Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(zivilaite123 @ 2011 01 25, 19:51)
ot rupuzes ka daugiau apie juos pasakyt,net maisto dawinys pagal juos nepriklauso nes nesikreipiu i vif. O kaip tas dalykas kad jai gaunu soc parama negaliu leist dukrytes i darzeli,nes jos nebegauciau,cia tiesa?ar taip pat melas?

cia tik vienas is punktu, jei atitinkate kazkoki kita reikiama punkta, tada darzelis ne prie ko... bet jei neatitinkate- tuomet gelbeja tik darzelis.
Papildyta:
QUOTE(mamyte86 @ 2011 01 25, 20:13)
sveiki,stoviu db jau beveik 8 men,mokejo man po 580lt,dabar dar 3 men mokes po 425,ar man galima eiti i soc,skyriu,man reikia pazymos i darzeli kad nemoketi visa suma?

is socialinio pristato pazymas tie - kurie nemoka isvis uz darzeli, nes yra soc remtini,
tuo tarpu jus norite nemoketi puse sumos, taigi issiimate pazyma birzoje, kad ten stovite ir kad jums moka (kurios gauna pajamas is sodros, nesa pazyma is sodros), ir vyro pazyma is darbovietes - pajamas uz paskutinius 3 menesius. ir pristatote i darzeli mirksiukas.gif
ten dar pasiskaitinekit, nes kituose miestuose buna , kad mama viena auginanti vaika... gali gauti kompensacija uz darzeli...

bet jei jums kiekvienam seimos nariui menesines pajamos nevirsija 350lt (tarkim jus tryse- tai jei nevirsija 1050lt/men) - tuomet jus galite kreiptis i soc. paramos skyriu ir tvarkytis jums priklausancia soc parama, tada atitinkamai ir darzelis gali buti nemokamas, jei jusu savivaldybe turi toki nutarima. mirksiukas.gif ups nepamaciau, kad jolanciukas jau atsake doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ewacka @ 2011 01 25, 22:59)
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 25, 16:51)

aisku, kad realu, juk jie ziuri turto normatyva, jei dvieju butu kaina nevirsija nustatytos uz viena jai kompensacija priklauso.


Sveikos, MB buvo soc skyriuj savo, tai jam sake, kad zmogui turimo turto normatyva neturi virsyti daugiau nei 173 000 LT, tada zmogus dar turi teise kreiptis del pasalpu ir pan. Parasiau, gal kam pravers... 4u.gif

bet jei kreipiasi seima, tai tikriausiai visai seimai tokia suma neturi virsyti...? vat sito nezinau, nes MB skaitosi kad seimos neturi, nei vaiku nei zmonos, tai jam tokia suma pasake...

pirmoj temos zinutej yra imestas istatymas, jame aiskiai nubrezti visi turto normatyvai- taigi kiekvienam seimos nariui dar dasideda suaugusiems didesnes sumos, maziems vaikams mazesnes mirksiukas.gif taigi cia tie normatyvai, kaime berods zemes galima tureti 25 arus, mieste berods 6 arus.. na zodziu normatyvas- tai cia maziausiai turetu jaudinti, nes paprastas zmogus ne labai gali ji virsyti doh.gif
cia kartais dazniau soc. darbuotojos nepasako, kad ne visi dokumentai tvarkingi, kad busto paskirtis iregistruota netinkamai ar dar kas nors.... o ne pats normatyvas, aisku jei ten turi nuosava nama, 400kv m, garazus kokius 4 ir versla- tai tada tikrai nepriklauso schmoll.gif

pradedant nuo 12 straipsnio http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=350656
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 26 sausio 2011 - 08:47
Laba diena, skautau skautau ir niekaip... blush2.gif

gyvenam bute, kuris yra uzrasytas kito zmogaus vardu. TAme bute tesam registruotos tik su dukryte, taciau gyvena ir tetis. Tetis DB nesilanko. As pati dirbu, taciau pajamos tik minimumas. Ar galeciau gauti kompensacija uz sildyma (gyvenam ne mieste)? Tai kaip suprantu reikia kreitpis i seniunija, seniunijoje mato, kad mes tegyvenam su dukryte tame bute, taip pat gaunam uz darzeli kompensacija. Ar imanoma gauti kompensacija? blush2.gif
Atsakyti
as su naujienom, sutvarkiau pagaliau kompensacija syldimui, tik nelabai suprantu, man pasake, kad grazins uz 4 menesius, nuo lapkricio iki vasario, kovo menesi jau gausiu saskaita su nuolaida. pvz man padarys nors 50 % kompensacija, o as jau tiek pinigu suplojau uz tos 3 menesius uz syldima, tai grinais man juk negrazins tik imanpma nuolaida pvz 0 atsius kovo menesi
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 01 26, 12:04)
Laba diena, skautau skautau ir niekaip... blush2.gif

gyvenam bute, kuris yra uzrasytas kito zmogaus vardu. TAme bute tesam registruotos tik su dukryte, taciau gyvena ir tetis. Tetis DB nesilanko. As pati dirbu, taciau pajamos tik minimumas. Ar galeciau gauti kompensacija uz sildyma (gyvenam ne mieste)? Tai kaip suprantu reikia kreitpis i seniunija, seniunijoje mato, kad mes tegyvenam su dukryte tame bute, taip pat gaunam uz darzeli kompensacija. Ar imanoma gauti kompensacija? blush2.gif

Aisku imanoma,kuo greiciau kreipkites.
Papildyta:
QUOTE(gretute703 @ 2011 01 26, 12:06)
as su naujienom, sutvarkiau pagaliau kompensacija syldimui, tik nelabai suprantu, man pasake, kad grazins uz 4 menesius, nuo lapkricio iki vasario, kovo menesi jau gausiu saskaita su nuolaida. pvz man padarys nors 50 % kompensacija, o as jau tiek pinigu suplojau uz tos 3 menesius uz syldima, tai grinais man juk negrazins tik imanpma nuolaida pvz 0 atsius kovo menesi

taip,grynais negrazins,tiesiog saskaitas nulines gaudinesit.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 26, 12:27)
Aisku imanoma,kuo greiciau kreipkites.
Papildyta:

taip,grynais negrazins,tiesiog saskaitas nulines gaudinesit.



o del tvarkymosi kreiptis man i seniunija ar i soc.rupybos skyriu?
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 01 26, 12:31)
o del tvarkymosi kreiptis man i seniunija ar i soc.rupybos skyriu?

I socialini skyriu.
Atsakyti
dar klausimelis. tai neturi vaiko tetis butinai buti registruodas DB?
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 01 26, 12:34)
dar klausimelis. tai neturi vaiko tetis butinai buti registruodas DB?

Tai o jis nedirba?Be to jis ten ne deklaruotas,nes ima visu deklaruotu tame bute pajamas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 26, 13:02)
Tai o jis nedirba?Be to jis ten ne deklaruotas,nes ima visu deklaruotu tame bute pajamas.



jis nedirba ir nedeklaruotas. Kai ejau del 52 Lt tvarkytis, tai mano pajamas dalijo is 3 asmenu. tai manau kad ir uzs ildyma dalins is 3 asmenu
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2011 01 26, 13:26)
jis nedirba ir nedeklaruotas. Kai ejau del 52 Lt tvarkytis, tai mano pajamas dalijo is 3 asmenu. tai manau kad ir uzs ildyma dalins is 3 asmenu

Teisę į kompensacijas turi gyvenamąją vietą būste deklaravę šeimos nariai,,tai jusu tik ir ziures.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti