Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

eikit jus sau,daugiau i sita tema nosies nekisius,kol nenumegsiu ka prizadejus,zudikes jus,nekitaip doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
matre- box.gif ateik un cia greit-ir tu tokia?!! :bebe:juoktis is ligones nelaimes liezuvis.gif..pastave dabar ateis santa2.gif piktas kaledu senelis ir ISSINES visas dovanas bebe.gif ir zinosi cool.gif ...

astut- o ko tu juokies tongue.gif -pas mane kartais tikrai paroj 31 diena..kartais prabundu visa nakti sapnavus kaip viena ar kita dalyka reik padaryt lotuliukas.gif ..tai sali visa nakti jungiu,tai dabar medalini megstini mezgu lotuliukas.gif ..
dvynuke- triniti.gif-kaip pirstu i aki-''killing me softly'' mergyt-''killing me sooooftlyyy....'' devil.gif ...arba-...'' velnias manyje gyvena.as valdau intrigu mena....'' mirksiukas.gif (gera daina ania lotuliukas.gif )...
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 12 02, 17:31)
eikit jus sau,daugiau i sita tema nosies nekisius,kol nenumegsiu ka prizadejus,zudikes jus,nekitaip doh.gif  biggrin.gif


o ka tu prizadejus ? g.gif ko tai nebepamenu... cia visos simtadarbes, vienu metu po kelis darbus mezga/neria... susibalamutinau kas ir ka doh.gif

kaip sekasi su 5 virbalais megzti ? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 02, 17:49)
matre- box.gif ateik un cia greit-ir tu tokia?!! :bebe:juoktis is ligones nelaimes liezuvis.gif..pastave dabar ateis  santa2.gif piktas kaledu senelis ir ISSINES visas dovanas bebe.gif ir zinosi cool.gif ...



Ziurek,kad pas tave neateitu tas piktas senis ir neissinestu tavo visu virbalu, vaseliu, siulu ir viso kito. Paziuresiu kaip tada darbuosies ir erzinsi kitas kas neturi tokiu sugebejimu kaip tu liezuvis.gif ir dar tiek laiko neturi paroj....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 02 gruodžio 2010 - 18:29
Aš tai pavydžiu toms kurių hobis tik megzti. O aš doh.gif sutažo 3 juosteles susiūnu, tada pora eilių numezgu, tada sapnų gaudyklės kelias plunksnas prikabinu, paskui dar floristika doh.gif O ir papiešti kartais norisi, ir dar į darbą reikia, ir dar skaityt norisi...
O dar užeinu į rankdarbių skyrelį, dar kokių nesąmonių pamatau doh.gif

9 amatai 10 badas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Klausė kaimynė už kiek tokį šalį nunerčiau. Jos sesei į užsienį reikia. Net nemirktelėjus pasakiau, kad 300.... gal ir daugoka, bet kalėdos, turiu visokių užsakymų....
Papildyta:
Tikli, bėk į floristikos temą, aš tau ten žinutę palikau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 02 gruodžio 2010 - 18:44
QUOTE(Forget @ 2010 12 02, 19:42)
Aš tai pavydžiu toms kurių hobis tik megzti. O aš  doh.gif  sutažo 3 juosteles susiūnu, tada pora eilių numezgu, tada sapnų gaudyklės kelias plunksnas prikabinu, paskui dar floristika  doh.gif  O ir papiešti kartais norisi, ir dar į darbą reikia, ir dar skaityt norisi...
O dar užeinu į rankdarbių skyrelį, dar kokių nesąmonių pamatau  doh.gif

9 amatai 10 badas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Klausė kaimynė už kiek tokį šalį nunerčiau. Jos sesei į užsienį reikia. Net nemirktelėjus pasakiau, kad 300....

drinks_cheers.gif ...o jei toki kaip mano,ir is tokio plono siulo-ne uz tiek nenerciau.. doh.gif as gi suneriau beveik 4.5 km siulo...tai nebent labai jau aplinkybes spaustu-tai tada taip... mirksiukas.gif .

pioneer.gif klausau-jau pabegau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 02, 19:28)
Ziurek,kad pas tave neateitu tas piktas senis ir neissinestu tavo visu virbalu, vaseliu, siulu ir viso kito. Paziuresiu kaip tada darbuosies ir erzinsi kitas kas neturi tokiu sugebejimu kaip tu liezuvis.gif ir dar tiek laiko neturi paroj....

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik nesusimuskit o taipas abi ateis piktas senis ir atjungs interneta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 12 02, 19:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tik nesusimuskit o taipas abi ateis piktas senis ir atjungs interneta lotuliukas.gif


Nu jau tu kai dejai tai dejai. doh.gif Nereikia taip ziauriai. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 02, 18:28)
Ziurek,kad pas tave neateitu tas piktas senis ir neissinestu tavo visu virbalu, vaseliu, siulu ir viso kito. Paziuresiu kaip tada darbuosies ir erzinsi kitas kas neturi tokiu sugebejimu kaip tu liezuvis.gif ir dar tiek laiko neturi paroj....

Tu taip nejuokauk..už tai ir užmužt ne viena galėtų tą senį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 02, 20:47)
Tu taip nejuokauk..už tai ir užmužt ne viena galėtų tą senį smile.gif


Rengsim sąmokslą bendrą prieš jį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 02, 19:49)
Rengsim sąmokslą bendrą prieš jį  bigsmile.gif

Apsiginklavę virbalais ir vąšeliais,o medaljoniniai šaliai bus vietoj skydų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 12 02, 20:14)
Iš savo patirties pridursiu - jei nėra gipso, o neseniai dart remontą ir yra kokio Rotband'o ar kitokio tinko, gali pamėgint ir su juo.

hihihi.gif irnesakyk.gif mergyciai-nebijokit tongue.gif -patruks tas senis benesdamas viska lotuliukas.gif ...vien tik pas mmane kol siulus istarabanys-trukis garantuotas- gun_rifle.gif o as be kovos nepasiduosiu triniti.gif ..net mano katiniuks ir tas zino-kad NEVALIA mano mezginiu ir siulu liest-kenkia sveikatai lotuliukas.gif ...nu o apie interneto atjungima-tai reiktu jam kokias spec.pajegas i pagalba kviest lotuliukas.gif -vienas ''nepraeitu'' lotuliukas.gif ...

o jei ka-tai as ji ir siaurej su visais ''rundolfais'' rasciau ph34r.gif
Atsakyti