Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

lotuliukas.gif meskut-vel kailiuka pakeitei lotuliukas.gif ..nepazinau lotuliukas.gif ...kailiniuotu kokiu reik-o tu-kuo didesni salciai,tuo nuogesnis kunas lotuliukas.gif ...saaaaltaaaa brrrr..jei dar nepastebejai.kailiniuuu ieskok...

asta-nu tas su gelytem koks wub.gif ...zinok ziuriu ziuriu,ir man atrodo tas pilkas zvynukas ir paskutinio gelytes panasia tec wub.gif hnika daryta g.gif ...jauciu zinok kokia sakute g.gif ...
Atsakyti
Klausykit,man rodos,kad tas pilkasis kažkoks va toks,ar bent jau labai panašus ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Schemutės ir panšūs dalykėliai slepiasi čia 4u.gif
http://club.osinka.r...7449?&start=135
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 12 03, 01:33)
Schemutės ir panšūs dalykėliai slepiasi čia 4u.gif
http://club.osinka.r...7449?&start=135


oi aciuuu aciuuu wub.gif
Atsakyti
[quote=Viksė,2010 12 03, 00:02]
aš kaip blondinė-visai ne į temą, bet čia pasižadėjau, tai čia ir įdedu. Iš karto primegzta "statyta" rankovė, megzta nuo viršaus:

na čia tai geras, kaip įdomu, kaip čia taip padaryta, gal tikrai galėtum mums atskleisti savo pslaptį ax.gif , labai įdomu, norėčiau ir aš pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 02, 23:37)
mergooosss !!! ka radau !!! koks grozis  wub.gif  wub.gif
as isproteeesiuuu !!! kaip viskoo noooriuuu  doh.gif

user posted image


Gėlytės tai tikrai darytos ant šablono (neseniai radau panašias kaip daryti), o muselės vąšeliu. Vakar mačiau kaip rūbininkė mezgė museles vąšeliu, bet pasikuklinau paprašytti parodyti kaip ji tai daro. Bet dabar pamačiusi gailiuosi. Gal čia Vilniečių užsuka mezgėjų, tai pasakysiu kur ta rūbininkė dirba. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 03 gruodžio 2010 - 09:06
edita-zuiki,mesk greiciau nhuoroda kaip tas gelytes padaryt bigsmile.gif ...gi astuliukui tep reik mirksiukas.gif ...nu ir man blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Tai nebaigiat dar su tais virusais biggrin.gif

Meskute, tikrai,kaip galima tokio grožio nemylėt? smile.gif

Maniškis jau kaip ir baigtas, trūksta kelių bumbulų. smile.gif
Atsakyti
Va, apie tas primegztas rankoves. Atsiprašau, jei neaiškiai surašiau. Aš tiksliukė, o ne literatė blush2.gif

oi, nesigauna įdėti. Nupiešiau, parašiau ranka ir nuskanavau. Ir psio... Nesugebu čia įkelti doh.gif

Kam įdomu-parašykite až su savo el.pašto adresu. Visoms norinčioms permesiu.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 03, 02:52)
lotuliukas.gif meskut-vel kailiuka pakeitei lotuliukas.gif ..nepazinau lotuliukas.gif ...kailiniuotu kokiu reik-o tu-kuo didesni salciai,tuo nuogesnis kunas lotuliukas.gif ...saaaaltaaaa  brrrr..jei dar nepastebejai.kailiniuuu ieskok...

asta-nu tas su gelytem koks wub.gif ...zinok ziuriu ziuriu,ir man atrodo tas pilkas zvynukas ir paskutinio gelytes panasia tec wub.gif hnika daryta g.gif ...jauciu zinok kokia sakute g.gif ...

drinks_cheers.gif bus šakute daryta. bet man viskas kur gėlėta wub.gif wub.gif wub.gif

pas mani šiiilta tai ir kailinių nereik lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Meskute clap.gif Nuostabus šalis ok.gif Ir spalva wub.gif myliu raudoną wub.gif
Atsakyti
Meškute,nuodėmė jo nemylėti smile.gif gal per daug ilgai prie jo krapšteis? Labai gražiai atrodo thumbup.gif

Vikse,tai kai numezgi priekį ir nugarą,tu surenki akis ir toliau mezgi rankoves? g.gif Ai einu į až cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 03 gruodžio 2010 - 10:50
QUOTE(meskute231 @ 2010 12 02, 22:57)
adijalas baisuokliukas




Nieko sau baisuoklis bigsmile.gif Aš galiu priglaust lotuliukas.gif

QUOTE(asta30a @ 2010 12 03, 00:37)
mergooosss !!! ka radau !!! koks grozis  wub.gif  wub.gif
as isproteeesiuuu !!! kaip viskoo noooriuuu  doh.gif



Kada tu nustosi!!! KĄĄĄĄ!!! reikia man rankinės iš tų liežuvėlių rolleyes.gif
Atsakyti