Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 09, 18:03)
cia jau nuo seniunijos priklausys,nes ten daugiau duoda tiems kurie i beda papuole(gaisras,nelaime kokia)
ir pazimos is birzos
"pažymą apie registraciją Valstybinėje teritorinėje darbo biržoje ne mažiau kaip 3 mėn. (jei šeimoje yra darbingo amžiaus nedirbančių asmenų); "
Todel vistiek reikia 3 men atstovet birzoj.
http://www.spcentras....php?m=11&l=414
http://www.spcentras...php?m=11&l=5559


dekui uz konsultacija 4u.gif nu ir istatymai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasavytenis @ 2010 12 09, 17:12)
dekui uz konsultacija 4u.gif nu ir istatymai doh.gif

o ka noret ,Lietuva gi mirksiukas.gif
Atsakyti
ar kompensacija už šaltą vandenį skaičiuojama,tokia pat formule,kaip ir už šildymą? t.y. visos šeimos pajamos-350*iš šeimos narių skaičiaus,ir gautą sumą padaugint iš 0,02 ? kiek kubų vienam žmogui negali viršyti?
ir vandens pašildymas tokiu pat principu?
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 12 09, 17:22)
ar kompensacija už šaltą vandenį skaičiuojama,tokia pat formule,kaip ir už šildymą? t.y. visos šeimos pajamos-350*iš šeimos narių skaičiaus,ir gautą sumą padaugint iš 0,02 ? kiek kubų vienam žmogui negali viršyti?
ir vandens pašildymas tokiu pat principu?

2% seimos pajamu skiriama saltam vandeniui.Jusu seimos pajamos *0.02=kiek jus turit moket.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 09 gruodžio 2010 - 16:34
LABAI PRAŠAU PAGALBOS:
Aprašysiu savo brolio situaciją;
Brolis nuo kovo mėnesio stovi darbo biržoje,brolienė nuo rugsėjo,abu gauna iš biržos pajamas,bendros pajamos 900lt,augina dviejų su puse metų sūnelį,ir dabar iškilo toks klausimas,jie prieš dvi savaites susitvarkė dokumentus del socialinės pašalpos,jiems pasakė,kad priklauso socialinė 200lt,o šiande paskambino ir pasakė,kad nepriklauso jiems šita 200lt socialinė pašalpa,todėl,kad jie veda vaiką į darželį,už darželį jiems mokėti nereikia,kadangi abu biržoje stovi,tai kaip yra iš tikrųjų ar jiems priklauso soccialinė pašalpa ar ne?
dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
nepriklauso, nes vaikas turi nelankyti darzelio norint gauti soc.pasalpa. ziaurus tie musu istatymai, bet ka darysi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senamiestizz: 09 gruodžio 2010 - 19:31
QUOTE(senamiestizz @ 2010 12 09, 20:30)
nepriklauso, nes vaikas turi nelankyti darzelio norint gauti soc.pasalpa. ziaurus tie musu istatymai, bet ka darysi 4u.gif

ačiū už atsakymą 4u.gif
tikrai įstatymai žiaurūs schmoll.gif
o tada,jai būtų tokia situacija,jai vaikas nelankytų darželio ir pajamos,kaip minėjau 900lt per abu,ar priklausytų ta socialinė pašalpėlė 200lt,ar ne? klausiu visko,nes šiuose labirintuose socialinių reikalų esu žalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 12 09, 20:34)
ačiū už atsakymą 4u.gif
tikrai įstatymai žiaurūs schmoll.gif
o tada,jai būtų tokia situacija,jai vaikas nelankytų darželio ir pajamos,kaip minėjau 900lt per abu,ar priklausytų ta socialinė pašalpėlė 200lt,ar ne? klausiu visko,nes šiuose labirintuose socialinių reikalų esu žalia blush2.gif

Tada priklausytu.Bet ne 200 lt
((350*3)-900)*0.9=135 lt soc.pasalpa menesiui.
Vaikas iki 3 metu turi buti namie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 09 gruodžio 2010 - 19:40
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 12 09, 20:34)
ačiū už atsakymą 4u.gif
tikrai įstatymai žiaurūs schmoll.gif
o tada,jai būtų tokia situacija,jai vaikas nelankytų darželio ir pajamos,kaip minėjau 900lt per abu,ar priklausytų ta socialinė pašalpėlė 200lt,ar ne? klausiu visko,nes šiuose labirintuose socialinių reikalų esu žalia blush2.gif

Prie ko čia darželis? Jei abu registruoti D.B ir abu gauna iš jos išmokas, jiems pašalpa priklauso smile.gif

Šeima arba vienas gyvenantis asmuo turi teisę į socialinę pašalpą, jei kreipimosi metu:

yra bedarbiai, gaunantys nedarbo socialinio draudimo išmoką arba mokymosi laikotarpiu – mokymosi stipendiją, arba dirbantys viešuosius ar Užimtumo fondo remiamus darbus;
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2010 12 09, 20:50)
Prie ko čia darželis? Jei abu registruoti D.B ir abu gauna iš jos išmokas, jiems pašalpa priklauso smile.gif 

Šeima arba vienas gyvenantis asmuo turi teisę į socialinę pašalpą, jei kreipimosi metu:

yra bedarbiai, gaunantys nedarbo socialinio draudimo išmoką  arba mokymosi laikotarpiu – mokymosi stipendiją, arba dirbantys viešuosius ar Užimtumo fondo remiamus darbus;

Bet jeigu yra vaikas iki 3 metu,jis turi nelankiti darzelio.
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2010 12 09, 20:50)
Prie ko čia darželis? Jei abu registruoti D.B ir abu gauna iš jos išmokas, jiems pašalpa priklauso smile.gif 

Šeima arba vienas gyvenantis asmuo turi teisę į socialinę pašalpą, jei kreipimosi metu:

yra bedarbiai, gaunantys nedarbo socialinio draudimo išmoką  arba mokymosi laikotarpiu – mokymosi stipendiją, arba dirbantys viešuosius ar Užimtumo fondo remiamus darbus;

tai va aš dabar nieko ir nesuprantu,kai mano brolis su broliene nuėjo tvarkytis dokumetų dėl socialinės pašalpos,viena darbuotoja teigė, kad priklauso jiems pašalpa ,o kita sakė,kad nepriklauso,nes vaikas eina y darželį,tai mano brolienė sakė tos soc.darbuotojos,taip tarpusavį susiinčijo,dėl šio įstatymo rolleyes.gif tai jai soc darbuotojos gerai nežino įstatymų,tai iš kur paprastam kaimo žmogeliui žinoti g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutukas111: 09 gruodžio 2010 - 20:08
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 12 09, 21:04)
tai va aš dabar nieko ir nesuprantu,kai mano brolis su broliene nuėjo tvarkytis dokumetų dėl socialinės pašalpos,viena darbuotoja teigė, kad priklauso jiems pašalpa ,o kita sakė,kad nepriklauso,nes vaikas eina y darželį,tai mano brolienė sakė tos soc.darbuotojos,taip tarpusavį susiinčijo,dėl šioįstatymo rolleyes.gif tai jai soc darbuotojos gerai nežino įstatymų,tai iš kur paprastam kaimo žmogeliui žinoti g.gif  schmoll.gif

matot kaip,gal jie ir zino tuos istatymus,tiesiog vienos darbuotojos nori padet zmonem,o kitos daro viska pagal punktus,gal ta darbuotoja parasytu,kad nelanko darzelio,bet kita gali ja apskust. 4u.gif
Atsakyti