Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

dar norejau paklausti o kokios salygos yra kad gauti maisto paketus ir malku nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(kaledu feja @ 2010 12 04, 11:34)
dar norejau paklausti o kokios salygos yra kad gauti maisto paketus ir malku nemokamai.

Malku nemokamai kiek zinau neduoda,tik kazkiek kompensuoja,bet salygu nezinau,ligtais kaip ir sildimui.
O del maisto paketu tai turi nevirsiti vienam seimos nariui 525 lt.
Atsakyti
dekui jums labai
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2010 12 03, 13:18)
kaip cia gali buti, kad mano teta kaime, turi 2500 isikolinima uz buta bet visteik susitvarke kompensacija, taip iseina, kad ir su skolom galima.

galima,reik tik pasirašyti skolos išmokėjimo grafiką,ir kompensacijas suteikia.
Atsakyti
suprastejo tie maisto paketai ( nezinau ar verta net juos imti )

ryziu miltu tiek duoda kad nesuvalgai tiek .. o visa kita tai ka as zinau .. man kelias brangiau kainuoja negu tie produktai kur duoda .
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti del to skilties:
Nėščiai moteriai, kuri pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą neturi teisės gauti motinystės pašalpos, iki numatytos gimdymo datos likus 70 kalendorinių dienų skiriama 2 bazinių socialinių išmokų dydžio (260 Lt) vienkartinė išmoka.

Ar as galiu predentuoti i ja, jei esu neistekejusi ir laukiuosi pirmo vaiko. Siandien isleido i dekretines mane, visus metus dirbau ant puse etato,tik liepa pakele 800lt.

Aciu.
Atsakyti
jeigu dirbote metus, turėtumėte gauti pašalpą, tokiu atveju jums tai neturėtų būti aktualu. o šiaip ištekėjusi ar ne ir kelintas vaikas - jokio skirtumo.
Atsakyti
Jei gruodžio mėnesį kreipsiuosi dėl kompensacijos už šildymą, tai kompensuos nuo lapkričio (tik nuo lapkričio išeitų kompensacija)? O pažymas reikia rinkti už rugsėjį-lapkritį?

Ar teisingai mąstau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andos: 06 gruodžio 2010 - 20:30
QUOTE(andos @ 2010 12 06, 21:06)
Jei gruodžio mėnesį kreipsiuosi dėl kompensacijos už šildymą, tai kompensuos nuo lapkričio (tik nuo lapkričio išeitų kompensacija)? O pažymas reikia rinkti už rugsėjį-lapkritį?

Ar teisingai mąstau?

ir uz spali gali kompensuot.
Atsakyti
QUOTE(Kinderiukas @ 2010 12 06, 14:03)
suprastejo tie maisto paketai ( nezinau ar verta  net juos imti )

ryziu miltu tiek duoda kad nesuvalgai tiek ..  o visa kita tai ka as zinau .. man kelias brangiau kainuoja negu tie produktai kur duoda .

tai paimk ir kitiem atiduok kam tikrai sunku mirksiukas.gif pvz man ax.gif
Atsakyti
laba diena as noreciau pasiteirauti o jei birzoj stoviu bet negaunu jokiu pajamu tai ar bent vienkartine pasalpa imanoma butu gauti nes tikrai sunki padetis.
Atsakyti
Laba diena norejau paklausti parduotuve kurioj as dirbau iki vaiko prieziuros atostogu uzsidaro balandzio men. bet as to metu dar busiu VPA.Jai uzsidaro parduotuve tai as automatiskai prarandu darbo vieta.Jai as iskart atsistosiu i darbo birza,tai kiek man reikes ten prastovet kad galeciau gauti soc pasalpa?
Atsakyti