Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 14, 12:35)
man dabar klausimas iskilo, nuo kada pas jus prades dalinti maisto paketus, nes siauiuose nuo kovo menesio g.gif tai dabar galvoju uz du menesius duos? ar vienas nupaukti zada?

Nezinau,pas mus tai dar nera net grafiko,tai tikrai si men nebus,nebent kita.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 14, 11:35)
man dabar klausimas iskilo, nuo kada pas jus prades dalinti maisto paketus, nes siauiuose nuo kovo menesio g.gif tai dabar galvoju uz du menesius duos? ar vienas nupaukti zada?

Pernai bent jau Klaipedoje irgi dalino tik nuo kovo,o gal net nuo balandzio menesio tik...Ir aisku dvigubu paketu niekas nedave. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 01 14, 12:39)
Pernai bent jau Klaipedoje irgi dalino tik nuo kovo,o gal net nuo balandzio menesio tik...Ir aisku dvigubu paketu niekas nedave. schmoll.gif

blink.gif oho, o skelbia, kad per metus lygiai 6 daviniai buna, tai kaip gali buti, jei taip velai kas 2 menesius dalina ir dvigubo nei vieno g.gif vadinasi vienas kazkur nuplaukia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 14 sausio 2011 - 12:20
sveikos mamytes,

gal kas zino kokias socialines ismokas gali gaut i NGA isejus mamyte, bet negaunanti pasalpos, vyras taip pat neseniai neteko darbo tik neisiregistraves i darbo birza. buvau socialiniam tai sake kad man priklauso tik tie 97 lt, gal kas zino ar tai tiesa ar dar galma gaut kokias ismokas? ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 01 14, 14:30)
sveikos mamytes,

gal kas zino kokias socialines ismokas gali gaut i NGA isejus mamyte, bet negaunanti pasalpos, vyras taip pat neseniai neteko darbo tik neisiregistraves i darbo birza. buvau socialiniam tai sake kad man priklauso tik tie 97 lt, gal kas zino ar tai tiesa ar dar galma gaut kokias ismokas? ax.gif  blush2.gif  blush2.gif

Tiesa pasake,nes vyras turi buti isstovejas birzoj puse metu,arba gaudinet is birzos bedarbio pasalpa.
Atsakyti
Sveiki, JOLANCIUK, atėjau patarimo.
Vasario 6d vaikui sueina 2ji metukai. tampu bedarbe. ar iškarto vasario 7d galiu kreiptis į Darbo biržą? darbo stažas nedidelis, 2 metai. ko tiketis man iš DB? noriu vaiką pratinti prie darželio, už tai reiktų mokėti, vyras ne DB, nepriėmė, nes turi IĮ, nors ištikrųjų likviduota (SODRA tai mato, o DB - ne, todėl nepriėmė). kokių popieriukų reiktų dėl darželio "nuolaidos", dėl maisto paketų, kokios išmokos man šviečia?
ačiū
Atsakyti
QUOTE(erkaerka @ 2011 01 14, 15:19)
Sveiki, JOLANCIUK, atėjau patarimo.
Vasario 6d vaikui sueina 2ji metukai. tampu bedarbe. ar iškarto vasario 7d galiu kreiptis į Darbo biržą? darbo stažas nedidelis, 2 metai. ko tiketis man iš DB? noriu vaiką pratinti prie darželio, už tai reiktų mokėti, vyras ne DB, nepriėmė, nes turi IĮ, nors ištikrųjų likviduota (SODRA tai mato, o DB  - ne, todėl nepriėmė). kokių popieriukų reiktų dėl darželio "nuolaidos", dėl maisto paketų, kokios išmokos man šviečia?
ačiū

manau, kad kol nesusitvarkys jusu vyras reikalu su darbo birza- nei socialines, nei kompensaciju negausite. (tegul vyras nesa dokumentus is sodros i birza ir bando registruotis)
darzelio nuolaidas galite pasiziureti darzelio tinklapyje, kuri ruosiates lankyti, buna nuo a iki z surasyta kam kokios kompensacijos priklauso (nes cia kiekvienoje savivaldybeje skirtingai)
o maisto paketams reikia uzpildyti prasyma (surasyti kur dirbate, kiek uzdirbate ir panasiai) - jei per 3 paskutinius menesius (arba 1 paskutini) jusu pajamos nevirsijo 525lt kiekvienam asmeniui (tikslia suma pasakys jusu skyriuje, nes kaip suprantu apie 520 dabar jau)- tada paketai jums priklauso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 14 sausio 2011 - 14:46
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 14, 11:35)
man dabar klausimas iskilo, nuo kada pas jus prades dalinti maisto paketus, nes siauiuose nuo kovo menesio g.gif tai dabar galvoju uz du menesius duos? ar vienas nupaukti zada?

tikrai tikiu,kad nuplauks g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2011 01 13, 15:10)
sausi tvarkausi kompensacija uz gruodi ir lapkriti kuriu 3 menesiu pajamas ims (vyruj reikia is darbovietes atnesti)  blush2.gif nes kai nuejau i seniunija sedi senuciuke, kad vargu ar ji pati ka supranta  doh.gif  doh.gif mane pabrauktas sakinys sudominu  ax.gif nes MB nuo gruodzio nemokamose tad pajamu 0 tad galvoju kaip cia padarius ir kada eiti tvarkytis kompensacija, kad neimtu tarkim rugsejo pajamu  blush2.gif (nes maziau kompencuos)  blush2.gif

Kaip jau sakė Jolančiuk:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 13, 15:35)
Tas sakinis reiskia,kad saltinis pasikeite,pvz isejot is vieno darbo,isidarbinot kitam,arba istojot i birza,bet kad nemokomuose atostuogose,tai neieina,nes pasikeis jusu pajamos,bet ne saltinis.

nemokamos atostogos nereiškia šaltinio pasikeitimo, ir kompensacijas skaičiuotų iš trijų praėjusių mėnesių. T.y. jeigu prašote nuo 11 mėn., tai ims rugpjūčio, rugsėjo ir spalio pajamas.
Jei nuo gruodžio - 09,10,11.
Čia svarbus kitas klausimas - nemokamos atostogos. Kad šeima turėtų teisę į kompensacijas, kreipimosi metu visiems reikia atitikti kokią nors sąlygą; šiuo atveju jūs atitinkate, nes auginate namie vaiką iki 3 m., o jūsų vyras per laikotarpį, už kurį apskaičiuojamos pajamos, privalo dirbti ne mažiau 2/3 nustatytos maksimalios darbo laiko trukmės. Tai, tarkim, kompensacijas paskiria iki vasario ir jūs ateinate vasarį prasitęsti - lapkritį jis dirbo visą reikiamą laiką, gruodį ir sausį - nemokamos atostogos, t.y. 0 val. be pateisinamos priežasties - per tris mėnesius dirbo tik 1/3 - viskas, tada jau nebeturėtumėte teisės į pin.soc.paramą. Nebent jis atitinka kokią kitą sąlygą - yra registruotas darbo biržoje ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 14 sausio 2011 - 17:24
Ar galima gauti kokia kompencacija uz siuksles moketi maziau ? 4u.gif
Atsakyti
Auginu viena 2 vaikus,gaunu kompensacija uz sildyma.Jei uz vaikus gauciau pasalpa is uzsienio ar man iskaiciuotu tuos pinigelius kaip uzdarbi.Nes hžjei gauni LT pinigelius uz vaika tai ti pinigeliai lygtai i kompensacija neisiskaiciuoja.Gal kas zinot ?
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2011 01 14, 20:09)
Ar galima gauti kokia kompencacija uz siuksles moketi maziau ? 4u.gif

keliuose lietuvos miestuose yra si kompensacija, bet ne visuose.. pirmoje zinuteje reiketu pasiziureti..
Papildyta:
QUOTE(Ogiene @ 2011 01 15, 16:43)
Auginu viena 2 vaikus,gaunu kompensacija uz sildyma.Jei uz vaikus gauciau pasalpa is uzsienio ar man iskaiciuotu tuos pinigelius kaip uzdarbi.Nes hžjei gauni LT pinigelius uz vaika tai ti pinigeliai lygtai i kompensacija neisiskaiciuoja.Gal kas zinot ?

g.gif idomus klausimas, bet manau , kad pasalpa reikes pasirinkti viena- arba is uzsienio arba is lietuvos... bet tikiuos, kad kasnors pasakys kaip yra garantuotai...
patarciau pasiskambinti i socialini ir paklausti...
Atsakyti