Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

gervut-tu greeeeiiiciau junk tik...jau seile tysta apie tavo slyvuka pagalvojus blush2.gif ...o situos siuliukus as irgi nuziurejau- wub.gif ...kai gausi-pasakyk kaip svelnumas wub.gif ... mirksiukas.gif ...siaip jie troiuckos,jei neklystu g.gif ..tai turetu buti thumbup.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 17:53)
gervut-tu greeeeiiiciau junk tik...jau seile tysta apie tavo slyvuka pagalvojus blush2.gif ...o situos siuliukus as irgi nuziurejau- wub.gif ...kai gausi-pasakyk kaip svelnumas wub.gif ... mirksiukas.gif ...siaip jie troiuckos,jei neklystu g.gif ..tai turetu buti thumbup.gif ...


Turetu but geri?Nemegstu labai neisciupinejus pirkt ax.gif Del jungimo- tai kad medaliu dar kiek truuuuksta doh.gif . Turiu slapta vilti, kad bus truputi didesnis nei medaliai salia viens kito sumesti, kai siusis, bet vistiek blink.gif jetau, kaip dar ploto truksta verysad.gif
Atsakyti
o aš visai neturiu laiko nert, praeitą savaitę nebuvau net vąšelio į rankas paėmusi verysad.gif
Atsakyti
kolekcioniere,o tai kas dabar? console.gif
Atsakyti
ai buitis, dantys nesveiki užpuolė, aį gi mat vien su dviem vaikais, tai dar pamokos doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, nugis vis dar su medalioniniu vargstu, vis arba ner kada arba ner kada biggrin.gif MB sako iki svenciu nespesiu, nes ir dovaneles artimiesiems darysiu, ir dar 3 gimtadieniai laukia doh.gif o kur dar namams dekoracijos kurias uzsisoviau padaryt blink.gif
O su tuo saliu atrodo idomiai, nes per du sykius pirkausi siulus, ir gavosi kad truputeli truputeli atspalvis skiriasi (pieno baltumo) nors sudetis ta pati g.gif Beda ta , kad mezgiau tai vienais tai kitais siulais, nerusiavau nerdama medalius, vis deliojau deliojau jau i vietas biggrin.gif nu ir dabar ziuriu kad but visai uzteke vieno atspalvio (apie 800 gr buvo bet maniau maza bus nusipirkau antrakart) o atskirti jau sunku pasidare, kartais ziuriu ziuriu atrodo ir visi vienodi biggrin.gif ...
Klausimas toks ar jungt taip kaip yra, su skirtingais, ar visgi bandyt astkirti kazkaip ir tada kiek truksta danert reikaimos spalvos. Gausis tada 2 saliai biggrin.gif Ryt pameginsiu dienos sviesoj pafotkint gal patarsit ar matysis kad skirtingi truputi atspalviai ar palikt kaip yra. unsure.gif unsure.gif Jetau prirasiau doh.gif Nu bet labai pergyvenu nes stengiaus kruopsciai, kaip ir kiekviena cia aisku, o jei lievai atrodys skirtingu atspalviu g.gif doh.gif
Atsakyti
labas ryts 4u.gif ..

aaagnex-suzinojau koduka samanines-57...70 proc vilna mirksiukas.gif ...t.samanine...sake nesiojant negriauzia blush2.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 12 06, 22:45)
Nu bet labai pergyvenu nes stengiaus kruopsciai, kaip ir kiekviena cia aisku, o jei lievai atrodys skirtingu atspalviu g.gif  doh.gif

Nepergyvenk taip console.gif viskas bus ok.Siūlai dažnai skiriasi (vienas iš pvaz.-vasarą nėriau sijoną iš maxi,pirkau juodus,bet skirtingose vietose ir tai buvo mano klaida...šiaip žiūrėjus juoda,o prieš šviesą skiriasi atspalvis cool.gif ) stipriai matytis neturėtų,o jei ir matysis tai visi galvos,kad taip turi būti,juolab,kad sakei jog nederinai siūlų smile.gif Turėtų būti gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai irgi galvoju,kad blush2.gif nieko ten nesimatys biggrin.gif ...salis ''margas'' jau savo faktura biggrin.gif ...o jei atspalvis skiriasi tik nezymiai-tai irnesakyk.gif ...na nebent ju laaaabai skirias blink.gif ..
Atsakyti
Nepergyvenk, mano siūlai irgi skirtingi. Tam pačiam poke buvo vieni slidesni, blizgūs, kiti visai ne, ir storesni. Ir tikrai nieko nesimato, tik pamėtyk tolygia ir bus gerai
Atsakyti
Jauciu taip ir darysiu nes jau atrinkt juos butu vargas o dar pagalvoju jei nemazai didziuju truksta danert tai doh.gif na belieka dabar mazesniu pridaryt kad skyles uzmusinet. Siaip galvoju jog noreciau kad be jokio arpelio gautusi man su skylem negrazu schmoll.gif tik nesu niekad jungus atskiru daliu, nors maciau kaip su adata kazkurioj temoj rodyta buvo jungimas. O kaip tas skyles uznert tai dar irgi nzn teks improvizuot biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

tikrai manau neverta sukt galvos drinks_cheers.gif , kad siek tiek skiriasi atspalvis. As va kai pirkau savo siulus, tai likucius susirinkau - is dvieju parduotuviu(nors tos pacios savinikes) keturiu skirtingu partiju ir visu atspalviai skyresi smile.gif - primenu, mano spalva - prigesinta alyvine, tai vieni buvo labiau i pilkuma, kiti i rausvuma, treti - i melsvuma ir pan. siaip, kokiam megztinyje tai tikrai matytusi tas skirtumas ir gana aiskiai, bet tokiam salyje is ivairiausiu rastu - nieko nesimato, o jei ir matos kur, tai tik zaismingumo priduoda mano nuomone mirksiukas.gif Jau geda ir rasyti, bet vis nenufotkinu savojo ir nepasirodau doh.gif
Atsakyti