Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 01 18, 18:57)
Gal žinot- ar dėl kompensacijos už šildymą būtinai turiu eiti aš pati, ar galėčiau mamą nusiūst? Ryt man reik eiti, o kaip sykis reik į laidotuves , nesinori nukelti į 31 d, nes gali nebepaskaičiuoti normaliai.

O mama deklaruota tam bute?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 18, 19:05)
O mama deklaruota tam bute?

Ne.
Deklaruoti aš, vyras, vaikai. Bet va tos laidotuvės, kažin jei paskambinčiau ir paprašyčiau....gal po to atvažiuočiau pasirašyti...
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 01 18, 19:27)
Ne.
Deklaruoti aš, vyras, vaikai. Bet va tos laidotuvės, kažin jei paskambinčiau ir paprašyčiau....gal po to atvažiuočiau pasirašyti...

Tada mama negales tvarkitis uz jus kompensacijos.
Atsakyti
Laba wakara.gal zinote toky dalyka.su wyru atstowejome darbo birzoje puse metu,man birza mokejo ta laika,tada pasidareme soc pasalpa mum ir waikui,gausime trecia menesi jau ja.gal zinote kiek laiko dar ja gausime?po kiek laiko wel reiks eiti dokumentus twarkytj?nes girdejau,kad trys menesius gauni,o td dokumentus wel rejk twarkyti,ar tjesa?
Atsakyti
QUOTE(lligitaa1 @ 2011 01 18, 20:00)
Laba wakara.gal zinote toky dalyka.su wyru atstowejome darbo birzoje puse metu,man birza mokejo ta laika,tada pasidareme soc pasalpa mum ir waikui,gausime trecia menesi jau ja.gal zinote kiek laiko dar ja gausime?po kiek laiko wel reiks eiti dokumentus twarkytj?nes girdejau,kad trys menesius gauni,o td dokumentus wel rejk twarkyti,ar tjesa?

Taip tiesa,po 3 men reikia vel eiti pratesti.O diaugiau informacijos rasit cia
http://www.supermama...howtopic=669259
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 01 18, 19:27)
Ne.
Deklaruoti aš, vyras, vaikai. Bet va tos laidotuvės, kažin jei paskambinčiau ir paprašyčiau....gal po to atvažiuočiau pasirašyti...

bandykite skambintis ir nukelti i poryt, perspekit kad uzleidziat savo vieta, del rimtos priezasties... o dokumentus gali eiti pildyti jus arba vyras
Atsakyti
O gal zinote kiek dar laiko mokes sia pasalpa,kai nuejusi wel uzpildysiu dokumentus?ir tiesa,kad uz ja reikia atidirbti?
Atsakyti
QUOTE(lligitaa1 @ 2011 01 18, 20:51)
O gal zinote kiek dar laiko mokes sia pasalpa,kai nuejusi wel uzpildysiu dokumentus?ir tiesa,kad uz ja reikia atidirbti?

kiek priklausys,tiek ir mokes.Ne visur,bet kai kuriuose savivaldybese siuncia viesu darbu.
Atsakyti
Dekuj rolleyes.gif Sulauksiu trecio perwedimo ir begsiu i seniunija,tikiuosi mokes toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 18, 20:24)
bandykite skambintis ir nukelti i poryt, perspekit kad uzleidziat savo vieta, del rimtos priezasties... o dokumentus gali eiti pildyti jus arba vyras

Ačiū. Nukelt galima tik į 01.31 d.
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2011 01 17, 16:41)
gal man kas padės...turėjau eit sausio mėn del kompensacijų už šildymą,reikėjo pažymų už 10,11,12,bet sausio 12 netekau darbo..nuėjus į soc,ir pristačius pažymas,man pasakė,kad reikia jiems žinot ar mokės man darbo biržą-eisiu 24 dieną,ir atnešti pažymą iš buvusio darbo už tas 12 sausio dienų...tai dabar paskirė vasario mėn ateit...tai jie dabar nebežiūrės tų 10,11,12 pajamų..dabar jie žiurės ką paskirs man darbo biržą mokėt g.gif kaip jie dabar skaičiuos nieko nebesuprantu..matyt aš iki pavasario tų kompensacijų nesusitvarkysiu doh.gif

Kadangi sausį - kreipimosi mėnesį - įvyko pajamų šaltinio pasikeitimas, tai jums iš sausio pajamų skirs tik sausiui, vienam mėnesiui. Nuo kito mėnesio - vasarį - skirs irgi iš vasario pajamų, bet likusiam laikotarpiui. Tai beveik teisybę sakot, nes reikės nedarbo draudimo išmoką matyti už vasarį...

QUOTE(In-Grid@ @ 2011 01 17, 20:37)
Labuka. Gal galit įmesti nuorodą į įstatymą, nes susinervinusi esu, kad net nesigalvoja.
Keisis pajamos gruodį bus viso mėnesio nekintančios, tai sausį ateikit. Atėjau ir vėl jau reikia pažymos už sausį, nes sausį vyras negaus iš darbo biržos, o keisčiausiai, kad už lapkritį ir gruodį nekompensuos jau. Na o suma 1500 litų. Ji pati kratosi kad taip nesakė. ir aš pati kalta, kad nerašiau prašymo spalį

Istorijos nelabai supratau, bet jeigu tais mėnesiais turėjote teisę, tai kompensacijas galima už du mėnesius susigrąžinti, t.y. jei sausį pildysit, galit prašyti nuo lapkričio. Bet kaip suprantu, komplikuotai pas jus ten kažkas. Bet jei gruodį dirbote visą, o lapkritį buvote vaiko priežiūros atostogose, darytų iš einamojo mėnesio ir bent už gruodį tai galėtumėte atgauti kompensaciją.

Įstatymas:
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=390087
Atsakyti
suzinojau dar viena birzos gudrybe, kaip zmogui turinciam teise gauti kompensacijas, bei soc parama, ja nuimti..
situacija tokia, jei stovedamas darbo birzoje susirandi NETERMINUOTA darba (tarkim ,kad ir puse etato) esi isbraukiamas is birzos ir perregistruojamas is naujo, kaip naujai istojes (jiems net ir toliau neidomu, kad seimos pajamos nevirsija vrp 350lt vienam seimos asmeniui, nezinau ar visur taip, nes turetu buti rasoma, kad perregistruojamas keiciantis statusui is... i....) bet kazkodel taip nedaro... nesuprantu kuo cia jie vadovaujasi ir kas ir kaip? bet socialinis nebemato tu pries tai stovejusiu menesiu, tik data, kuria tipo zmogus istojo) doh.gif kazkoks apsurdas... na bet sildymo metu bet kokia kompensacija uz sildyma yra isganymas- mano nuomone birza neturetu tokiu dalyku issidirbineti, nes paskui kalba, kad tipo zmogus pats kaltas, kad jam neapsimoka dirbti- kai susiduri su tokia situacija- tai tikrai taip ir pagalvoji, kam man dabar po 6 menesiu (vidury vasaros) ta kompensacija bebus reikalinga- juk jos reikia dabar- sildymo sezonu... apsurdas ir tiek..
GEDA DARBO BIRZAI

jei cia buvo kazkokia paslaptis ar gudrybe- tikrai nepatylesiu ir paviesinsiu, kad zmones tikrai pagalvotu, kas svarbiau ar gauti kompensacija, ar negauti...
zmogus pats susirandi darba, kad galetum daugiau uz mokescius moketi, maziau is valstybes finansu, kad bendrom jegom kapanotis, o cia dabar sast ir viskas- kapanokis kaip nori.. jokiu teisiu nebeturi, nors birzoj tikrai tuos 6 menesius stovejai ir toliau be tarpo stovi, tik statusas kvailas - esi naujai istojes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 19 sausio 2011 - 12:20