Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 17, 21:36)
maisto paketams ziuri i 3 paskutinius menesius arba i viena, jei keitesi pajamos.
Papildyta:

soc pasalpa priklausystu jei jusu seimos menesio pajamos nevirsytu 350lt vienam asmeniui per menesi (1050lt/men)
bet jums priklauso kompensacijos uz sildyma ir vandeni, maisto paketai...
Papildyta:

pirmoje zinuteje yra visi istatymai, visos nuorodos,
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=350656
o jei pajamos kintancios, tai socialiniam turite lankytis 2 kartus per menesi, pirma- kad uzsiregistruoti, kad jums reikia soc paramos uz si menesi, kuri parasote prasyma ir sekancio menesio pirmom dienom, kad pristatyt visas trukstamas pazymas iskart po keliu dienu, vel rasote prasyma soc paramai gauti ir taip uzburtas ratas... cia bjauriausias dalykas, kad niekada neturi galiojancios pazymos , ji visada bus uz praejusi menesi doh.gif  todel reikes visada tartis su mokyklom darzeliais, kad lukteltu pazymos.
Papildyta:

cia ne visur tie viesieji darbai priskiriami ir ne visiems jie duodami- yra kazkokios isimtys kad ju nedirbti, berods besilaukianti ar maza vaika auginanti mama.. tiksliai dabar visu ir nepasakysiu.



Labai jums dekoju uz atsakyma,kilo dar keletas klausimeliu,nesupykit smile.gif skaiciau,kad del maisto paketu reikia kreiptis pagal faktine gyvenamaja vieta,cia skaitosi,kur prirasyta ar,kur dabar gyvenu? o dar dabar mes nuomojames antra menesi buta ar tokiom salygom irgi galima gauti ta kompensacija uz sildyma,vandeni ir,kaip tai daroma?is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(Achemenida @ 2011 01 18, 01:52)
Labai jums dekoju uz atsakyma,kilo dar keletas klausimeliu,nesupykit smile.gif  skaiciau,kad del maisto paketu reikia kreiptis pagal faktine gyvenamaja vieta,cia skaitosi,kur prirasyta ar,kur dabar gyvenu? o dar dabar mes nuomojames antra menesi buta ar tokiom salygom irgi galima gauti ta kompensacija uz sildyma,vandeni ir,kaip tai daroma?is anksto dekoju

Del maisto paketu pagal savo deklaruota gyv. vieta,del kompensacijos,tai tvarkitis gali tie,kurie ten prirasyti,jei jus ten prirasyti,galit tvarkitis jus.
Papildyta:
QUOTE(Achemenida @ 2011 01 17, 18:42)
labuka,mergaites!noreciau paklausti,musu seimos pajamos anais metais buvo :mano uz leliuka 740lt ir vyro 800lt,turim viena vaika,kuriam 11men.,nuo sio men sodra sumazino ismoka,gaunasi 660 plius 800 ant triju.ar priklauso,kokia pasalpa?

kaip ir ne,nes jus jau virsyjat kiekvienam po 350*3=1050,bet galit tvarkitis del maisto paketu 525*3=1575 ir del kompensaciju.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 18, 10:35)
Del maisto paketu pagal savo deklaruota gyv. vieta,del kompensacijos,tai tvarkitis gali tie,kurie ten prirasyti,jei jus ten prirasyti,galit tvarkitis jus.
Papildyta:

kaip ir ne,nes jus jau virsyjat kiekvienam po 350*3=1050,bet galit tvarkitis del maisto paketu 525*3=1575 ir del kompensaciju.



o ar nepriklauso valstybes ismokmai 52lt uz vaika?
Atsakyti
QUOTE(Achemenida @ 2011 01 18, 14:15)
o ar nepriklauso valstybes ismokmai 52lt uz vaika?

Vaikui dar nera 2 metu,po 52 lt moka nuo 2 metu iki 7 metu.Iki 2 metu po 97 lt,bet jums nepriklauso,nes jusu pasalpa is sodros didesne nei 525 lt.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 18, 10:35)
Del maisto paketu pagal savo deklaruota gyv. vieta,del kompensacijos,tai tvarkitis gali tie,kurie ten prirasyti,jei jus ten prirasyti,galit tvarkitis jus.
Papildyta:

kaip ir ne,nes jus jau virsyjat kiekvienam po 350*3=1050,bet galit tvarkitis del maisto paketu 525*3=1575 ir del kompensaciju.



tai gaunasi taip,kad nuomojamam bute jokia kompensacija nebus taikoma,nes cia svetimu zmoniu turtas,taip?
Atsakyti
QUOTE(Achemenida @ 2011 01 18, 14:20)
tai gaunasi taip,kad nuomojamam bute jokia kompensacija nebus taikoma,nes cia svetimu zmoniu turtas,taip?

Taip,nes gali buti,kad jiems nepriklauso kompensacija,cia jau jie turi eiti aiskintis ir tvarkitis jei priklausis.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 18, 13:21)
Taip,nes gali buti,kad jiems nepriklauso kompensacija,cia jau jie turi eiti aiskintis ir tvarkitis jei priklausis.



o,gal jus zinot,kaip imama valstybes paskola savo busto pirkimui,kai perka jauna seima su mazu vaiku,kiak girdejau,kazkokios lengvatos taikomos,kaip ten kas?
Atsakyti
QUOTE(Achemenida @ 2011 01 18, 14:31)
o,gal jus zinot,kaip imama valstybes paskola savo busto pirkimui,kai perka jauna seima su mazu vaiku,kiak girdejau,kazkokios lengvatos taikomos,kaip ten kas?

Paklauskit geriau CIA
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 18, 13:33)
Paklauskit geriau CIA



Dekoju jums labai uz atsaktmus,geros jums dienos! smile.gif
Atsakyti
o,sakykit dar,va si men .pasikeite seimos pajamos,man sodra moka maziau,tai vyro pazymos is darbo,maisto paketui gaut,jau,kaip ir nereikia.o man ar reikes sodroj prasyt tokio popieriaus ar seniunijoj viska matys?
Atsakyti
QUOTE(Achemenida @ 2011 01 18, 15:47)
o,sakykit dar,va si men .pasikeite seimos pajamos,man sodra moka maziau,tai vyro pazymos is darbo,maisto  paketui gaut,jau,kaip ir nereikia.o man ar reikes sodroj prasyt tokio popieriaus ar seniunijoj viska matys?

Nereikes,jie viska mato.O vyro is darbo reikes pazymos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 18 sausio 2011 - 14:56


Gal žinot- ar dėl kompensacijos už šildymą būtinai turiu eiti aš pati, ar galėčiau mamą nusiūst? Ryt man reik eiti, o kaip sykis reik į laidotuves , nesinori nukelti į 31 d, nes gali nebepaskaičiuoti normaliai.
Atsakyti