Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

o mano bus pats lengviausias tongue.gif is 5 kamuoliuku liko 1,5
Atsakyti
Tikliiiiiii !!!! atrodo radau tavo nuziureta megztuka zaidimo aikstej bigsmile.gif ar apie ji kalbejai uzpaeitoje temuteje ? ax.gif

user posted image
Atsakyti
ASTUUUTTT!!!!!!!!! yahoo.gif JIS!!!!MANO BRANGIAUSIASISSS!!!!! assa.gif assa.gif sitas wub.gif ...niu isbuciuociau jei pasiekciauuu wub.gif ....tave aisku,ne megstini tongue.gif ...dabar liko tik rasta issiaiskint biggrin.gif ....niu grazuoliukas bigsmile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 22:51)
ASTUUUTTT!!!!!!!!! yahoo.gif JIS!!!!MANO BRANGIAUSIASISSS!!!!! assa.gif  assa.gif sitas wub.gif ...niu isbuciuociau jei pasiekciauuu wub.gif ....tave aisku,ne megstini tongue.gif ...dabar liko tik rasta issiaiskint biggrin.gif ....niu grazuoliukas bigsmile.gif ...


zvilkterk cia http://club.osinka.r...rt=0&highlight=

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 01, 15:25)
Vikse  g.gif  kaip įdomiai  g.gif  kažkaip kolkas nelabai įsivaizduoju kaip tavo mezgimas atrodo  blush2.gif


Vizualiai niekuo nesiskiria nuo megztų nuo apačios smile.gif Tik daug patogiau matuoti įliemenavimą ir megztinio/suknelės ar rankovių ilgį. O iš karto primegztos rankovės žiūrisi gražiai. Gražiau, nei siūlė įsiuvant.
Vakare pabandysiu nufotografuoti primegztą rankovę ir parodysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 02 gruodžio 2010 - 09:44
Ne nu jūs mane pribaigsit? tai kiek para turi turėt laiko,kad suspėt viską? Šitokių grožių pridėt,proto turit ar ne? doh.gif Man jau visai visai nedaug liko,bet nesugalvoju ką su mažom skylutėm daryt ar bandyt visas užkamšyt,ar palikt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 02 gruodžio 2010 - 10:51
QUOTE(Viksė @ 2010 12 02, 09:43)

Vakare pabandysiu nufotografuoti primegztą rankovę ir parodysiu smile.gif

Būtų fain thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 02, 10:44)
Ne nu jūs mane pribaigsit? tai kiek para turi turėt laiko,kad suspėt viską? Šitokių grožių pridėt,proto turit ar ne? doh.gif Man jau visai visai nedaug liko,bet nesugalvoju ką su mažom skylutėm daryt ar bandyt visas užkamšyt,ar palikt. smile.gif

man tai atrodo kad jų para yra 72 val trukmės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 12 01, 21:56)
o mano bus pats lengviausias  is 5 kamuoliuku liko 1,5


pukutis biggrin.gif ...pas mus dabar tooooks blink.gif pugas biggrin.gif ,kad labai praverstu toks sun kiasvoris kaip astulkos biggrin.gif ....nes vos nuo laiptu gusis nenunese blink.gif ...
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 12 02, 13:27)
man tai atrodo kad jų para yra 72 val trukmės 

jo jo lotuliukas.gif pas mane para 31 diena biggrin.gif ..jau suku galva,kaip cia kokia pora kinietukiu kokiu rusy apgyvendinus ...nespeju ''paskui savo norus'' lotuliukas.gif ...

o jei rimtai,tai siandien esu supyyykus ant savo B. bash.gif ...jis zinokit jauciu specialiai tep daro cray.gif ...vakar ''davargau ''as ta jo megstini beveik iki kaklo linijos unsure.gif ..pamatuoju-nu viskas ''ciki piki'' unsure.gif ...ir jau bandau atkalbet,kad nebenoretu kapisono flirt.gif ...(nu man greiciau bus pabaigt lotuliukas.gif ..ir beveik visi jo megstiniai ir dzemperiai su kapisonais doh.gif ..jau atsibodo.. )...nu o jis pa....zitas box.gif ir sako-gerai,bet daryk kakla auksta su uztrauktuku...'' mega_shok.gif ...tep ir nokautavo mani... blink.gif ir zianu,kad reik daryt kaip jis nori,nes stoves kitaip mano vargelis nenesiojamas doh.gif ...tik darbo gaila bus...vat dabar suku galva kaip mano reglane be siuliu padaryt TOKI kaklo isemima ...kad uztrauktukas isidetu ir graziai atsiverstu jei ka doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 02, 13:03)
kaip mano reglane be siuliu padaryt TOKI kaklo isemima ...kad uztrauktukas isidetu ir graziai atsiverstu jei ka doh.gif ...

Gal kažką panašaus padaryt?

kaip čia
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 02, 13:03)

o jei rimtai,tai siandien esu supyyykus ant savo B. bash.gif ...jis zinokit jauciu specialiai tep daro cray.gif ...vakar ''davargau ''as ta jo megstini beveik iki kaklo linijos unsure.gif ..pamatuoju-nu viskas ''ciki piki'' unsure.gif ...ir jau bandau atkalbet,kad nebenoretu kapisono flirt.gif ...(nu man greiciau bus pabaigt lotuliukas.gif ..ir beveik visi jo megstiniai ir dzemperiai su kapisonais doh.gif  ..jau atsibodo.. )...nu  o jis pa....zitas box.gif  ir sako-gerai,bet daryk kakla auksta su uztrauktuku...'' mega_shok.gif ...tep ir nokautavo mani... blink.gif ir zianu,kad reik daryt kaip jis nori,nes stoves kitaip mano vargelis nenesiojamas doh.gif ...tik darbo gaila bus...vat dabar suku galva kaip mano reglane be siuliu padaryt TOKI kaklo isemima ...kad uztrauktukas isidetu ir graziai atsiverstu jei ka doh.gif ...


Tep tau ir reikia. liezuvis.gif Galėtų dar daugiau kokių pribambasų TB sugalvot. Bus tau čia kitas erzint su savo 31 diena paroj hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 12 02, 14:16)
Tep tau ir reikia. liezuvis.gif Galėtų dar daugiau kokių pribambasų TB sugalvot. Bus tau čia kitas erzint su savo 31 diena paroj hihihi.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti