Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(smina @ 2010 12 07, 20:12)

Na mergytes, imetu keleta nuotraukeliu ax.gif


swoon.gif grooozissss kooooks blink.gif
wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 17:29)
matre,vat g.gif  as irgi bandymui buvau 38 uzsakius..ir 77...tai 38 tokia biski ''spalvota''-pats siulas atrodo(pries sviesa blush2.gif ) lyg buutu is 2 siuliuku suvytas-samaninio tamsaus ir rudo biggrin.gif ...o vat 77 toks ''siltas'' sokoladinis biggrin.gif . 38 irgi ruda,tik ji turi lyg ''samanini'' atspalvi smile.gif ..grazi...tik as norejau sokolado biggrin.gif ...jei ka-tai tu paskambink tai moteriskei,ir paprasyk kad pakeistu i 77 nr. jei dar neissiustas-sudes tikrai mirksiukas.gif .tiesiog pasiguosk,kad sumaisei kodus biggrin.gif ..tipo siulu truksta ir butent tokiu biggrin.gif ....


Prie užsakymo rašo, kad jau išsiųsta. Bus kaip bus biggrin.gif

QUOTE(smina @ 2010 12 07, 20:12)

Na mergytes, imetu keleta nuotraukeliu


Grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
matre mirksiukas.gif tai bus gerai mirksiukas.gif ...siulas vistiek toks pats biggrin.gif ...o kartu nesudejus spalvu nepamatysi skirtumo biggrin.gif ..ir tai tik pries saulute lotuliukas.gif ..tep kad visks bus gerai 4u.gif ...parasyk kai gausi mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Aciu mergytes, kad nesupeiket mano numyletinio 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 21:33)
vat ir as norejau pasakyt-eik tu sa..... bigsmile.gif  bigsmile.gif ...nu grazuuuu... umn.gif  ir kaip tau negeda tiek ilgai nuo musu toki grozi slept unsure.gif ..kokia  tu  kaka....nu labai labai ''šultingas'' saliukas wub.gif ....primink kokie siuliukai blush2.gif ...storis domina biggrin.gif ...


Tai va, kad man sunkiausia <isbaigt> jau numegzta daikta - susiut, isplaut, istampyt ir pan. O nufotkint prisiruost, ypac ziemos metu doh.gif Man vis kitokiu reikalu atsiranda, vis ka nors nauja reik griebt, pradet doh.gif

Siulai - B.B.B. New Master (made in Italy) 80 proc. merino vilna, 20 proc. akrilanas. 100 g - 250 m. Sumezgiau 1 kg ir 100 g su trupuciu.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 21:12)
matre mirksiukas.gif tai  bus gerai mirksiukas.gif ...siulas vistiek toks pats biggrin.gif ...o kartu nesudejus spalvu nepamatysi skirtumo biggrin.gif ..ir tai tik pries saulute lotuliukas.gif ..tep kad visks bus gerai 4u.gif ...parasyk kai gausi mirksiukas.gif ...


Tikiuosi,kad su spalva bus viskas gerai smile.gif Vat ir pirk siūlus nepačiupinėjus. smile.gif

QUOTE(smina @ 2010 12 07, 21:22)
Aciu mergytes, kad nesupeiket mano numyletinio 4u.gif  biggrin.gif
Tai va, kad man sunkiausia <isbaigt> jau numegzta daikta - susiut, isplaut, istampyt ir pan. O nufotkint prisiruost, ypac ziemos metu doh.gif  Man vis kitokiu reikalu atsiranda, vis ka nors nauja reik griebt, pradet doh.gif



Man irgi smagiau nėrėsi nei jungėsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 07 gruodžio 2010 - 22:10
Sveikos mergaitės.. 4u.gif
Na jau grožių prikėlusios.. bigsmile.gif Visų net ir nevardinsiu.., nes visos šaunuolės! wub.gif Taip sakant rusaites perspjovėt.. mirksiukas.gif

Smina, kokia kaina tų siūliukų? g.gif

Meskut, tavo siūlai iš babinos? Iš kelių siūlų darei ir kiek sunaudojai?
Atsakyti
smina,šaunuolė,labai gražiai atrodo wub.gif

QUOTE(bielra @ 2010 12 09, 10:49)
Taip sakant rusaites perspjovėt..  mirksiukas.gif


Ką ir kalbėt,mūsų mergaitės tikrai daug kruopščiau juos nunėrė,o svarbiausia skyles užlopė thumbup.gif Nors ir originale jos yra,bet jos tikrai nepuošia darbo ax.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
atsitiktinai uzklydau i Jusu temele, nu jau skraisciu grazumas 4u.gif , mmmm bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 09, 11:58)
smina,šaunuolė,labai gražiai atrodo  wub.gif
Ką ir kalbėt,mūsų mergaitės tikrai daug kruopščiau juos nunėrė,o svarbiausia skyles užlopė  thumbup.gif  Nors ir originale jos yra,bet jos tikrai nepuošia darbo  ax.gif



Nu prašom apie save biggrin.gif, o ne bendrai apie visus. Man tos skylės kaip tik gražu biggrin.gif
Atsakyti
Nu pas mane irgi liko keletas mažyčių skylučių,bet man jos reikalo negadina, nes ir medaliuose yra tarpų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 09, 11:13)
Nu prašom apie save  biggrin.gif, o ne bendrai apie visus. Man tos skylės kaip tik gražu  biggrin.gif

Tik neįsižeisk,juk skoniui draugų nėra wink.gif

Man mažos skylutės nekrenta į akis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 09, 13:14)
Tik neįsižeisk,juk skoniui draugų nėra wink.gif

Man mažos skylutės nekrenta į akis  ax.gif



Nu bai tu, koks gali būti įsižeidimas biggrin.gif visų akys mato skirtingai biggrin.gif
Atsakyti