Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

I medaliu tema smile.gif

http://domovenok.kz/...9/09/piano3.jpg

http://pics.livejour...fo/pic/0004gp9b
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 30, 20:56)

Cia kai neri neri ir po to visur gyvenime vien tik nerinius matai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 30, 20:56)
I medaliu tema smile.gif


Bet medaliai kokie grazus bigsmile.gif

Atsakyti
laaabs ryts virbalu ir vasiuku snieguolytes wub.gif ... cool.gif na ka,laukem laukem,ar nelaukem,bet ziema jau cia!! angel.gif br..fr...pur...tr...oi...faina biggrin.gif ...sniego kiek priverte bigsmile.gif ...ir nuotraukyciu cia priverte nemaziau tongue.gif ...
kolekcioniere-nu thumbup.gif ..kaip faina,kad jau arteji prie finiso thumbup.gif ..tuoj ukaciaka soksim assa.gif

ingridagal-grazuoliukas wub.gif ...ir nesvarbu kad po truputi ir m,azasi zingsniukais-svarbu kad is vis juda i prieki mirksiukas.gif ...medaliukas po medaliuko-ir net pati nepastebesi kaip jau ant peciu turi sali biggrin.gif ...
Papildyta:
sigridau-na tu ir saunuoliuke-antra grazuoli iveikei bigsmile.gif ...super darbukas thumbup.gif ...ir super darbstuolyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 11:48)
l


Grait pasiaiškini kur buvai prapuolus biggrin.gif parodai ką numezgei, kiek ir pan.
Atsakyti
pioneer.gif raportuoju... savaitgali ''uzsitusisinomes'' po jubiliejus ir mega biggrin.gif ...o paskui ziemiskais darbukais uzsiverciau-ta uzdenk,ana atkask,ta uzklok ir t.t. biggrin.gif ....ir ta praaaaa.....megstini dabaigineju doh.gif doh.gif ..bliaaam-susirinkau ant apvaliu virbalu reglana daryt-tai apie 400 akiu gavos blink.gif ...ir tep man nepatinka su valiniais virbalais megst-dantis suuuuukanduuuus mezgu...bet jau gal siandien damusiu doh.gif doh.gif doh.gif ....och... blush2.gif ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 gruodžio 2010 - 11:15
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 11:14)
susirinkau ant apvaliu virbalu reglana daryt-tai apie 400 akiu gavos blink.gif ...

Nuo apačios mezgi reglaną? Aš kažkaip visada tokį reglaną atskirom dalimis mezgu,nes vyriško megztinio ir svoris nemažas išeina,rankas paskausta megzt doh.gif Nors visai neseniai su megztuką mezgiau nuo kaklo,tai labai patiko wub.gif Net spie suknelę tokiu būdu megztą galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 01, 12:32)
Nuo apačios mezgi reglaną? Aš kažkaip visada tokį reglaną atskirom dalimis mezgu,nes vyriško megztinio ir svoris nemažas išeina,rankas paskausta megzt  doh.gif Nors visai neseniai su megztuką mezgiau nuo kaklo,tai labai patiko  wub.gif  Net spie suknelę tokiu būdu megztą galvoju  ax.gif

jo,nuo apacios doh.gif ...ir dar MB nera vejo perpuciamas lieknuolis biggrin.gif ,tep kad doh.gif ...matai,as anksciau irgi atskirai megzdavau...bet paskui kaip antra dali mezgi-labai skaiciuot reik,ziuret biggrin.gif ...nusprendziau kad dabar megsiu visas kartu ir be siuliu biggrin.gif ...ir aisku pasigailejau lotuliukas.gif ..nu nelimpa mn tais virbalais apvaliais mezgimas nors nusi... doh.gif sauk....atskirom dalim jau seniai buciau baigus unsure.gif ...nu kita kart zinosiu...

o ,sakai,nuo virsaus smagu g.gif ?niekad nebandziau...gal reiks pasiryzt kada g.gif ...oi,tiesa,as jau kelis siulu spalvu pavyzdzius savo busimam medaliniui wub.gif megstukui parsisiunciau biggrin.gif ..storis-100 gr-200m...pats siulas pusvilne,mezgas smagiai( jei ne ratu reglana mezgi lotuliukas.gif ...dabar kaip tik gi B megstuka rezgu is situ blush2.gif )...vat tik spalva nezinau kokia rinktis-ar pilka,ar t.ruda g.gif ...nu man labjau pilka patinka,bet tas megstukas ir rudos taip wub.gif ziurisi wub.gif ...tai dabar svarstymuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 gruodžio 2010 - 12:56
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 12:55)
.oi,tiesa,as jau kelis siulu spalvu pavyzdzius savo busimam medaliniui wub.gif  megstukui parsisiunciau biggrin.gif ..storis-100 gr-200m...pats siulas pusvilne,mezgas smagiai( jei ne ratu reglana mezgi lotuliukas.gif ...dabar kaip tik gi B megstuka rezgu is situ blush2.gif )...vat tik spalva nezinau kokia rinktis-ar pilka,ar t.ruda g.gif ...nu man labjau pilka patinka,bet tas megstukas ir rudos taip wub.gif  ziurisi wub.gif ...tai dabar svarstymuose



nagi nagi kas per madalioninis megztukas bigsmile.gif bigsmile.gif duok vaizdu ax.gif
Atsakyti
nu gis okkey-cia tas apvalus,kur praeitoj temoj buvau ikelus..jei neklystu,tu ji zadi vaseliu nert lotuliukas.gif ...
kolkas neieskau nauju virusu-nuo situ turimu stogas vaziuoja lotuliukas.gif ..o dar mano vaikuciai kaledas pajaute,tai kas antra diena meduolius kepam doh.gif ...visi namai prisigere gvazdikeliu kvapo lotuliukas.gif ...vyras gryzes kiekviena kart juokias-pas mus kaip sausainiu parduotuvej-nuo kvapu net saldu burnoj lotuliukas.gif ...jauciu dar iki svenciu mes ju taip atsivalgysim,kad doh.gif ...rieks kazkuo kitu savo zuikius uzkrest,nes mamai jau pabodo ta tesla minkyt biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 13:20)
nu gis okkey-cia tas apvalus,kur praeitoj temoj buvau ikelus..jei neklystu,tu ji zadi vaseliu nert lotuliukas.gif ...



MB pasake, kad grazus tas mezginys ... tai, jauciu, kad ir as junksiuosi prie sio didziulio medaliono mirksiukas.gif tik.... reik prisiversti SB megztini pabaigt, o tai su tais kalediniais neriniais - visai ji apleidau... o kol jo nepabaigsiu, tikrai naujo kurinio nesiimsiu schmoll.gif
Tikli, kokius tu siulus zadi naudoti tam megztukui ? smile.gif
Atsakyti
tikli, aš taip pat siūlų megztukui paieškose. baisiai sunkus reikalas, nes jei žiūrint į rusaitės pvz. 100 gr. 120m ir 7.5 virbalai = ~34 dydis. 700 gr. tai kauno casa lana'oi net panašesnio storio siūlų neradau. kažkas normalesnio buvo megoje tokioje mažoje krautuvėlėje prie akvariumo ( artelė berodc vadinasi) ten radau dviejų rūšių pusvilnės, viena 100 gr - 110 metrų ir kainuoja matkutis 18 su centais lt, kita 50 gr. - 60m ir kainuoja 8 su centais lt. nei vienų nei kitų reikiamo kiekio neturėjo ( tiksliau išvis likučiai) ,galima užsisakyti, bet kai aš ten tik pravažiuojanti tai neaktualu. dabar einu į savo kaimo parduotuvę, gal ką rasiu geresnio.

megsi 100gr - 200 m. kokiu 5.5-6 virbalu? o kaip dydį pasireguliuoti tuomet? nes man aplamai 40 reikia doh.gif dar viena abejonė- aš ir šiaip nekūda, o su tom pynėm ant nugaros išvis galiu labai savotiškai atrodyti g.gif

dėl spalvos tai jei megziu, tai baltą arba kreminį bigsmile.gif ant šviesesnės spalvos geriau raštas atrodo, tik bėda ta, kad ir visi "lepsusai" taip pat gerai atsiskleidžia.
Atsakyti