Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(SKAISTES mama @ 2011 01 16, 20:53)
ne jis ten isvis dabar nedirba laukia kokio darbuko bet ir tai nelegaliai verysad.gif

tai nieko jums nepriklauso.Jus ir vyras turi atitikti reikalavimu,jus atitinkat,nes dirbat,o vyras ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 16 sausio 2011 - 21:31
Labutuka,norėjau paklausti.Mano vyras yra bedarbis jau metai beveik laiko,pusę metų gavo bedarbio pašalpa,o dabar negauna jokių pajamų ,o aš stoviu biržoj mėnesį laiko.(prieš tai 3 metus buvau vaiko auginimo atostogose tai du metus gavau iš sodros,o paskutinius šiuos metus tik 52lt..)Man paskyrė 650lt.pašalpa iš biržos ir gaunu 52 lt.iš socailinės rūpybos už mažąją.Auginam 11 ir 3 metų vaikus.Ar mums priklauso kokia nors pašalpa iš socailinės rūpybos?Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 16 sausio 2011 - 21:46
QUOTE(LiLady @ 2011 01 16, 21:45)
Labutuka,norėjau paklausti.Mano vyras yra bedarbis jau metai beveik laiko,pusę metų gavo bedarbio pašalpa,o dabar  negauna jokių pajamų ,o aš  stoviu biržoj mėnesį laiko.(prieš tai 3 metus buvau vaiko auginimo atostogose tai du metus gavau iš sodros,o paskutinius šiuos metus tik 52lt..)Man paskyrė 650lt.pašalpa iš biržos ir gaunu 52 lt.iš socailinės rūpybos už mažąją.Auginam 11 ir 3 metų vaikus.Ar mums priklauso kokia nors pašalpa iš socailinės rūpybos?Ačiū už atsakymus.

čia temoje jau atsakyta mirksiukas.gif pagal pajamas priklausytų.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 16, 23:30)
tai nieko jums nepriklauso.Jus ir vyras turi atitikti reikalavimu,jus atitinkat,nes dirbat,o vyras ne.

as nedirbu, mokausi, o tai ka reik daryt kad atitiktu ju reikalavimus?
Atsakyti
QUOTE(SKAISTES mama @ 2011 01 17, 12:11)
as nedirbu, mokausi, o tai ka reik daryt kad atitiktu ju reikalavimus?

http://www.socmin.lt....php?1189177490
cia yra surasyti ju reikalavimai, taigi jis turi bent viena is ju atitikti (arba istoti i darbo birza, arba isidarbinti ir panasiai...)
Atsakyti
gal man kas padės...turėjau eit sausio mėn del kompensacijų už šildymą,reikėjo pažymų už 10,11,12,bet sausio 12 netekau darbo..nuėjus į soc,ir pristačius pažymas,man pasakė,kad reikia jiems žinot ar mokės man darbo biržą-eisiu 24 dieną,ir atnešti pažymą iš buvusio darbo už tas 12 sausio dienų...tai dabar paskirė vasario mėn ateit...tai jie dabar nebežiūrės tų 10,11,12 pajamų..dabar jie žiurės ką paskirs man darbo biržą mokėt g.gif kaip jie dabar skaičiuos nieko nebesuprantu..matyt aš iki pavasario tų kompensacijų nesusitvarkysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 01 16, 18:37)
O kas tokiu atveju išrašys pažymą apie teisės gauti turėjimąblush2.gif
Nes soc.stipendijai reikia pateikti:

"Kartu su prašymu pateikiu šiuos dokumentus:
(...) Socialinę padėtį patvirtinančius dokumentus *

*pvz: pažyma dėl socialinės pašalpos; (...)"

sita pazyma israso socialinis. visu pirma turite nueiti i savo soc skyriu ir susitvarkyti socialine parama tuo paciu (ir kompensacijas), o tada jums socialinis israrys tai irodancia pazyma, kuria galite priistatyti i jums reikiamas vietas (i aukstasias, i darzelius, i migracijos tarnyba, garantuojamos teisines pagalbos tarnyba) mirksiukas.gif
http://www.socmin.lt....php?1189177490
Papildyta:
QUOTE(adriu @ 2011 01 17, 15:41)
gal man kas padės...turėjau eit sausio mėn del kompensacijų už šildymą,reikėjo pažymų už 10,11,12,bet sausio 12 netekau darbo..nuėjus į soc,ir pristačius pažymas,man pasakė,kad reikia jiems žinot ar mokės man darbo biržą-eisiu 24 dieną,ir atnešti pažymą iš buvusio darbo už tas 12 sausio dienų...tai dabar paskirė vasario mėn ateit...tai jie dabar nebežiūrės tų 10,11,12 pajamų..dabar jie žiurės ką paskirs man darbo biržą mokėt g.gif kaip jie dabar skaičiuos nieko nebesuprantu..matyt aš iki pavasario tų kompensacijų nesusitvarkysiu doh.gif

jei pajamos pastovios ir nesikeicia socialinis ziuri is 3 menesiu, jei pajamu saltinis keitesi arba pajamos nepastovios (tarkim kaip verslo liudijimo) jie ziuri 1 menesio pajamas.
taigi jie dabar tu 3 menesiu pajamu nebeziures, jus uzregistravo sausio menesiui, taigi jie ziures jusu einamojo menesio pajamas (tai reiskia ta viena menesi (sausio)- 12 darbo dienu is darbovietes ir tai kiek jums mokes darbo birza) mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes
vyra siandien atleido is darbo,uz praejusius metus pajamos vienam zmogui tikriausiai isnestu po 525lt.vyras rytoj stoja i darbo birza,ar mes galim pildyti popierius maisto paketams?
Atsakyti
labuka,mergaites!noreciau paklausti,musu seimos pajamos anais metais buvo :mano uz leliuka 740lt ir vyro 800lt,turim viena vaika,kuriam 11men.,nuo sio men sodra sumazino ismoka,gaunasi 660 plius 800 ant triju.ar priklauso,kokia pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 17, 16:05)

jei pajamos pastovios ir nesikeicia socialinis ziuri is 3 menesiu, jei pajamu saltinis keitesi arba pajamos nepastovios (tarkim kaip verslo liudijimo) jie ziuri 1 menesio pajamas.
taigi jie dabar tu 3 menesiu pajamu nebeziures, jus uzregistravo sausio menesiui, taigi jie ziures jusu einamojo menesio pajamas (tai reiskia ta viena menesi (sausio)- 12 darbo dienu is darbovietes ir tai kiek jums mokes darbo birza) mirksiukas.gif



Labuka. Gal galit įmesti nuorodą į įstatymą, nes susinervinusi esu, kad net nesigalvoja.

O istorija tokia, kad dar birželį kreipiausi dėl vaikų maitinimosi. Paklausė ar pajamos nesikeis-pasakiau, kad keisis, nes liepą grįžtu į darbą. Grįžau. Gavau nedarbingumo pažymėjimą visą liepą. Situacija prasta sveikata-išeinu vaiko auginimo atostogų, nes iki lapkričio tai galėjau. Situacija tokia, kad pastoviai keitėsi pajamos, o aš vis ėjau. Kai jau jos nusistovėjo. rugsėjį-, tai vaikai gavo tik spalį nemokamą maitinimą. Žinodama tokį kelią iš kart pasaklau, kad noriu užpildyti prašymą kompensacijai už šildymą. Ir ką vėl ta pati dainelė. Keisis pajamos gruodį bus viso mėnesio nekintančios, tai sausį ateikit. Atėjau ir vėl jau reikia pažymos už sausį, nes sausį vyras negaus iš darbo biržos, o keisčiausiai, kad už lapkritį ir gruodį nekompensuos jau. Na o suma 1500 litų. Ji pati kratosi kad taip nesakė. ir aš pati kalta, kad nerašiau prašymo spalį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In-Grid@: 17 sausio 2011 - 18:38
Buvau socialinėj rūpyboje ir man paskirs pašalpą,bet sakė reiks vienam iš mūsų(vyriui arba man) dirbti viešuosius darbus per tris mėn.kažkiek valandų.Gal kas susidūrėt ir galit pasakyti ar ilgai ten reikia dirbti ir ar gaudami pašalpas einate dirbti tuos viešuosius darbus?
Atsakyti
QUOTE(tiskute @ 2011 01 17, 16:56)
sveikutes
vyra siandien atleido is darbo,uz praejusius metus pajamos vienam zmogui tikriausiai isnestu po 525lt.vyras rytoj stoja i darbo birza,ar mes galim pildyti popierius maisto paketams?

maisto paketams ziuri i 3 paskutinius menesius arba i viena, jei keitesi pajamos.
Papildyta:
QUOTE(Achemenida @ 2011 01 17, 18:42)
labuka,mergaites!noreciau paklausti,musu seimos pajamos anais metais buvo :mano uz leliuka 740lt ir vyro 800lt,turim viena vaika,kuriam 11men.,nuo sio men sodra sumazino ismoka,gaunasi 660 plius 800 ant triju.ar priklauso,kokia pasalpa?

soc pasalpa priklausystu jei jusu seimos menesio pajamos nevirsytu 350lt vienam asmeniui per menesi (1050lt/men)
bet jums priklauso kompensacijos uz sildyma ir vandeni, maisto paketai...
Papildyta:
QUOTE(In-Grid@ @ 2011 01 17, 19:37)
Labuka. Gal galit įmesti nuorodą į įstatymą, nes susinervinusi esu, kad net nesigalvoja.

O istorija tokia, kad dar birželį kreipiausi dėl vaikų maitinimosi. Paklausė ar pajamos nesikeis-pasakiau, kad keisis, nes liepą grįžtu į darbą. Grįžau. Gavau nedarbingumo pažymėjimą visą liepą. Situacija prasta sveikata-išeinu vaiko auginimo atostogų, nes iki lapkričio tai galėjau. Situacija tokia, kad pastoviai keitėsi pajamos, o aš vis ėjau. Kai jau jos nusistovėjo. rugsėjį-, tai vaikai gavo tik spalį  nemokamą maitinimą. Žinodama tokį kelią iš kart pasaklau, kad noriu užpildyti prašymą kompensacijai už šildymą. Ir ką vėl ta pati dainelė. Keisis pajamos gruodį bus viso mėnesio nekintančios, tai sausį ateikit. Atėjau ir vėl jau reikia pažymos už sausį, nes sausį vyras negaus iš darbo biržos, o keisčiausiai, kad už lapkritį ir gruodį nekompensuos jau. Na o suma 1500 litų. Ji pati kratosi kad taip nesakė. ir aš pati kalta, kad nerašiau prašymo spalį

pirmoje zinuteje yra visi istatymai, visos nuorodos,
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=350656
o jei pajamos kintancios, tai socialiniam turite lankytis 2 kartus per menesi, pirma- kad uzsiregistruoti, kad jums reikia soc paramos uz si menesi, kuri parasote prasyma ir sekancio menesio pirmom dienom, kad pristatyt visas trukstamas pazymas iskart po keliu dienu, vel rasote prasyma soc paramai gauti ir taip uzburtas ratas... cia bjauriausias dalykas, kad niekada neturi galiojancios pazymos , ji visada bus uz praejusi menesi doh.gif todel reikes visada tartis su mokyklom darzeliais, kad lukteltu pazymos.
Papildyta:
QUOTE(LiLady @ 2011 01 17, 20:45)
Buvau socialinėj rūpyboje ir man paskirs pašalpą,bet sakė reiks vienam iš mūsų(vyriui arba man) dirbti viešuosius darbus per tris mėn.kažkiek valandų.Gal kas susidūrėt ir galit pasakyti ar ilgai ten reikia dirbti ir ar gaudami pašalpas einate dirbti tuos viešuosius darbus?

cia ne visur tie viesieji darbai priskiriami ir ne visiems jie duodami- yra kazkokios isimtys kad ju nedirbti, berods besilaukianti ar maza vaika auginanti mama.. tiksliai dabar visu ir nepasakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 17 sausio 2011 - 21:38