Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(Santaika @ 2011 01 16, 13:29)
Tada dar prie to pačio. Neaiški man ta sąlyga - "gauna arba turi teisę gauti soc.pašalpą". Tai kai "gauna", viskas aišku, o kaip su tuo atveju, kai "turi teisę gauti" - čia kada?

tai reiškia kad atitinka sąlygas pašalpai gauti, bet dar negauna. arba tiesiog dėl kažkokių priežasčių dėl jos nesikreipia.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 01 16, 18:30)
tai reiškia kad atitinka sąlygas pašalpai gauti, bet dar negauna. arba tiesiog dėl kažkokių priežasčių dėl jos nesikreipia.


O kas tokiu atveju išrašys pažymą apie teisės gauti turėjimą? blush2.gif
Nes soc.stipendijai reikia pateikti:

"Kartu su prašymu pateikiu šiuos dokumentus:
(...) Socialinę padėtį patvirtinančius dokumentus *

*pvz: pažyma dėl socialinės pašalpos; (...)"
Atsakyti
QUOTE(Ogiene @ 2011 01 15, 17:43)
Auginu viena 2 vaikus,gaunu kompensacija uz sildyma.Jei uz vaikus gauciau pasalpa is uzsienio ar man iskaiciuotu tuos pinigelius kaip uzdarbi.Nes hžjei gauni LT pinigelius uz vaika tai ti pinigeliai lygtai i kompensacija neisiskaiciuoja.Gal kas zinot ?

Pajamos imamos visos, išskyrus:
- slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslines kompensacijas ir tikslinį priedą;
- transporto išlaidų kompensacijas neįgaliesiems; kompensacijas donorams; išmoką vaikui, mokamą pagal Išmokų vaikams įstatymą; socialinę stipendiją; pagalbos pinigus, mokamus pagal Socialinių paslaugų įstatymą;

Pašalpa iš užsienio būtų kitos faktiškai gautos lėšos, kurias turėtų įskaityti į pajamas.
Papildyta:
QUOTE(pukute m @ 2011 01 16, 02:17)
Sveiki,
Siuo metu vyras registruotas darbo birzoje,bet nieko negauna.As dirbu-gaunu minimuma.Turime du vaikus-11 ir 3 metu.Jaunesnis uzrasytas i darzeli,bet siuo metu nelanko.Kiek skaiciau ir mano galva supratau,kad soc. remtinais butume kai vyras darbo birzoje,, prastovetu" puse metu g.gif Kitu pajamu neturime.Ar mums priklausytu kokia kompen. uz darzeli ar dar kas nors.
Dekinga uz atsakyma 4u.gif

O jūs išėjote į darbą po vaiko priežiūros atostogų ar jau seniau dirbate? Jeigu jūs dirbote, o vaiką namie augino tėtis, tai yra dar toks punktas, kai nereikia būti registruotam pusę metų:
10) asmenys yra įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo šiame punkte nurodytų aplinkybių atsiradimo: motina (tėvas) arba globėja (globėjas) jos (jo) auginamam vaikui sukakus 3 metus;
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2011 01 16, 18:19)
Mano pana darzelyje lanko sokius, kalbejau su vadovu, jis man atsake, kad jie yra privatus klubas, nuomojantis patalpas darzelyje, todel as turiu moketi. Ar tai tiesa?

tai cia nuo miesto priklauso ir nuo darzelio,nevisur kompensuoja.
Atsakyti
QUOTE(ausrita @ 2011 01 16, 17:45)
sveikos.kazin ar gerai girdejau kad nuo siemet masinos verte jie patys irasys ar vis dar patys suma irasyt galesim.nes jei prie bendros pajamu sumos prides dar kelis tukstancius uz masina tai cia daug kas nebegaus kompensacijos  uz siluma doh.gif

Automobilis - turtas, o ne pajamos. O turto normatyvai pakankamai dideli, dėl kelių tūkst.vertės automobilio tikrai neturėtų viršyti. Čia ne žemės Vilniaus centre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 16, 18:29)
tai cia nuo miesto priklauso ir nuo darzelio,nevisur kompensuoja.

Na mano drauge nemokejo ir dabar uz sporto burele nemoka g.gif O kur visa tai galima issiaiskinti?
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2011 01 16, 19:37)
Na mano drauge nemokejo ir dabar uz sporto burele nemoka  g.gif  O kur visa tai galima issiaiskinti?

gi parasiau,kad ziurint koks miestas ir koks darzelis.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 16, 18:49)
gi parasiau,kad ziurint koks miestas ir koks darzelis.

Klaipeda
Atsakyti
Sveikos,gal jus galit pasakyti ar mum priklauso kompensacija uz sildyma?esu studente stoviu birzoje dukrytei 2metukai, vyras uzsieni, cia nestovi birzoje
Atsakyti
QUOTE(SKAISTES mama @ 2011 01 16, 20:06)
Sveikos,gal jus galit pasakyti ar mum priklauso kompensacija uz sildyma?esu studente stoviu birzoje dukrytei 2metukai, vyras uzsieni, cia nestovi birzoje

oficialiai vyras dirba?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 16, 03:02)
Ziurint kiek vyras stovi birzoj ir ka jus veikiat,dirbat ar dar esat VPA?


Vyras birzoje stovi 1 men.,as dirbu-isejau i darba kai vaikui sukako 3 m.
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2011 01 16, 14:23)
kad gautumėte socialinę paramą, visi šeimos nariai turi atitikti kurią nors iš sąlygų, išvardintų čia. jūsų vyrui nebūtina atitikti sąlygos "yra ne trumpiau kaip 6 mėnesius įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje" jei atitinka kurią nors kitą.


tai kaip suprantu mes bagoti(nors ir neiseina kiekvienam po 350 lt) ir niekas mums nepriklauso verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ten @ 2011 01 16, 20:23)
Pajamos imamos visos, išskyrus:
- slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslines kompensacijas ir tikslinį priedą;
- transporto išlaidų kompensacijas neįgaliesiems; kompensacijas donorams; išmoką vaikui, mokamą pagal Išmokų vaikams įstatymą; socialinę stipendiją; pagalbos pinigus, mokamus pagal Socialinių paslaugų įstatymą;

Pašalpa iš užsienio būtų kitos faktiškai gautos lėšos, kurias turėtų įskaityti į pajamas.
Papildyta:

O jūs išėjote į darbą po vaiko priežiūros atostogų ar jau seniau dirbate? Jeigu jūs dirbote, o vaiką namie augino tėtis, tai yra dar toks punktas, kai nereikia būti registruotam pusę metų:
10) asmenys yra įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo šiame punkte nurodytų aplinkybių atsiradimo: motina (tėvas) arba globėja (globėjas) jos (jo) auginamam vaikui sukakus 3 metus;


isejau i darba po prieziuros atostogu,tai yra vaikui sukakus 3 m.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 16, 21:35)
oficialiai vyras dirba?

ne jis ten isvis dabar nedirba laukia kokio darbuko bet ir tai nelegaliai verysad.gif
Atsakyti