotas isdeliotas,myletas ismyletas biggrin.gif ...viskas atrodo taip ''isbaigta''-jei jau palikta koks tarpukas,ar ''skyle-tai ji ten tinka biggrin.gif ...na tokie ''subtiliai isbaigti'' visi...zinoma,ir rusaiciu yra labai graziu,bet ten vienetai,o MUSU VISI :D ...



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

ačiū merginos, dėl tos margutės blush2.gif kai tiek pagyrimų susilaukiau, tai supratau, kad ne be reikalo vargau ir kankinau biggrin.gif
Vakar moteris kavinėje, kur pietavau, puolė čiupinėt lotuliukas.gif sakė matė SM įdėtą, tai realybėje gražesnė lotuliukas.gif reiks eit su šaliu kada pasidemonstruot, gal nurengs lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif forget-nu tep skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif ...nuciupineta tokia...o ta sviesia spalva kokiu ''rastu ''darei?2 st. su uzmetimu i viena aki,o tada 1 praleidziam? g.gif ..bliam jis taip pagyvina thumbup.gif ...o dar koki rasta dejai ar ne-nu nedatraukiu as-jauc reiks storesnius akiniu uzsidet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 16:02)
lotuliukas.gif forget-nu tep skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif ...nuciupineta tokia...o ta sviesia spalva kokiu ''rastu ''darei?2 st. su uzmetimu i viena aki,o tada 1 praleidziam? g.gif ..bliam jis taip pagyvina thumbup.gif ...o dar koki rasta dejai ar ne-nu nedatraukiu as-jauc reiks storesnius akiniu uzsidet biggrin.gif



Į kas antrą po 2 stulpelius smile.gif bet ne visur lotuliukas.gif Jokio kt nėra schmoll.gif nes nusprendžiau tik po to kai tavo pamačiau. tai aš aiškinu taip: atseit kur apatiniai GALI persišviesti tokio rašto nėra lotuliukas.gif o iš tiesų, tai tingėjau 100ąjį kartą ardyt
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 14:46)
nu labas mergyckos smile.gif ..pas kuria cia taip sniego priverte?!


O tu kurioj vietoj gyveni? g.gif
Pas mus snigo privertė doh.gif diedas ryte į darbą vos išvažiavo,o kieme net nesimato,kad apskritai kas važiavo doh.gif eina mano berniokai kasti,nes mamka gerklę apsivyniojus,termometrą po pažaščia laiko verysad.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 09, 14:53)
zinoma,ir rusaiciu yra labai graziu,bet ten vienetai,o MUSU VISI biggrin.gif ...

Kas tiesa,tas tiesa,neturėčiau argumentų pasiginčyti schmoll.gif

QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 14:59)

Vakar moteris kavinėje, kur pietavau,  puolė čiupinėt  lotuliukas.gif  sakė matė SM įdėtą, tai realybėje gražesnė  lotuliukas.gif  reiks eit su šaliu kada pasidemonstruot, gal nurengs  lotuliukas.gif

bigsmile.gif va čia tai geras....jaučiu nosis pati į viršų nejučiom kilt pradėjo aniaaa (juokauju 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 09, 16:13)

bigsmile.gif  va čia tai geras....jaučiu nosis pati į viršų nejučiom kilt pradėjo aniaaa  (juokauju  4u.gif )



tai ne, galvoji nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 13:16)
O pas mane miškas ir  kauno marios matosi pro langą,

O tu kurioj pusėj marių? g.gif Visai neseniai ir aš šalia jų gyvenau,tokį vaizdą mačiau ax.gif
Atsakyti
as gyvenu lenkijos pasieni biggrin.gif..''giiilioj provincijoj'' ( ph34r.gif jei tiesiai per laukus-koks kilometras ir jau pas kaimynus lotuliukas.gif )...artimiausiasmiestelis-kaimelis-lazdijai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 09, 16:18)
O tu kurioj pusėj marių?  g.gif  Visai neseniai ir aš šalia jų gyvenau,tokį vaizdą mačiau  ax.gif



kitoj pusėje pažaislio nelabai toli nuo heso
Atsakyti