Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2010 12 03, 09:41)
edita-zuiki,mesk greiciau nhuoroda kaip tas gelytes padaryt bigsmile.gif ...gi astuliukui tep reik mirksiukas.gif ...nu ir man blush2.gif  tongue.gif


gėlytės
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 12 03, 11:47)


cia truputi kitokios... bet esme tikrai gali buti ta pati thumbup.gif tik sabloneli kitoki reikia pasidaryti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(editamazoji @ 2010 12 03, 09:04)
Gėlytės tai tikrai darytos ant šablono (neseniai radau panašias kaip daryti), o muselės vąšeliu. Vakar mačiau kaip rūbininkė mezgė museles vąšeliu, bet pasikuklinau paprašytti parodyti kaip ji tai daro. Bet dabar pamačiusi gailiuosi. Gal čia Vilniečių užsuka mezgėjų, tai pasakysiu kur ta rūbininkė dirba.  lotuliukas.gif


gal taip ...

user posted image
user posted image
user posted image

tik storesniu vaseliu, tai ir pynes storesnes bus ax.gif as manau, kad sis rastukas, bet nesu tikra blush2.gif
Atsakyti
liaba mergiukai-radau kaip megst rankove nuo virsaus mirksiukas.gif
http://www.liveinter...1/post113239658

Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 05, 23:24)
liaba mergiukai-radau kaip megst rankove nuo virsaus mirksiukas.gif
http://www.liveinter...1/post113239658

Oi kaip ačiū tau, man ir Viksė paaiškino,kaip reikia megzti, tai dabar tikraiturėtu gautis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 05, 22:24)
liaba mergiukai-radau kaip megst rankove nuo virsaus mirksiukas.gif
http://www.liveinter...1/post113239658


skaiciau skaiciau ir esminio reikalo kur ten pas ja eile prasideda ir baigaisi nepagavau doh.gif ties kuria ten ta vieta vis po aki dadeti reikia blush2.gif
Atsakyti
okey-akis prisideda kai baigi eile...ismezgi visas akis esancias ant virbalo,ir TADA UZKABINI IR PRIDEDI NAUJA AKI mirksiukas.gif ...apsuki mezgini.mezgi iki galo ir vel PRIDEDI NAUJA UZKABINTA AKI mirksiukas.gif ...ar aisku 4u.gif ?
Papildyta:
tiesa- yahoo.gif yahoo.gif pabaigiau megstini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vyras laimingas lotuliukas.gif ...tik zaltys fotkintis nesiduoda triniti.gif ...nu niekaip neprikalbinu flirt.gif ..sako-fotkink viena,be manes tongue.gif ...vakar vaziavom i svecius,tai pats (be mano prasymu hihihi.gif ) apsirenge nauju megstiniu blush2.gif ...tai zinokit cia jau tooooks pagyrimas kad didis.gif ...dabar baigineju mazytes liemene tunika,ir kibsiu i megstuka blush2.gif ...vat tik neissirenku spalvos-ar t.ruda ar pilka? g.gif ..siand g.gif ien siulus uzsakyciau g.gif
Papildyta:
user posted image

nu kuri? g.gif ..ruda gal kiek tamsesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 10:21)
nu kuri? g.gif ..ruda  gal kiek tamsesne g.gif

As tai uz ruda balsuoju ax.gif
Atsakyti
Tikli, ir aš už rudą balsuočiau. smile.gif

Mano medaljoninis baigtas ir beveik išdžiuvęs thumbup.gif Tik nėra kas nufotkina ant manęs, gal vakare. smile.gif Ir brolienei jau šalikėlis ipusėtas. Gal ir man megztuko imtis. Tikli, o kokius siūlus renkies? smile.gif
Atsakyti
user posted image

vat prasom blush2.gif ..tik nu niekaip graziai ant pakabos nenufotkinu doh.gif ...arba per sviesu,arba per tamsu doh.gif ..ir neguli kazkaip doh.gif ..nu vnz-ant zmogaus graziau blush2.gif ...

user posted image


o siuliukus renkuos deksrenos pusvilne mirksiukas.gif ..is auksarankes.net mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 09:50)
o siuliukus renkuos deksrenos pusvilne mirksiukas.gif ..is auksarankes.net mirksiukas.gif


Megztinis labai gražus 4u.gif Ir kalnierius super gavosi smile.gif

Kiek siūlų reikia tam megztukui? Aš kol kas dar nesidomėjau ax.gif Ir nežinau ar man jis gausis,bet gal su jūsų pagalba kaip nors pabaigčiau blush2.gif
O kaip siūlų spalvos paveikslėly skiriasi nuo realybės? Aš niekad nebandžiau internetu pirkt.Bet žiūriu Teksrenos pigesni siūlai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 06 gruodžio 2010 - 10:02
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 09:21)
tik neissirenku spalvos-ar t.ruda ar pilka? g.gif ..siand g.gif ien siulus uzsakyciau g.gif


Aš kad ir kaip myliu pilką,bet dabar balsuoju už rudą 4u.gif Ir sveikinu su megztinio pabaigtuvėm,šaunuolė thumbup.gif Kaip išsprendei užtrauktuko prisiuvimo problemą?

Ir ačiū už nuorodėlę 4u.gif
Kai surinkinėju akis (anksčiau vaikų megztiniams primegzdavau rankoves ),visada viena pertraukdavau per akį,o kitą uždėdavau,nes kaip žinia mezgant pirmą akį mes visada nukeliam ir ji būna šiek tiek ilgesnė nei kitos.Tai jei paprastai surenkam akis,tai šiek tiek traukia,nes akivaizdžiai trūksta akių... Taip pat darau ir primegzdama juostelę sagoms ar kilpoms ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 06 gruodžio 2010 - 10:01
niu matre as skaiciuju tep-nesioju 34-36 d....rusaite rase,kad ji 34 sunaudojo 700 gr.siulu.STORESNIU....o siti100gr-200m...vyro xl. megstuka numezgiau su 700 gr...tai manau ir man 700 gr uzteks... blush2.gif ...rusaite mezge is 100 gr-120 m berods g.gif ...bet kiek as g.gif tu ''troickos'' siulu maciau-tai jie 100 gr-200m. g.gif .storesniu nu tikrai nemaciau g.gif .ir tarp kitko-laaaaabai fainas siulas...minkstas g.gif .. rolleyes.gif ..ir labai smagiai mezgasi...nu 100
balu thumbup.gif ...


o uztrauktuka prisiuvau lotuliukas.gif ...ir kakla mezgiau numeriu mazesniais virbalais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 gruodžio 2010 - 10:06