Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

Ir dar norejau paklaust blush2.gif O kazin man priklausytu kokia nors kompenscija uz malkas, nes gyvenam nuosavam name, bet tas namas dvieju galu,kitam gale gyvena mano mama ir sesuo, kuri mokosi profesinej mokykloj.
Atsakyti
QUOTE(erikytexx @ 2011 01 22, 20:46)
Ir dar norejau paklaust  blush2.gif O kazin man priklausytu kokia nors kompenscija uz malkas, nes gyvenam nuosavam name, bet tas namas dvieju galu,kitam gale gyvena mano mama ir sesuo, kuri mokosi profesinej mokykloj.

jei visos esate deklaruotos- visu pajamas ir paskaiciuos mirksiukas.gif jei priklauso kompensacija ja ir sumokes, ir uz du praejusius menesius galima bandyti tvarkytis mirksiukas.gif
Atsakyti
isties cia idomus klausimas g.gif .as tvarkiausi soc.pasalpa mums priklauso tik 50lt ir paklausiau apie malku kompensacija.mes gyvename sodo name,tai pasake,kad mums nepriklauso schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma37 @ 2011 01 22, 22:19)
isties cia  idomus klausimas  g.gif .as tvarkiausi soc.pasalpa mums priklauso tik 50lt ir paklausiau apie malku kompensacija.mes gyvename sodo name,tai pasake,kad mums nepriklauso  schmoll.gif

o kodel cia dabar nepriklauso kompensacijos, juk socialinei ir kompensacijoms lygiai tos pacios salygos...
tuo labiau jei gaunate soc pasalpa, kad ir 50lt, bent jau sildymas paprastam bute kompensuojamas 100%, tai su malkom irgi turetu buti kazkokia kompensacija, nebent nesate ten registruoti, arba yra kazkas kiti registruoti, kam nepriklauso kompensacija- isregistruot reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas dar karteli, as vistiek nelabai suprantu su ta kompensacija malkom, tai jei kitam namo gale gyventu visai svetima man seima, tai ka as pazymas ir apie ju gaunamas pajamas tureciau pristatyt? g.gif As kazkaip manau,kad mes atskiros seimos,nors ten ir mama su sese gyvena, bet juk musu net ir pavardes skiriasi, kodel reiktu ir ju pajamu norint gaut ta kompensacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikytexx: 23 sausio 2011 - 10:04
QUOTE(erikytexx @ 2011 01 23, 11:00)
Labas dar karteli, as vistiek nelabai suprantu su ta kompensacija malkom, tai jei kitam namo gale gyventu visai svetima man seima, tai ka as pazymas ir apie ju gaunamas pajamas tureciau pristatyt? g.gif As kazkaip manau,kad mes atskiros seimos,nors ten ir mama su sese gyvena, bet juk musu net ir pavardes skiriasi, kodel reiktu ir ju pajamu norint gaut ta kompensacija?

Nes vienas namas,vienas adresas.
Atsakyti
jei namas "dviejų galų", gali būti vienas adresas. o gal įregistruotas kaip du butai? jei ne, natūralu, kad prašo visų tuo adresu gyvenančių pajamas, nes kompensuojama ne šeimai, o gyvenamajai vietai / t.y. adresui.
Atsakyti
tas namas yra musu ir mes vieninteliai savininkai.niekas daugiau nedeklaruoti,tik musu seima
Atsakyti
QUOTE(vilma37 @ 2011 01 23, 14:20)
tas namas yra musu ir mes vieninteliai savininkai.niekas daugiau nedeklaruoti,tik musu seima

Tada turetu priklausyti,jei jus vieni tam name deklaruoti.Eikit dar karta,pas kita konsultante.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 23 sausio 2011 - 14:07
QUOTE(vilma37 @ 2011 01 23, 13:20)
tas namas yra musu ir mes vieninteliai savininkai.niekas daugiau nedeklaruoti,tik musu seima

visas namas? ir deklaruotos tik jūs su dukra, o mama ir sesė ne? tada kompensacija priklausytų.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 01 23, 16:00)
visas namas? ir deklaruotos tik jūs su dukra, o mama ir sesė ne? tada kompensacija priklausytų.

Ne sitas zmogus gyvena su mama ir sese,nebent tik is 2 skirtingu NIC'u raso.
Atsakyti
QUOTE(vilma37 @ 2011 01 23, 14:20)
tas namas yra musu ir mes vieninteliai savininkai.niekas daugiau nedeklaruoti,tik musu seima

o ko jau kompensacija sodo name nepriklauso, kad ir virsijat tarkim ploto normatyva dviems asmenims (bute jis 38+12kv.m, gal name daugiau) - kazkokia dalis vistiek turetu buti kompensuojama- tuo labiau kad socialine pasalpa gaunate ta 50litu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 23 sausio 2011 - 17:13