Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

Tikli, aš už rudą 4u.gif

Labai gražus vyriškas megztinis, vakar pabaigiau ir šiandien jau apsirengiau tokios pat spalvos suknelė su pynėm biggrin.gif
Atsakyti
forget-nu duok foto bigsmile.gif ....

ir aciu uz patarimus blush2.gif ...na as kazkaip nenesioju rudos,bet tas originalus megstukas taip graziai rudas ziurisi wub.gif ...net nezinau g.gif ...
Atsakyti
Nu kadangi, tu prašai, tai tau ir duosiu lotuliukas.gif

Foto labai prasta, nes baisiai į darbą skubėjau.

Norėjau tokios tunikos kaip suknelės, plačios, kaip maišo, tai panašiai ir gavosi biggrin.gif
user posted image

Čia gal sarafanas, ne suknelė g.gif bandysiu dienos metu prašyt, kad kas "nutrauktų", bet kad grįžtu tik su tamsa doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 06 gruodžio 2010 - 11:19
nu kad grazuuu bigsmile.gif ...toks laisvas,nevarzantis rolleyes.gif ...ir pynes fainulkiskos biggrin.gif ...ir tau tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Matai realiai gal ir gražiau įliemienuotas aptemptas sarafanas, bet žinau, kad tada tikrai nenešiosiu, tai kam vargt lotuliukas.gif
Foto gal storina, relybėje tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 09:21)
okey-akis prisideda kai baigi eile...


tiek tai suprantu lotuliukas.gif bet nuo kur ten pradeda ar nuo pazasties ar nuo peties blush2.gif

tiklis vyro megztuka super, o del siulu ir as uz ruda balsuoju thumbup.gif dabar knisuos irgi po auksaranke, visiems siulams 7 proc nuolaida, mastau apsipirkti mazumele bigsmile.gif

gal kas is vernito medvilnes mezgusios nerusios, kaip siuluks ax.gif a labai plonas g.gif


Atsakyti
nieks ten man nestorina schmoll.gif ...tiesaus silueto sarafanciukas biggrin.gif ...vat as irgi nelabai megstu ilemenuotus biggrin.gif ...as uz ''nevarzomus judesiu'' biggrin.gif ...o sitas matos toks patogus ir jaukus wub.gif ..toks ''savas''..
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 12 06, 12:10)

gal kas is vernito medvilnes mezgusios nerusios, kaip siuluks  ax.gif a labai plonas  g.gif


Aš tą margutę suknelę iš jos neriu, nelabai plonas- 2,5 vašeliu, virbalai tai parašyta 3- 3,5 nr.
teks grįžt prie jos man... sutvarkyt tas rankoves... nes guli žiūri į mane savo žydrom alim ir verkia ji... lotuliukas.gif

O tada jau griebsiu tą ratu mezgamą. Rudą biggrin.gif
Atsakyti
okey-nuo VIRSAUS-PETIES.... mirksiukas.gif

as jau uzsisakiau-ir rudu ir pilku lotuliukas.gif ...kazka vistiek suchimycisiu biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 06, 10:55)
Nu kadangi, tu prašai, tai tau ir duosiu  lotuliukas.gif

Vaizdai yra gėris thumbup.gif

QUOTE(okkey @ 2010 12 06, 11:10)
gal kas is vernito medvilnes mezgusios nerusios, kaip siuluks  ax.gif a labai plonas  g.gif

Kažkada esu mezgus,tai baisiai skersavo doh.gif daugiau nebandžiau....
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 12:15)
okey-nuo VIRSAUS-PETIES.... mirksiukas.gif

as jau uzsisakiau-ir rudu ir pilku lotuliukas.gif ...kazka vistiek suchimycisiu biggrin.gif ...


O šitai suknelei buvau nusipirkus 800g siūlų, tai spėkit kiek sumezgiau? bigsmile.gif 350... lotuliukas.gif vakare nunarpliojau kepurę vyrui, bet graži ir man, tai dar vieną varysiu, dar gal riešines megsiu ir gal liemenę ir vaikščiosiu visa pilka lotuliukas.gif uniformuota lotuliukas.gif ir tai dar liks lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2010 12 06, 12:17)
Vaizdai yra gėris  thumbup.gif
Kažkada esu mezgus,tai baisiai skersavo  doh.gif  daugiau nebandžiau....


mano šita suknelė Vernito 50 proc vilnos ir 50 akrilano, tai neskersavo schmoll.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif i kpmplekta pamirsai itraukt blauzdines auksciau keliu biggrin.gif ...ir pirstines mirksiukas.gif ....ir siusim i zvalgyba biggrin.gif ...
Atsakyti