Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

O gal kuri gali pagelbėti?

Buvau užsirašiusi Kauno g.3 210kab. dėl man iškilusių soc.klausimų. Pati eiti negalėjau, nusiunčiau vyrą. Vyras pralaukė eilėje 2val., tada jį priėmė, liepė kažką rašyti: tas nesusiprasto, sako: man reikia pasiklausti. O jį paėmė ir išvarė [tiksliai IŠVARĖ] iš kabineto, mat pirma turi eiti tie, kurie pildo popierius, o jų pilnas koridorius. Vyrui trūko kantrybė, išėjo. Sako nebereikia jam jokių pinigų, jokių pašalpų, jokių soc. būstų, gyvensim po krūmu.

Kur kreipti dėl tų 90 Lt už vaiką? [kai nesigauna 500Lt nariui]. Nes dbr gauname ~45Lt. Kokius popierius [dokumentus] nešti? Kad jau viską turėtume ir nereikėtų kelis kart važiuoti.

Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2011 01 20, 12:56)
O gal kuri gali pagelbėti?

Buvau užsirašiusi Kauno g.3 210kab. dėl man iškilusių soc.klausimų. Pati eiti negalėjau, nusiunčiau vyrą. Vyras pralaukė eilėje 2val., tada jį priėmė, liepė kažką rašyti: tas nesusiprasto, sako: man reikia pasiklausti. O jį paėmė ir išvarė [tiksliai IŠVARĖ] iš kabineto, mat pirma turi eiti tie, kurie pildo popierius, o jų pilnas koridorius. Vyrui trūko kantrybė, išėjo. Sako nebereikia jam jokių pinigų, jokių pašalpų, jokių soc. būstų, gyvensim po krūmu.

Kur kreipti dėl tų 90 Lt už vaiką? [kai nesigauna 500Lt nariui]. Nes dbr gauname ~45Lt. Kokius popierius [dokumentus] nešti? Kad jau viską turėtume ir nereikėtų kelis kart važiuoti.

Uz ka 45 lt gaunat?kiek vaikui metu?kokios jusu pajamos?
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2011 01 19, 16:42)
Sausio 25 d. einu prasitesti soc. uz gruodi, sausi ir vasari, sakykit, kada galeciau tiketis pinigeliu?



gal bus dar nuomoniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 20, 13:21)
Uz ka 45 lt gaunat?kiek vaikui metu?kokios jusu pajamos?


Na gruodžio mėn buvau gavus 45Lt [VMSA SOCIALINIŲ REIKALŲ DEPARTAMENTAS Išmokos vaikams pagal 2010-12-01 gavėjų žin.]. Šį mėn. nebegavau. Vienam nariui gaunasi 353Lt. [Vaikučiui 4 mėn], vyras dirba pusę etato, stovi darbo biržoje, bet mano pinigėliai iš sodros yra 539Lt.
Tai matyt jau tie 97Lt už vaikelį nebepriklauso, nors ir vienam asmeniui gaunasi 353Lt?
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2011 01 20, 13:41)
Na gruodžio mėn buvau gavus 45Lt [VMSA SOCIALINIŲ REIKALŲ DEPARTAMENTAS Išmokos vaikams pagal 2010-12-01 gavėjų žin.]. Šį mėn. nebegavau. Vienam nariui gaunasi 353Lt. [Vaikučiui 4 mėn], vyras dirba pusę etato, stovi darbo biržoje, bet mano pinigėliai iš sodros yra 539Lt.
Tai matyt jau tie 97Lt už vaikelį nebepriklauso, nors ir vienam asmeniui gaunasi 353Lt?

uz pirmus 2 mazylio menesius jus turejote gauti, nes nebuvo jokiu pajamu is sodros (ta prasme vaiko auginimo pinigu nemokejo (motinystes (tevystes) ismokos), o dekretiniu pajamos (motinystes ismoka) nesiskaiciuoja).
toliau jums 97lt nepriklauso, nes iki 2 metu ziuri tik jusu is sodros gaunamas pajamas (motinystes (tevystes) ismoka), kuri turi nevirsyti 525lt jums vienai.
paskui kai vaikui sueis metukai ir sumazes sodros pajamos ir nevirsys 525lt/men -tada galesite kreiptis i savo socialini skyriu, - tada jums priklausys tie 97,5lt iki dvieju metu.
kai sukaks 2 metukai- jei nevirsys 525 kiekvienam seimos nariui- tada uz mazyli gausite 52lt mirksiukas.gif
http://www.socmin.lt...x.php?533031094
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 20 sausio 2011 - 13:10
dar klausimas - siaip gaunu stipendija skatinamaja 130 lt/men, taciau gruodi pervede 390, neva 260 pridejo valstybinis studiju fondas uz pazanguma, bet tai tik ta viena menesi, ar tai kazkaip itakos soc.p.? ir ar jie ten matys pas save kai eisiu kita savaite prasitesti uz gruodi, sausi ir vasari?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xzx: 20 sausio 2011 - 13:16
QUOTE(xzx @ 2011 01 20, 13:38)
gal bus dar nuomoniu? ax.gif

Po 5 sav. turi ateiti laiskas,o paskui jau galit tiketis pinigeliu.Taip ir iseina,kad gausit kovo men.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 20, 14:57)
Po 5 sav. turi ateiti laiskas,o paskui jau galit tiketis pinigeliu.Taip ir iseina,kad gausit kovo men.


tai perves iskart uz 3 men? ir ar duos man dabar pazyma tvarkytis soc.stipendijai?
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2011 01 20, 15:08)
tai perves iskart uz 3 men? ir ar duos man dabar pazyma tvarkytis soc.stipendijai?

o kaip jus uz vasari prasitesit,jei jie nematys dar jusu pajamu g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 20, 15:11)
o kaip jus uz vasari prasitesit,jei jie nematys dar jusu pajamu  g.gif


tai taip iseina, kad pazymos negausiu? atrodo, lyg specialiai darytu, buvau gruodi prasitesti, bet neveike kompiuteriai ir uzrase sausio 25, sake nepergyvent, niekas nenusikels, o dabar...
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2011 01 20, 15:15)
tai taip iseina, kad pazymos negausiu? atrodo, lyg specialiai darytu, buvau gruodi prasitesti, bet neveike kompiuteriai ir uzrase sausio 25, sake nepergyvent, niekas nenusikels, o dabar...

dabar jau pati susipainiojau,jei jums buvo paskirta gruodzio men,tai jo,tvarkis uz gruodi,sausi,vasari,tai vel prasitest jums reikes kovo men,taip iseina kad gausit uz 3 men.Del pazymos tai nezinau,Vikosiuks gal jums paaiskins.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 20, 15:20)
dabar jau pati susipainiojau,jei jums buvo paskirta gruodzio men,tai jo,tvarkis uz gruodi,sausi,vasari,tai vel prasitest jums reikes kovo men,taip iseina kad gausit uz 3 men.Del pazymos tai nezinau,Vikosiuks gal jums paaiskins.


dekoju 4u.gif
Atsakyti