Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 12:35)
Nu bai tu, koks gali būti įsižeidimas  biggrin.gif  visų akys mato skirtingai biggrin.gif

Visokių žmonių yra,visaip interpretuoja žodžius,nors jie tikrai ne piktai būna pasakyti smile.gif


Aš ieškau naujos "ligos",nežinau kuo čia rimtesniu užsiėmus g.gif
Atsakyti
Aš tai tikėjausi šiandien nusipirkti siūlus tam apvalam megztiniui, bet kelias užpustytas, nenoriu užsnigta būti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 12:43)
Aš tai tikėjausi šiandien nusipirkti siūlus tam apvalam megztiniui, bet kelias užpustytas, nenoriu užsnigta būti  biggrin.gif

Oi apie kelius tai nekalbėk doh.gif Bent tiek,kad snigt nustojo unsure.gif
Tas apvalus manęs kolkas nekabina,gal kai pamatysiu jūsų darbus,padėtis pasikeis biggrin.gif Turiu daug violetinio siūlo,galvoju gal kokį pyniuotą sarafaną pavasariui nusiraityt g.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif

Dar karta aciu uz gerus zodzius manajam saliui 4u.gif

QUOTE(bielra @ 2010 12 09, 11:49)
Smina, kokia kaina tų siūliukų?  g.gif




Vidutiniskai gavosi po 5 Lt uz 50g matkeli, bet jie buvo is likuciu ir nukainuoti, nes ta savininke sake daugiau ju nesives, ispardavinejo. pradine kaina, gerai nepamenu, bet ar 7 lt ar 7,99 Lt uz matkeli g.gif Kur pirkau pas pacia savininke parduotuvej, tai uz kieki jinai man dar didesne nuolaida padare, o kur pirkau pas jos pardaveja - tai pardave kaip uzrasyta, bet sakau, vidutiniskai gavosi matkelis 5 Lt. sumokejau kazkur 115 Lt uz 1150g, tai atliko maziau kaip 50 g nuo salio. Nezinau, kas cia is tiek iseitu dar?

Forget, gerai papustyta siandien, as vos duris atidariau, norejau katina i lauka isleist, bet tas pamates kokios pusnys, apsigalvojo ir nebejo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smina: 09 gruodžio 2010 - 13:17
O pas mane miškas ir kauno marios matosi pro langą, tai vaizdas nerealus, bet į lauką tai nenoriu lotuliukas.gif

Mąsčiau tą megztinuką rudą daryt, bet dabar galvoju gal violetinį g.gif
Atsakyti
O man teks į paštą klampot per pusnis,panašu kad siūlai atkeliavo. smile.gif
Atsakyti
aš siūlus RL apvaliam megztiniui jau turiu, tik laukiu dar nors vienos drąsuolės, kad pradėti smile.gif pirkau šviesios samanos spalvą ( dar ne trydos, bet arti jos), galvojau daryti šviesiai rudą, bet kelnes nusipirkau irgi tokios įdomesnės spalvos tai bandysiu derinti prie jų. teks dėti dvigubą siūlą, nes reikaimo storio siūlus radau jau pervėlai. jei kuri marijampolietė irgi ruošiasi jį kurpti tai tinkamo storio siūlai ( vilna ir vilna/alpaka) yra jaunimo gatvėje esančioje parduotuvėje.
Atsakyti
Aš tai norėčiau pradėt jį vėliau.Nes dar turiu darbelių,reikia šalikėlį nunert kalėdoms dovanų ir varpelių į darželį.O dar kitą savaitę išlekiu,tėčio jubiliejus.Tai laiko kaip ir nelabai bus. smile.gif
Atsakyti
aš užsiskiedžiau juo kalėdoms pasipuošti tai nežinau kaip reikės išsivartyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 12 09, 13:45)
aš užsiskiedžiau juo kalėdoms pasipuošti tai nežinau kaip reikės išsivartyti  g.gif


Oho,tai jau naktim teks pavaryt... smile.gif
Atsakyti
Aš tai savo margutę suknelę kalėdiniu pasipuošimu užskaitau biggrin.gif pagaliau neturiu nei vieno nebaigto rankdarbio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 12 09, 13:45)
aš užsiskiedžiau juo kalėdoms pasipuošti tai nežinau kaip reikės išsivartyti  g.gif

Panašu,kad tempas turės būti neblogas smile.gif

QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 13:56)
Aš tai savo margutę suknelę kalėdiniu pasipuošimu užskaitau  biggrin.gif  pagaliau neturiu nei vieno nebaigto rankdarbio  bigsmile.gif

Labai faina tavo margutė wub.gif Marga,bet ne per daug spalvų,man taip patinka ax.gif Šiemet aš kažkaip labai užsikabinus mėlyna spalva g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 09 gruodžio 2010 - 14:40