Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 12:19)
lotuliukas.gif i kpmplekta pamirsai itraukt blauzdines auksciau keliu biggrin.gif ...ir pirstines mirksiukas.gif ....ir siusim i zvalgyba biggrin.gif ...


O blauzdinių mintis man tikrai prie širdies lotuliukas.gif nes su kelnėm nevaikštau beveik, tai sunešiočiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 11:19)
lotuliukas.gif i kpmplekta pamirsai itraukt blauzdines auksciau keliu biggrin.gif ...ir pirstines mirksiukas.gif ....ir siusim i zvalgyba biggrin.gif ...


Vaizdas super bus. 4u.gif Forget labai gražu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikli - tas vyriskas megztinis - nu as suzaveta wub.gif - niekada tokio darbo nesiimciau blush2.gif Man per ilgas ir per sudetingas darbas butu verysad.gif

Forget - del kruopstumo - giriu wub.gif , bet siaip man sarafanas bent jau foto atrodo nelabai - tikrai atrodo, kad storina... jeigu tikrovej nestorina - puiku... biggrin.gif
Man niekad netiko neliemenuoti rubai, tai gal del to ant ju akies neturiu g.gif

dabar apie teksrenos siulus blush2.gif Ar jie yra svelnus? Nu man jie tokie siurkstus ir kandantys atrodo, kad negaliu ax.gif

o siaip, labai graziu man spalvyciu yra ir kaina prieinama cool.gif Sakau, gal rizikuot... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 06 gruodžio 2010 - 11:26
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 06, 12:23)

Forget - del kruopstumo - giriu wub.gif , bet siaip man sarafanas bent jau foto atrodo nelabai - tikrai atrodo, kad storina... jeigu tikrovej nestorina - puiku...  biggrin.gif
Man niekad netiko neliemenuoti rubai, tai gal del to ant ju akies neturiu  g.gif




Aš esu labai keisto skonio, tai man labai gražu kai smulkus žmogus užsideda maišinį rūbą biggrin.gif nesu aš smulki, bet vaizdu nenusivyliau, panašiai atrodo lotuliukas.gif

Atsakyti
mergaites nu teksrenos pusvilne viskas aisku su ja sali neriau, o kaip teksrenos 100 vilna g.gif ax.gif ar irgi maloni, nekanda nesukauja lotuliukas.gif
Atsakyti
dabar tep-tersrenos PUSVILNE (isskyrus pilka 24 nr :mirksiukas:ji siurkstesne mirksiukas.gif ..na kiek as maciau ax.gif ) nekanda..pvz.grafito pulka,ruda laaaabai svelnios ir minkstos..ir megst smagu...o vat vilna jau siurkstesne g.gif ...bet manau kad su tinkamu skalbikliu minktikliu isskalbus susvelnetu.... g.gif

tai vat ka ciupinejau-
pusvilne- grafito pilka(MB megstinis blush2.gif )- minksta ir nekanda( na nebent ypac jautriems mirksiukas.gif )
ruda-svelni,nekanda ir nesispardo biggrin.gif
balta-truputi siurkstesne uz rud biggrin.gif -bet puse velnio.

pilka nr 24-siurkstoka(neskalbta,o skalbta gal suminkstetu g.gif )
juoda-siurkstoka
t.melyna-siurkstoka
samanine- thumbup.gif ...truputi siurkstesne uz ruda,nu bet spalva wub.gif



vilna:
balta-siurkstoka
visos pilkos tongue.gif -siurkstokos
rozines,alyvines,zalio geltonos tr tongue.gif uputi svelnesnes uz pilkas mirksiukas.gif

melynu atspalviai-nenormalus lotuliukas.gif ...tik berods 105(ar 106 g.gif ) toks nieko-ryskus ir grazus biggrin.gif

nu rodos tiek blush2.gif
Atsakyti
o samanine, tai kuri? sita http://www.auksarank...productID=46616
ar sita http://www.auksarank...productID=46619

o tos pirmosios kuri spalva tikra? Ta sviesesne, tai man negrazi, bet jei tikroji ta tamsesne - tada idealiai man tiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 06, 11:19)

mano šita suknelė Vernito 50 proc vilnos ir 50 akrilano, tai neskersavo  schmoll.gif

Medvilnė su akrilu viskas ok,labai fainas ir mielas siūlas,ne vieną suknelę esu nunėrus,ir šiaip visko primezgus,bet gryna medvilnė tai doh.gif nebent dabar kažkas pasikeitė,patobulėjo....net SM kažkada merginos skundėsi,kad neįmanoma nieko su ja padaryti....
Atsakyti
na realiai spalva-tai tikrai ta tamsesne...na ji ''tikra samanine''-o ne ''tridava'' lotuliukas.gif ...o zinok kuris siulas buvo-ar 70 proc. vilna-ar 50- g.gif nu dabar tau tikrai nepasakysiu...galiu tiksliai spalvos koduka suzinoti koki treciadieni blush2.gif ....bet man tai ji laaabai wub.gif siaip ta kur fotkinta nuotraukyte(su popieriuku biggrin.gif ...) realiausiai panasi i tikra blush2.gif ...o vat dar ka pastebejau-ar pusvilnes,ar vilnos spalvos tokios pat- na jei paimtume melyna,ar pilka-jos vienodos,tik siuo sudetis skiriasi biggrin.gif ...taip kad manau rinkis bet kuria-spalva bus tokia pat biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

vel kokiu groziu cia pridejusios bigsmile.gif akys tik raibsta, visko norisi doh.gif
Meskutis salis labai grazus - man raudona isvis thumbup.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 10:50)
vat prasom blush2.gif ..tik nu niekaip graziai ant pakabos nenufotkinu doh.gif ...arba per sviesu,arba per tamsu doh.gif ..ir neguli kazkaip doh.gif ..nu vnz-ant zmogaus graziau blush2.gif ...



Tikli, nu nera zodziu - sitoks grandiozinis darbas ir pagal visus vyro pageidavimus, nu super super thumbup.gif thumbup.gif As MB megztini esu mezgus tik 2 kartus - ir abu kartus ta pati lotuliukas.gif vienas platokas gavosi - mazai nesiojo, po poros metu isardziau ir permezgiau is naujo, dar kazka ten dzinsu papuosiau, bet dabar jau lyg siaurokas, o sunui dar didelis, tai vel sekmingai guli spintoj doh.gif
QUOTE(Forget @ 2010 12 06, 11:55)
Nu kadangi, tu prašai, tai tau ir duosiu  lotuliukas.gif

Foto labai prasta, nes baisiai į darbą skubėjau.

Norėjau tokios tunikos kaip suknelės, plačios, kaip maišo, tai panašiai ir gavosi  biggrin.gif
Čia gal sarafanas, ne suknelė  g.gif  bandysiu dienos metu prašyt, kad kas "nutrauktų", bet kad grįžtu tik su tamsa  doh.gif

Forget, man grazu thumbup.gif wub.gif , nors pati tik aptemptus pagrinde nesioju, bet ant kito man grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
kaip cia nuostabiai grazu...pradedant medaljoniniais saliais...ir vis nauju ideju gausa... doh.gif smile.gif
super susinervinimas apima,kaip visko norisi suspeti nusimegzti... thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos!!
@asta, meskute, Tikli, ir visos su nuostabiais darbais- as be zodziu, tik: user posted image. Fantastiskas kruopstumas, isbaigimas!!
Ir is kitos puses, nu kaip taip galima g.gif , sazines visai neturejimas doh.gif . Tokiem bevaliam, kaip as, primetyt ideju po nosim lotuliukas.gif . Nusivilkau paskui panas i skaras gyvai- staiga prireike kazko doh.gif, nu turejau atsiskaityt uz paslaugele- tai varvekline pusskare su karoliukais jau " akupunkturinta" dziuna blush2.gif . Nors, turiu pasisakyt, kad noras jungt medalius nepraeina- numatavau, kad lyg mazoka dar ju, daneriau keleta, siandien jau jungimas vyksta.
Apie siuliuku pirkima tariates- nekukliai pasigirsiu koki svente mano kieme- drauge sveciuojas LT, parves kupranugario vilnos siulu ( pasirode kasiulai) bigsmile.gif Jau kaip laukiu...
Atsakyti