Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(mamyte86 @ 2011 01 25, 20:13)
sveiki,stoviu db jau beveik 8 men,mokejo man po 580lt,dabar dar 3 men mokes po 425,ar man galima eiti i soc,skyriu,man reikia pazymos i darzeli kad nemoketi visa suma?

O jus soc.remtina?tada taip,reikia is soc.skyriaus pazymos.
Atsakyti
aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 25, 20:18)
O jus soc.remtina?tada taip,reikia is soc.skyriaus pazymos.


as ne soc remtina,ar gaudama is db galiu ieti i soc skyriu kad gauti ta pazyma?
Atsakyti
QUOTE(mamyte86 @ 2011 01 25, 20:23)
as ne soc remtina,ar gaudama is db galiu ieti i soc skyriu kad gauti ta pazyma?

ne,tik is darbo birzos galit prasyti pazymos,o jus tikra,kad darzelis bus nemokamas stovint darbo birzoj?
Atsakyti
darbo biraza neduoda jokiu pzimu i darzeli man atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte86 @ 2011 01 25, 20:26)
darbo biraza neduoda jokiu pzimu i darzeli man atrodo g.gif

Soc.skyrius irgi,jei jus nesat soc.remtina seima.O birza duoda,kad esat registruota.Bet ar darzeli jus ka gausit,nes nedaug darzeliu kur duoda lengvatas stovintiems darbo birzoj,jus suzinokit.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 25, 20:29)
Soc.skyrius irgi,jei jus nesat soc.remtina seima.O birza duoda,kad esat registruota.Bet ar darzeli jus ka gausit,nes nedaug darzeliu kur duoda lengvatas stovintiems darbo birzoj,jus suzinokit.


o tai as galiu tapti soc remtina jei as stoviu db ir gaunu pinigus,vaiko tevas yra bet elementus man moka neoficialiai ?
Atsakyti
QUOTE(mamyte86 @ 2011 01 25, 20:32)
o tai as galiu tapti soc remtina jei as stoviu db ir gaunu pinigus,vaiko tevas yra bet elementus man moka neoficialiai ?

Reikia prisiteist alimentus,jei ne,tai soc.pasalpa mokes tik vaikui,zmogui turi nevirsiti 350 lt,t.y jums 2 turi nevirsiti 700 lt.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 25, 20:34)
Reikia prisiteist alimentus,jei ne,tai soc.pasalpa mokes tik vaikui,zmogui turi nevirsiti 350 lt,t.y jums 2 turi nevirsiti 700 lt.


mums nevirsija 700,
Atsakyti
QUOTE(mamyte86 @ 2011 01 25, 20:37)
mums nevirsija 700,

tai galit kreiptis i soc.centra,tvarkitis dokumentu.Tik nezinau kaip su alimentais,gali buti,kad reikes i teisma eit,kad priteistu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 25, 20:40)
tai galit kreiptis i soc.centra,tvarkitis dokumentu.Tik nezinau kaip su alimentais,gali buti,kad reikes i teisma eit,kad priteistu.


as tai i teisma nenoriu kreiptys mes taip susitare kad mokes,aciu nuvaziuosiu suzinosiu aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=vikosiuks,2011 01 25, 16:51]
aisku, kad realu, juk jie ziuri turto normatyva, jei dvieju butu kaina nevirsija nustatytos uz viena jai kompensacija priklauso.
Papildyta:

Sveikos, MB buvo soc skyriuj savo, tai jam sake, kad zmogui turimo turto normatyva neturi virsyti daugiau nei 173 000 LT, tada zmogus dar turi teise kreiptis del pasalpu ir pan. Parasiau, gal kam pravers... 4u.gif

bet jei kreipiasi seima, tai tikriausiai visai seimai tokia suma neturi virsyti...? vat sito nezinau, nes MB skaitosi kad seimos neturi, nei vaiku nei zmonos, tai jam tokia suma pasake...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 25 sausio 2011 - 22:01