Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(braskelina @ 2011 01 25, 01:13)
O ta socialinė pašalpa kuriam laikui skiriama ir kiek moka blush2.gif
Papildyta:
Jei dokumentus susitvarkyčiau balandyje ar gegužyje,tai už atgalinius mėnesius nieko negaučiau g.gif

socialine pasalpa dazniausiai skiriama 3 menesiams (jei pajamos pastovios)
jei pajamos kintamos- pasalpa gali buti skiriama kas menesi...
atbuline data soc pasalpa nemokama- tik uz du atbulinius menesius paskaiciuotu kompensacijas, tai geriau tvarkytis anksciau... (nes socialiai remtiniems dazniausiai sildymas kompensuojamas 100%, taigi laukti kazko kol nebus pajamu neapsimoka, geriau i skolas neklimpti ir leisti kad kompesnuotu mirksiukas.gif )

be to jei studijuojate kuris nors aukstojoje - priklauso socialine stipendija.
taip pat susitvarkius soc parama- galite nemokamai pasidaryti pasus ir tapatybes korteles, jei reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 25 sausio 2011 - 08:00
Na paaiskinkite Jus man tundrai. KADA skiria kompensacijas uz sildyma.
Skaiciau, skaiciau ir nuplaukiau....
Pagal gaunamas pajamas suprantu - visos gautos pajamos-350/zm ir tada 20% (kaip ir priklauso) g.gif .
O pagal turta, kaip jie vertina. Jeigu mes penkiese gyvename 61 km m bute, kuris pirktas su paskola, tai tipo jau ir nepriklauso ta kompensacija.
Paaiskinkite, bukite geros ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal bus zinanciu toki dalykeli....Gyvena viena pencininke,gauna pensijos apie 800 Lt.Bet jai priklauso 2 butai.Ji deklaruota viename is ju.Kitame gyvena dukra su seima.Ar realu gauti ,jai kompensacija uz sildyma,uz ta buta,kuriame ji gyvena... g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 01 25, 14:03)
Sveikutes  4u.gif Gal bus zinanciu toki dalykeli....Gyvena viena pencininke,gauna pensijos apie 800 Lt.Bet jai priklauso 2 butai.Ji deklaruota viename is ju.Kitame gyvena dukra su seima.Ar realu gauti ,jai kompensacija uz sildyma,uz ta buta,kuriame ji gyvena... g.gif

aisku, kad realu, juk jie ziuri turto normatyva, jei dvieju butu kaina nevirsija nustatytos uz viena jai kompensacija priklauso.
Papildyta:
QUOTE(viesoji @ 2011 01 25, 13:55)
Na paaiskinkite Jus man tundrai. KADA skiria kompensacijas uz sildyma.
Skaiciau, skaiciau ir nuplaukiau....
Pagal gaunamas pajamas suprantu - visos gautos pajamos-350/zm ir tada 20% (kaip ir priklauso) g.gif .
O pagal turta, kaip jie vertina. Jeigu mes penkiese gyvename 61 km m bute, kuris pirktas su paskola, tai tipo jau ir nepriklauso ta kompensacija.
Paaiskinkite, bukite geros ax.gif

20% skaiciuojama visiems, kas negauna soc paramos, kurie gauna- neskaiciuoja nieko- padengia 100% sildymo uz nevirsijama ploto normatyva.
o del turto- tai 5 asmenims normatyvas yra 38+12+12+12+12=86 kv.m uz tiek priklauso kompensacija
tik va paskola- jau kitas kriterijus- ziurint kokia paskola, nes kaikurios paskolos pas juos skaiciuojamos kaip pajamos ar net nezinau kaip kas, kad neduoda isvis nei soc paramos, nei kompensaciju.
Atsakyti
sweikos,suku galwele del socialines,ja gawau bet dabar wel reik twarkyt dokumentus. Esu prisiteisusi alimentus bet nesikreipiau i waiku islaikymo fonda,puse metu man nereikejo ten kreiptis socialine gaudawau,o dbr nuejau twarkyt dokumentu man pradejo aiskint kad be islaikymo fondo waiku as nebegausiu jokios soc. Dokumentus twarkausi pas mama kaime kur esu registruota,gal jos smegeneles pudrina. Gal kuri zino ar to reike?
Atsakyti
QUOTE(zivilaite123 @ 2011 01 25, 18:58)
sweikos,suku galwele del socialines,ja gawau bet dabar wel reik twarkyt dokumentus. Esu prisiteisusi alimentus bet nesikreipiau i waiku islaikymo fonda,puse metu man  nereikejo ten kreiptis socialine gaudawau,o dbr nuejau twarkyt dokumentu man pradejo aiskint kad be islaikymo fondo waiku as nebegausiu jokios soc. Dokumentus twarkausi pas mama kaime kur esu registruota,gal jos smegeneles pudrina. Gal kuri zino ar to reike?

Cia jau jie pjauna gryba,jus galit kreiptis i VIF,bet neprivalot,ssvarbiausia,kad turit prisiteisiusi alimentus,taip kad jie turi priimti jusu dokumentus ir tvarkiti soc.pasalpa.Nes matot kaip,jei kreipsites,tai tie pinigeliai jau skaiciuos i bendras pajamas,kaip ir alimentai ir tada maziau gausit socialine.Gal del to jie taip ir sako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 25 sausio 2011 - 18:09
laba. auginu vaikuti 7men. gaunama pinigeliu suma 525lt. vyras darbo birzoje jau metai. jokiu pajamu daugiau neturime. gyvename uz kauno nuosavame name. as ir sunus registruotas name vyras kitur registruotas.namas uzrasytas mano vardu. ar mums priklausytu kokios pasalpos? ar kompensacijos?
Atsakyti
QUOTE(liepa09 @ 2011 01 25, 19:36)
laba. auginu vaikuti 7men. gaunama pinigeliu suma 525lt. vyras darbo birzoje jau metai. jokiu pajamu daugiau neturime. gyvename uz kauno nuosavame name. as ir sunus registruotas name vyras kitur registruotas.namas uzrasytas mano vardu. ar mums priklausytu kokios pasalpos? ar kompensacijos?

Jums priklauso ir pasalpa ir kompensacija,ir maisto daviniai.O del vaiko pinigu(97 lt) kreipetes,nes idomu,skyria jie juos kai gaunama suma lygi 525 lt ar ne.
Atsakyti
bet nesvarbu, kad namas yra uzrasytas mano vardu? vistiek mums priklauso pasalpa? kokios sumos neturi virsyti turtas gaunanciojo pasalpa?
Atsakyti
ot rupuzes ka daugiau apie juos pasakyt,net maisto dawinys pagal juos nepriklauso nes nesikreipiu i vif. O kaip tas dalykas kad jai gaunu soc parama negaliu leist dukrytes i darzeli,nes jos nebegauciau,cia tiesa?ar taip pat melas?
Atsakyti
QUOTE(liepa09 @ 2011 01 25, 19:50)
bet nesvarbu, kad namas yra uzrasytas mano vardu? vistiek mums priklauso pasalpa? kokios sumos neturi virsyti turtas gaunanciojo pasalpa?

Del sumos nezinau,cia jums paaiskins geriau socialiniam,apie normatyvus cia parasyta
http://www.socmin.lt...php?-1170306460
Aisku dar ziurint kiek kvadratu namas.
Papildyta:
QUOTE(zivilaite123 @ 2011 01 25, 19:51)
ot rupuzes ka daugiau apie juos pasakyt,net maisto dawinys pagal juos nepriklauso nes nesikreipiu i vif. O kaip tas dalykas kad jai gaunu soc parama negaliu leist dukrytes i darzeli,nes jos nebegauciau,cia tiesa?ar taip pat melas?

taip,vaikas iki 3 metu turi buti namie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 25 sausio 2011 - 18:55
sveiki,stoviu db jau beveik 8 men,mokejo man po 580lt,dabar dar 3 men mokes po 425,ar man galima eiti i soc,skyriu,man reikia pazymos i darzeli kad nemoketi visa suma?
Atsakyti