Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(sigridaU @ 2010 11 29, 12:35)
prisiduodu mano antrasis done ax.gif nuotraukos kokybe nekokia ,atsiprasau  va sita gal geresne  ax.gif


Grazuolis bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif Labai kruopstus darbelis thumbup.gif Ir net su bumbuliukais O ant modelio kodel ners g.gif biggrin.gif

Kiek siulu sunerei ir kokie ismatavimai gavosi?

Maniskis jau irgi atrodo isdziuvo. Dabar reiks ieskot medinio segtuko-smeigtuko, sakau gal medinese sukose ieskosiu plaukams skirtu ir saliui prisitaikysiu g.gif O tada prasysiu sunaus kad pafotkintu ir jums pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
ismtavimai 90cm-170cm svoris 1120g nuotraukos ant modelio kolkas nera nes nera kas nufotografuoja ax.gif
Atsakyti
SigridaU, fantastiška. 4u.gif

Nu bet merginos ir tempai pas jus,aš tai kaip vėžlys vos judu į priekį. smile.gif ax.gif
Atsakyti
Koks dailutis wub.gif wub.gif wub.gif

Kibau ir aš su vašeliu į darbus biggrin.gif Bet tik vakarais, nes dienom paveikslą baiginėju siuvinėt ax.gif
Vakar susidraugavau su "boronkiniu" biggrin.gif Netobulas jis man gavosi, bet gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 29, 11:35)
prisiduodu mano antrasis done ax.gif

Šaunuolė,sveikinus su pabaigtuvėm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 29, 12:35)
prisiduodu mano antrasis done ax.gif nuotraukos kokybe nekokia ,atsiprasau

jeeetau,kaip gražuuuuu ploja.gif thumbup.gif
aš irgi vis pažiūrinėju jūsų temutę,bandau sesei kalėdoms tokį nunert...
gal galit,mergaitės,pasakyt,kaip tos skylės lopomos ? rolleyes.gif aš iš pradžių maniau,kad mažų burbuliukų reik prinert ir sukaišot į skylutes,o dabar,kai radau tokį išsireiškimą apie skylių lopymą-tai suabejojau,ar tikrai teisingai galvoju... ax.gif
Atsakyti
blink.gif Visoms po medali, grozis neispasakytas, ziauriai noriu, bet nzn kaip pasiryst reiks... doh.gif turbut pasapnuosiu pora savaiteliu ir gal pasirysiu 4u.gif ir mane sudominot, kaip jus tas skyles lopot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2010 11 29, 19:29)
blink.gif Visoms po medali, grozis neispasakytas, ziauriai noriu, bet nzn kaip pasiryst reiks...  doh.gif turbut pasapnuosiu pora savaiteliu ir gal pasirysiu 4u.gif ir mane sudominot, kaip jus tas skyles lopot  g.gif


dabar pasakysiu taip, jei nersiu antra, skyles didesnes paliksu ir tiesiog ant ju po medaliuka mazadesiu, nes kai gavosi maziukes skylutes vis neriau ir neriau visokiu mazuliuku issigimeliu, kad jas uzkaisiociau cool.gif na turbut aiskiai aprasiau ax.gif nebent aisku skyles lopomos ale "airisku" nerimu - na pynute, bet man labai patiko ant virsaus tiesiog mazus klijuoti 4u.gif tik kad tie mazi labai jau mazi buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 11 29, 20:21)
jeeetau,kaip gražuuuuu  ploja.gif  thumbup.gif
aš irgi vis pažiūrinėju jūsų temutę,bandau sesei kalėdoms tokį nunert...
gal galit,mergaitės,pasakyt,kaip tos skylės lopomos ?  rolleyes.gif aš iš pradžių maniau,kad mažų burbuliukų reik prinert ir sukaišot į skylutes,o dabar,kai radau tokį išsireiškimą apie skylių lopymą-tai suabejojau,ar tikrai teisingai galvoju... ax.gif


Tu gi moki airiškus nėrinius daryti, tai tinkleliu smile.gif

SigridaU, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip grazu ziureti kai visos tik baigia ir baiga savo medalioninius grozius, ypac per tokius salcius jie pravercia.. o as kol kas tik judu po truputuka i prieki. Pagaliau prisiruosiau nufotografuoti ir parodyti savo turta, bet dar antra tiek tikrai reikia
user posted image
Atsakyti
aha aš irgi baiginėju. nešiosiu kol kas be kailiuko. šiandie išsitraukiau savo patiuką V iškirpte ir jokis anei šalikas anei skara netinka, vis košia per kur nors šaltukas. o pasimatavau medaliuką thumbup.gif liko pakutinta eilutė apėrimo, išskalbt ir galima nešiot
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
IngridaGal, grazus medaliukai thumbup.gif

O as per toki salti neissikrapsciau is namu siandien, net sokius savo praleisiu doh.gif ir segtuko saliui nenusipirksiu unsure.gif O ir fotografas mano dar is mokyklos neparejo, taip kad siandien vel nieko nesigaus unsure.gif
Atsakyti