Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(@asta @ 2010 12 07, 16:05)
Tik prabilk apie gėdos stulpą ir štai,prieš akis šalis...ir dar koks gražus
Apipylei vandeniu,kad apšaltų taip gražiai?  g.gif

Aaa jau atsakei...geras,jaučiu nemažai žvakių sudeginai smile.gif

lotuliukas.gif as ja VASKU apledinau...apipyliau ir pyliau ir lasinau.... doh.gif ....kol apledejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 15:04)
matre- nu prajuokinai lotuliukas.gif ...apsalo tos mano sakeles nuo vasko lotuliukas.gif ....bet ir pati vos neapsalau kol apsaldinau doh.gif ... nu bet man gi ekstrymo kokio reik doh.gif ... 




Čia su vašku? bigsmile.gif Nu man tai kaip tikras sniegas atrodo. ax.gif Bet jau darbelio įdėta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 07 gruodžio 2010 - 15:10
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 15:07)
lotuliukas.gif  as ja VASKU apledinau...apipyliau ir pyliau ir lasinau.... doh.gif ....kol apledejo lotuliukas.gif

Kiek laiko taip "žaidei"? įtariu ne vieną valandą unsure.gif
Atsakyti
blush2.gif nu esu laaabai pamaloninta, kad jums pasirode lyg naturaliai apsalus blush2.gif ....reiskia stengiausi ir vargau neveltui blush2.gif ...o sunaudojau 5 dideles zvakes..namie neliko ne vienos baltos lotuliukas.gif ...jei butu buve daugiau-buciau ir tas sunaudojus lotuliukas.gif ...

na eglute nemaza-kokio 1 metro tai tikrai...tai kokias 2 val zaidziau... g.gif ..bet kai ''atkaliau kaip reik-tada jau greit ejosi mirksiukas.gif ...jei kam idomu -i az..prakonsultuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 gruodžio 2010 - 15:12
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 16:55)
jolyk-cia as  blush2.gif  to gelytinio noriu...bet nu tures jis pas mani eilej pstovet-nes jauciu pirmenybe medaliniam megstukui biggrin.gif ..laukiu kol visos siulais apsirupins ir  STARTUOSIM cool.gif ...ANIA MERGIUKAI? vat tik greit issiskaiciujam ir prisiduodam kas rimtai ji megst nori...ir kada...

o  cia biski kitokie rankdarbiai- ''LEDINE EGLUTE''  biggrin.gif .





tongue.gif tongue.gif tongue.gif o aš rankovę jo turiu. tik vėl kol pabaigsiu tai būsit visos numezgusios. mani tai užsakymai smaugia
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 16:04)

jolyk-taip mirksiukas.gif  mergyt,tas su skylem apvalus megstukas ir yra medalinis biggrin.gif ...gal i kompanija apsiskresi? flirt.gif


Nu aš vis tiek neatrenku kuris? Tas su nebaigtom eilėm, pynėm? ir vieno blyno? Šitą tai ir aš tuoj pradėsiu, tik siūlų gražių rudų nerandu biggrin.gif


Matre, labai wub.gif

Tiklio eglę, jau kitur išgyriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 07, 15:37)
Nu aš vis tiek neatrenku kuris? Tas su nebaigtom eilėm, pynėm? ir vieno blyno? Šitą tai ir aš tuoj pradėsiu, tik siūlų gražių rudų nerandu  biggrin.gif
Matre, labai  wub.gif



Taip tas smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tiklis-teks tau viska susegti i viena vieta... lotuliukas.gif
-modelis-siulai-kur uzsisakei siulu-kaip greitai atsius-kiek jam siulu reiktu? biggrin.gif
gal ir pagalvosiu del jungimosi... biggrin.gif drinks_cheers.gif tik nepavyks ''ant greicio'' jusu pasivyti,nes jau kaip suprantu pas kuria rankove yra,pas kitas jau siulai keliauja... lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image


vat cia kalbam apie sita grozi wub.gif ...

startuosiu su 100 gr-200m. siulais. pusvilne blush2.gif ..tekstrenos. rudos spalvos..pradziai savo 34-36 d. turiu 700 gr... gal uzteks g.gif biggrin.gif ...kolkas tiek...laukiu kitu virusuotoju ir kibsim mirksiukas.gif ...o jei rimtai-tai koks skirtumas kada pradesi biggrin.gif vat paziurekit salio bacila kiek laiko jau visus is koju vercia mirksiukas.gif ....ir nieko- biggrin.gif

vienos jau po 2 pavare blink.gif ,o kitos dar vieno nebaige biggrin.gif ...nu bet svarbiausia,kad kada nors jis vistiek bus baigtas biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 gruodžio 2010 - 15:59
QUOTE(matre @ 2010 12 07, 15:52)
Išsigandau gėdos stulpo,vakar pamiršau MB paprašyt,kad ant manęs nufotkintų.Tai dabar pafotkinau patiestą.Kokybė tai prastoka ax.gif
Jūsų teismui maniškis
user posted image

koks didelis thumbup.gif kokie ismatavimai?
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 12 07, 14:26)
asta30a-ar mezgi ta megztuka,kur centre gele-kaip zvaigzde?
ar koki kita?pasirodyk...as jau antra savaite irgi ruosiuosi to megztuko mezgimui  blush2.gif tai gal ''uzsikabinsiu'' rimciau pamaciusi tavo foto... lotuliukas.gif


jau Tiklis atsake... tai ji ta liemene nusiziurejusi mirksiukas.gif
as vis su SB megztuku dar vargstu... nu neina jis pas mane greitai, kadangi as noriu daug snaiguciu prinerti, kad i kiekviena kaledine atvirute galeciau ideti ax.gif ax.gif
bet... tikiuosi... labai tikiuosi visus darbukus uzbaigti sia savaitike doh.gif

Tikli !!!! as jungiuosi prie to medalioninio megztuko... tikiuosi siulai del kalediniu svenciu nepastrigs kur pakely g.gif

as irgi turiu 100 g - 200 m... dabar apie kieki galvoju... turi tik 800 g... tikiuosi - pakaks unsure.gif
http://cgi.ebay.ie/w...e=STRK:MEWNX:IT
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 12 07, 15:59)
koks didelis thumbup.gif  kokie ismatavimai?


175*80cm

Ir aš kaip Tiklis užsisakiau iš ten pat siūlus, irgi rudus ax.gif Man kokio 38dydžio reiktų,pasiėmiau 1kg kad nepritrūkčiau.Jei liks rasiu kur panaudot. smile.gif
Atsakyti