Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2010 12 02, 21:16)
hihihi.gif  irnesakyk.gif mergyciai-nebijokit tongue.gif -patruks tas senis benesdamas viska lotuliukas.gif ...vien tik pas mmane kol siulus istarabanys-trukis garantuotas- gun_rifle.gif o as be kovos nepasiduosiu triniti.gif ..net mano katiniuks ir tas zino-kad NEVALIA mano mezginiu ir siulu liest-kenkia sveikatai lotuliukas.gif ...nu o apie interneto atjungima-tai reiktu jam kokias spec.pajegas i pagalba kviest lotuliukas.gif -vienas ''nepraeitu'' lotuliukas.gif ...

o jei ka-tai as ji ir siaurej su visais ''rundolfais'' rasciau ph34r.gif


Ko čia floristiką atsitempiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 02, 18:49)
dvynuke-   triniti.gif-kaip pirstu i aki-''killing me softly'' mergyt-''killing me sooooftlyyy....'' devil.gif ...arba-...'' velnias manyje gyvena.as valdau intrigu mena....'' mirksiukas.gif (gera daina ania lotuliukas.gif )...

lotuliukas.gif

QUOTE(asta30a @ 2010 12 02, 19:13)
o ka tu prizadejus ?  g.gif  ko tai nebepamenu... cia visos simtadarbes, vienu metu po kelis darbus mezga/neria... susibalamutinau kas ir ka  doh.gif

kaip sekasi su 5 virbalais megzti ?  cool.gif

ai podruskei prizadejau muselini megztinuka is mocheros ir liemene.

QUOTE(matre @ 2010 12 02, 19:28)
Ziurek,kad pas tave neateitu tas piktas senis ir neissinestu tavo visu virbalu, vaseliu, siulu ir viso kito. Paziuresiu kaip tada darbuosies ir erzinsi kitas kas neturi tokiu sugebejimu kaip tu liezuvis.gif ir dar tiek laiko neturi paroj....

lotuliukas.gif lotuliukas.gif net susijuokiau lotuliukas.gif
kaip pastrigs senis kamine,tai tiklis vargselio paskutine marska isardys,kad tik permegzt galetu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 02 gruodžio 2010 - 20:29
QUOTE(Forget @ 2010 12 02, 21:17)
Ko čia floristiką atsitempiai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

umn.gif frusty.gif .... lotuliukas.gif kad baisiau butu lotuliukas.gif ...rasiau atsakyma ir susimaisiau blink.gif ..prigazdino cia mane su piktais kaledu seneliais,kuri ateina pas man interneta atjungt,tai ir blaskaus dabar unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 12 02, 21:28)
lotuliukas.gif

kaip pastrigs senis kamine,tai tiklis vargselio paskutine marska isardys,kad tik permegzt galetu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif neardyciau,o su meskute i siulus issimainyciau wub.gif ...jai gi kailiuko reik biggrin.gif ...
Atsakyti
ech..... wub.gif kokia čia kalėdine romantika kvepia.... wub.gif


mano baisuokliukas niekaip neišdžiūsta unsure.gif ir skalbiankėj suktas ale vot šlapias dar. kažko vonioj išvis drėgna (kaži užką tokius pinigus gyvatukinius mokam)
Atsakyti
adijalas baisuokliukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
meskut swoon.gif nu TOKS vaizdas mane nujunge bigsmile.gif ...ar cia tikrai tas pats salis bigsmile.gif ?...grazuuuumeeeelisssss!!!!!!!!!!!!!!koks kaledinis wub.gif ...kaip i tema biggrin.gif..tik santa2.gif tetruksta lotuliukas.gif ..gero aisku,o ne to kur virbalus vagia bijau.gif...

o kaip tu cia ''mandrai'' jungiai? g.gif jei gerai mano veizolai rodo-kilputem?ratu?aplink kiekviena didesni medaliuka? bigsmile.gif ...nu vaizdas- thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 gruodžio 2010 - 22:29
ačiū. blush2.gif aha kilpinau dantis sukandus aplink ratuuuu ratuuuu pora melejonų kartų. biggrin.gif mama nukosėjo jį, nes vis tiek nemyliu jo
Atsakyti
nu zinai umn.gif ,jau visai isp...dejai-sitoks grazus,o nemyli unsure.gif ...as tai myleciau didis.gif
Atsakyti
aš kaip blondinė-visai ne į temą, bet čia pasižadėjau, tai čia ir įdedu. Iš karto primegzta "statyta" rankovė, megzta nuo viršaus:

user posted image
Atsakyti
blink.gif jezus,vikse,tai kaip tu apskaiciuoji g.gif ...nu man cia aukstoji matematika doh.gif ...mezgi ''laipsniais''?nu pradzioj nuo peties,tada dar biski susirenki akiu?...ar as gerai supratau unsure.gif ...
Atsakyti
aha blink.gif tikrai dailumėlis. dafai papasakok kaip darai kąąąąąą 4u.gif
Atsakyti
mergooosss !!! ka radau !!! koks grozis wub.gif wub.gif
as isproteeesiuuu !!! kaip viskoo noooriuuu doh.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti