Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(matre @ 2010 12 07, 14:52)

Jūsų teismui maniškis


laaabai jau manaji primena bigsmile.gif
o tai reiskia, kad veeeeelniskai grazus lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 07, 17:05)
175*80cm

Ir aš kaip Tiklis užsisakiau iš ten pat siūlus, irgi rudus ax.gif Man kokio 38dydžio reiktų,pasiėmiau 1kg kad nepritrūkčiau.Jei liks rasiu kur panaudot. smile.gif

matre,o tu koki koduka rasei kai uzsisakinejai? g.gif ..nes zinok vieni rudi yra tokie nelygios spalvos g.gif ...reik imt t.rudus mirksiukas.gif ...77 berods kodukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 16:58)


startuosiu su 100 gr-200m. siulais. pusvilne blush2.gif ..tekstrenos. rudos spalvos..pradziai savo 34-36 d. turiu 700 gr... gal uzteks g.gif  biggrin.gif ...kolkas tiek...laukiu kitu virusuotoju ir kibsim mirksiukas.gif ...o jei rimtai-tai koks skirtumas kada pradesi biggrin.gif  vat paziurekit salio bacila kiek laiko jau visus is koju vercia mirksiukas.gif ....ir nieko- biggrin.gif

vienos jau po 2  pavare blink.gif ,o kitos dar vieno nebaige biggrin.gif ...nu bet svarbiausia,kad kada nors jis vistiek bus baigtas biggrin.gif ...


Oi tai aš gi iš tų greituolių lotuliukas.gif (tik margutė suknelė guli blush2.gif ), ketvirtadienį jau siūlus nusipirksiu ir kaip dėsiu bigsmile.gif visas jus aplenksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
forget-as gi irgi jauc sia sav nepradesiu schmoll.gif ...margumynas irgi guli...dabar dukrytei liemene tunika vilnone baigineju..o dar gimtadienis MB IR mano,tai doh.gif ...tik kita sav. biggrin.gif ...musu gimtadeniai 1 diena skirtumas..jis 11,as 12 biggrin.gif ..tep kad dvigubas balius visad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 16:08)
matre,o tu koki koduka rasei kai uzsisakinejai? g.gif ..nes zinok vieni rudi yra tokie nelygios spalvos g.gif ...reik imt t.rudus mirksiukas.gif ...77 berods kodukas blush2.gif


O kaip 38? Aš šitus užsisakiau. g.gif
Atsakyti
o panos, tam megstiniui praziopsojau schema? ar kaip? grazus bet abejoju ar man pavyks verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
matre,vat g.gif as irgi bandymui buvau 38 uzsakius..ir 77...tai 38 tokia biski ''spalvota''-pats siulas atrodo(pries sviesa blush2.gif ) lyg buutu is 2 siuliuku suvytas-samaninio tamsaus ir rudo biggrin.gif ...o vat 77 toks ''siltas'' sokoladinis biggrin.gif . 38 irgi ruda,tik ji turi lyg ''samanini'' atspalvi smile.gif ..grazi...tik as norejau sokolado biggrin.gif ...jei ka-tai tu paskambink tai moteriskei,ir paprasyk kad pakeistu i 77 nr. jei dar neissiustas-sudes tikrai mirksiukas.gif .tiesiog pasiguosk,kad sumaisei kodus biggrin.gif ..tipo siulu truksta ir butent tokiu biggrin.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 12 07, 18:08)
o panos, tam megstiniui praziopsojau schema? ar kaip? grazus bet abejoju ar man pavyks verysad.gif  unsure.gif



Neturim mes jokios schemos, aš tai iš galvos, bet yra osinkoj:

http://club.osinka.r...948750
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 18:29)
matre,vat g.gif  as irgi bandymui buvau 38 uzsakius..ir 77...tai 38 tokia biski ''spalvota''-pats siulas atrodo(pries sviesa blush2.gif ) lyg buutu is 2 siuliuku suvytas-samaninio tamsaus ir rudo biggrin.gif ...o vat 77 toks ''siltas'' sokoladinis biggrin.gif . 38 irgi ruda,tik ji turi lyg ''samanini'' atspalvi smile.gif ..grazi...tik as norejau sokolado biggrin.gif ...jei ka-tai tu paskambink tai moteriskei,ir paprasyk kad pakeistu i 77 nr. jei dar neissiustas-sudes tikrai mirksiukas.gif .tiesiog pasiguosk,kad sumaisei kodus biggrin.gif ..tipo siulu truksta ir butent tokiu biggrin.gif ....

siaip vat dar kas-jos abi svelnios blush2.gif ..ir po viena abi grazios biggrin.gif ..bet kai suded biggrin.gif i abi kartu-tai pamatai skirtuma mirksiukas.gif ...ir issirenki grazesne biggrin.gif ...
Atsakyti
Matre, grazus rezultatas galutinis gavosi thumbup.gif wub.gif

Na mergytes, imetu keleta nuotraukeliu ax.gif , kai bus grazi diena ir bus kas pafotkina lauke, dar idesiu, gal realesne spalva bus, nes cia vakare darytos
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Siaip, pati esu patenkinta blush2.gif , jis man tikrai mielas ir manau bus nesiojamas, spintoj negules ax.gif
Atsakyti
Eik tu sau kaip gražu bigsmile.gif Vienas gražesnių iš čia matytų ax.gif
Atsakyti
vat ir as norejau pasakyt-eik tu sa..... bigsmile.gif bigsmile.gif ...nu grazuuuu... umn.gif ir kaip tau negeda tiek ilgai nuo musu toki grozi slept unsure.gif ..kokia tu kaka....nu labai labai ''šultingas'' saliukas wub.gif ....primink kokie siuliukai blush2.gif ...storis domina biggrin.gif ...
Atsakyti