Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(Irina 1984 @ 2010 12 07, 13:46)
Laba diena norejau paklausti parduotuve kurioj as dirbau iki vaiko prieziuros atostogu uzsidaro balandzio men. bet as to metu dar busiu VPA.Jai uzsidaro parduotuve tai as automatiskai prarandu darbo vieta.Jai as iskart atsistosiu i darbo birza,tai kiek man reikes ten prastovet kad galeciau gauti soc pasalpa?

ziurint kaip busite atleista- jei iseisite saliu susitarimu- gausite pasalpa is karto, jei is darbo iseisite savo noru- pasalpos negausite tiek menesiu uz kiek jums ismokes darboviete ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 12 07, 16:37)
ziurint kaip busite atleista- jei iseisite saliu susitarimu- gausite pasalpa is karto, jei is darbo iseisite savo noru- pasalpos negausite tiek menesiu uz kiek jums ismokes darboviete ir t.t.

na savo noru as tikrai iseit nesirosiu.Bet salia parduotuves kurioj dirbu atsidarys didele maxima tai je mane gali pervest i ja.Bent jau as taip manau.
Atsakyti
as dar karta su tui paciu klausimu ar galiu tiketis bent vienkartines pasalpos gyvenu viena birzoj 3 men stoviu negaunu is ten nieko.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 12 07, 16:37)
ziurint kaip busite atleista- jei iseisite saliu susitarimu- gausite pasalpa is karto, jei is darbo iseisite savo noru- pasalpos negausite tiek menesiu uz kiek jums ismokes darboviete ir t.t.

Tai ar išeinant savo noru moka darbdavys išeitinę? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 08 gruodžio 2010 - 00:42
nebent šalių susitarimu. šiaip turėtų išmokėti tik už nepanaudotas atostogas
Atsakyti
QUOTE(kaledu feja @ 2010 12 07, 21:27)
as dar karta su tui paciu klausimu ar galiu tiketis bent vienkartines pasalpos gyvenu viena birzoj 3 men stoviu negaunu is ten nieko.

"Vienkartinė pašalpa skiriama skurdo, benamystės, ligos, neįgalumo, stichinės nelaimės ir kitais atvejais. Pašalpos dydį bei skyrimo tvarką nustato savivaldybės. "
Cia jau jums i savo soc.skyriu reikia kreiptis,ten jie ir pasakis.
Dar cia galit paskaityt
http://www.spcentras...php?m=11&l=5559
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 08 gruodžio 2010 - 12:23
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 04, 00:22)
http://195.182.72.69:81/rezervacija/
va saitas kur uzsiregistruot galima,kol neuzeme vietu.  4u.gif tik seniunije savo issirinkit

iš kur žinot, ar tikrai čia ta sistema veikia ax.gif Leidžia registruotis visiškai bet kokiu laiku (pvz., rytojui, kas man atrodo tikrai nerealu) blink.gif
patvirtinimas turi ateit į paštą ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2010 12 09, 13:17)
iš kur žinot, ar tikrai čia ta sistema veikia  ax.gif Leidžia registruotis visiškai bet kokiu laiku (pvz., rytojui, kas man atrodo tikrai nerealu) blink.gif
patvirtinimas turi ateit į paštą ar kaip?

nieko neturi ateit,tiesiog registruojiesi ir paskui ta diena eini.
Na del kauno tai nezinau,bet radau ta grafika paciam kauno.socialiniam tinklapi,del vilniaus tai 100% zinau,kad teisingas grafikas uzsiregistruot.
Na kiek dabar paziurejau,tai ne bele kokia diena galima uzsirasyti yra daug ir uzimtu dienu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 09 gruodžio 2010 - 12:22
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 09, 12:20)
nieko neturi ateit,tiesiog registruojiesi ir paskui ta diena eini.
Na del kauno tai nezinau,bet radau ta grafika paciam kauno.socialiniam tinklapi,del vilniaus tai 100% zinau,kad teisingas grafikas uzsiregistruot.
Na kiek dabar paziurejau,tai ne bele kokia diena galima uzsirasyti yra daug ir uzimtu dienu.  4u.gif

Na, man nerodo nei vienos užimtos darbo dienos, išskyrus ketvirtadienius 4u.gif Tai ir abejoju,ar tikrai veikia ta registracija...
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2010 12 09, 13:28)
Na, man nerodo nei vienos užimtos darbo dienos, išskyrus ketvirtadienius  4u.gif Tai ir abejoju,ar tikrai veikia ta registracija...

Na as sakau nesu tikra,bet galima paskambint ir suzinot,ar per ten galima registruotis. 4u.gif
Bet jei ziuret pagal seniunijes,tai yra uzimtu vietu.O ketvirtadienis nepriemimo diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 09 gruodžio 2010 - 12:38
QUOTE(andos @ 2010 12 09, 13:28)
Na, man nerodo nei vienos užimtos darbo dienos, išskyrus ketvirtadienius  4u.gif Tai ir abejoju,ar tikrai veikia ta registracija...

Veikia registracija, tik durna sistema. Buvo kad keli zmones lauke prie duru uzsiregistrave ta pati laika doh.gif O kurie neuzsiregistravo, tai piktinosi, nes pirmenybe yra uzsiregistravusimes tik internetu. Visiskai nera tvarkos Kaune, bent Silainiu seniunijoje.
Atsakyti
Sveikos, pas mus tokia situacija. Glaudziames su dukryte pas mano tevus, pati gaunu 500lt, dirbu ant puse etato. Kokia parama mum priklausytu? esu is anksto dekinga atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti