Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

as bandysiu ieskotis, kiap pas rusaites 100 g- 120 m... tik virbalus imsiu 6,5, nes mano mezgimas labai laisvas ax.gif
o spalvike irgi zadu kokia kremine imti... tik ne balta... kadangi mezginys su ilgomis rankovemis - patikekit, jos nuo stalu, nuo rankinuku ir pan labai greitai issipurvina doh.gif
Atsakyti
nu zinokit as dabar mezgu is tekstrenos pusvilnes.tamsiai pilkos-grafito spalvos ...siulas kaip sakiau-100gr-200m.bet zinokit sitokio storio tikrai uzteks rolleyes.gif ..(nes vyro megstukas truputi su pyniu elementais,tai atrodo storos ir masyvios ax.gif ...jauciu as apsistosiu ties tokio storio siulais...o ir zinokit net tokioos spalvos viskas laabai liuks matos thumbup.gif ...kai baigsiu-pafotkinsiu mirksiukas.gif ...)
Papildyta:
nu vat pvz....tik spalva realiai tamsesne blush2.gif ...ir liko kokie 5 cm iki kaklo...o mano brangiausiasis nesioja xl dydi mirksiukas.gif ...tos juostos is4 akiu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 01, 12:32)
Nuo apačios mezgi reglaną? Aš kažkaip visada tokį reglaną atskirom dalimis mezgu,nes vyriško megztinio ir svoris nemažas išeina,rankas paskausta megzt  doh.gif Nors visai neseniai su megztuką mezgiau nuo kaklo,tai labai patiko  wub.gif  Net spie suknelę tokiu būdu megztą galvoju  ax.gif


o aš tai kažkaip viską įsigudrinau megzti ir nerti nuo viršaus į apačią, ne tik reglaną. Ir rankoves pradedu nuo viršaus ir iš karto mezgu prie daikto, kad siūti nereikėtų. Tokiu būdu varau ir megztinius, ir sukneles. Labai patogu, jei po skalbimo reikia pailginti ar patrumpinti smile.gif
Atsakyti
Tikli,kaip fainai atrooodo wub.gif plem kaip gaila,kad mano nei vienas iš trijų vyrukų nenešioja megztinių cool.gif būdavo visada kalėdoms paslapčiom numezgu,o vasarą išardau,nes vaikai išauga,o diedo sėkmingai praguli spintoje doh.gif doh.gif etss turėčiau aš mergaitę ax.gif


Vikse g.gif kaip įdomiai g.gif kažkaip kolkas nelabai įsivaizduoju kaip tavo mezgimas atrodo blush2.gif
Atsakyti
Ir aš visko noriu,noriu to megztuko...bet dar nemažai dalykų padaryt reikia.Užsiėmiau savo šalio baigimu,gal jau greit baigsiu lotuliukas.gif Ir nežinau ar sugebėsiu tą megztuką megzt. g.gif
Atsakyti
Jūs apie megztukus, o aš apie šalį biggrin.gif Sumezgiau jau 800 g Vernito pusvilnės ir nei pusės nėra doh.gif Dar 600 g šiandien nusipirkau biggrin.gif doh.gif Gerai kad didelis žmogus esu, o tai nepaneščiau ant kupros tokio svorio biggrin.gif Jei viska sunersiu, ir nepritrūksiu, tai jis man svers 1600g doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 01 gruodžio 2010 - 15:22
QUOTE(Arveda @ 2010 12 01, 15:21)
Jūs apie megztukus, o aš apie šalį  biggrin.gif  Sumezgiau jau 800 g Vernito pusvilnės ir nei pusės nėra  doh.gif  Dar 600 g šiandien nusipirkau  biggrin.gif  doh.gif  Gerai kad didelis žmogus esu, o tai nepaneščiau ant kupros tokio svorio  biggrin.gif Jei viska sunersiu, ir nepritrūksiu, tai jis man svers 1600g  doh.gif  lotuliukas.gif


Tai kokio dydžio jį darysi? Man vernito pusvilnės sueis 1100g. g.gif
Atsakyti
170*70 kazkur g.gif
Atsakyti
Maniškis maždaug 156*70cm
Atsakyti
lotuliukas.gif arveda-nu vistiek tu astulkos svoriu neperspjausi lotuliukas.gif -jos sunkesnis lotuliukas.gif ...ir pati ''drabnuke'' kaip sako dzukai biggrin.gif -ir tai panesa mirksiukas.gif ...uztai kaip silta ir saugu rolleyes.gif ...o del svorio-forget g.gif berods irgi is pusvilnes vernito nere,tai kokius 800 gr sunaudojo g.gif ..aisku jei teisingai pamenu...o jos toks nemazas irgi g.gif ..jauciu mergyckos vistik daug kas nuo pacio nerimo priklauso g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 12 01, 15:21)
Jūs apie megztukus, o aš apie šalį  biggrin.gif  Sumezgiau jau 800 g Vernito pusvilnės ir nei pusės nėra  doh.gif  Dar 600 g šiandien nusipirkau  biggrin.gif  doh.gif  Gerai kad didelis žmogus esu, o tai nepaneščiau ant kupros tokio svorio  biggrin.gif Jei viska sunersiu, ir nepritrūksiu, tai jis man svers 1600g  doh.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(Arveda @ 2010 12 01, 15:33)
170*70 kazkur  g.gif


mano gavosi 110x170 ir sunaudojau 1700 g ax.gif
Atsakyti
As taip kietokai neriu, matyt daugiau ir "susiryja" siulo rolleyes.gif
Dabar eisim link to, kurios bus sunkiausias lotuliukas.gif Kuri kuria "perspjaus" ne groziu salio , o svoriu lotuliukas.gif
Atsakyti