Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(kristynka* @ 2011 01 11, 23:12)
jiai vyras iskart isejas is darbovietes per 7ar 10dienu uzsiregistravo birzoje turetu pasalpa moketi iskarto.
bent pavz mano vyrui taip buvo, nors sake apylinke kad reikia neva laukti 6men, bet klausem auksiau ir viskas issiprende...

pasalpa tada galejo gauti, jei is darbo isejo saliu susitarimu, jei isejo savo noru- tada tikrai butu reikeje 6 men stoveti arba tuos 2 ar tris, kol baigsis iseitines ismoka is darbovietes.
nes saliu susitarimu mokama kompensacija uz keleta menesiu nesiskaiciuoja
o isejus savo noru gauta iseitine skaiciuojasi kaip pajamos (taigi uz tiek menesiu kiek gavai iseitine- birza ir nemoka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 12 sausio 2011 - 10:03
QUOTE(elfė @ 2011 01 12, 09:43)
Pasiklydau soc. reikalų labirintuose, jei galit, padėkit atsirinkt kas ir kaip.
1,5 metų stoviu darbo biržoj, esu 50 proc. darbinga, taigi su darbais sunku. Dabar man siūlo darbą puse etato. Bet net ir pridėjus tuos pinigus, kuriuos gaučiau, šeimos pajamos nedatrauks iki 350 žmogui. Ar dirbant puse etato skiriama soc. parama- kompensacijos ir visa kita? Pirmam pusl. skaičiau, kad reikia dirbt ne pažiau 2/3 nustatyto laiko, kad būtų galima gauti kompensacijas, tai tokiu atveju, jei dirbsiu pusę laiko, nieko mums neskirs?
Atsakymo reikia skubiai  ax.gif Iš anksto ačiū  ax.gif

juk birza jusu neismeta lauk? jei jus dirbate 0,5 etato ir tuo paciu stovite birzoje - socialine pasalpa priklauso. tik svarbus dalykas, kad birzoje keisdami statusa nepadarytu nei vienos dienos tarpo, nes tada reikes isstovet vel 6 menesius (nes busite kaip naujai istojusi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 12 sausio 2011 - 10:23
QUOTE(elfė @ 2011 01 12, 09:43)
Pasiklydau soc. reikalų labirintuose, jei galit, padėkit atsirinkt kas ir kaip.
1,5 metų stoviu darbo biržoj, esu 50 proc. darbinga, taigi su darbais sunku. Dabar man siūlo darbą puse etato. Bet net ir pridėjus tuos pinigus, kuriuos gaučiau, šeimos pajamos nedatrauks iki 350 žmogui. Ar dirbant puse etato skiriama soc. parama- kompensacijos ir visa kita? Pirmam pusl. skaičiau, kad reikia dirbt ne pažiau 2/3 nustatyto laiko, kad būtų galima gauti kompensacijas, tai tokiu atveju, jei dirbsiu pusę laiko, nieko mums neskirs?
Atsakymo reikia skubiai  ax.gif Iš anksto ačiū  ax.gif

Kol dirbsit puse etato,tol galit stovet birzoj,tada gausit ir soc.pasalpa ir kompensacijas.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 12, 12:20)
juk birza jusu neismeta lauk? jei jus dirbate 0,5 etato ir tuo paciu stovite birzoje - socialine pasalpa priklauso. tik svarbus dalykas, kad birzoje keisdami statusa nepadarytu nei vienos dienos tarpo, nes tada reikes isstovet vel 6 menesius (nes busite kaip naujai istojusi).



QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 12, 13:00)
Kol dirbsit puse etato,tol galit stovet birzoj,tada gausit ir soc.pasalpa ir kompensacijas.

Ačiū, kad taip greitai atsakėt, dabar man jau ramiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 12, 11:20)
juk birza jusu neismeta lauk? jei jus dirbate 0,5 etato ir tuo paciu stovite birzoje - socialine pasalpa priklauso. tik svarbus dalykas, kad birzoje keisdami statusa nepadarytu nei vienos dienos tarpo, nes tada reikes isstovet vel 6 menesius (nes busite kaip naujai istojusi).


O socialinė pašalpa būtų tie 315 Lt, ar į tai įeina ir taip vadinama nedarbo draudimo išmoka, jei ji priklauso?
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2011 01 12, 13:47)
O socialinė pašalpa būtų tie 315 Lt, ar į tai įeina ir taip vadinama nedarbo draudimo išmoka, jei ji priklauso?

I ka ieina?i soc.pasalpos apskaiciavima?Taip,nedarbo draudimo ismoka isiskaito i pajamas.
Atsakyti
as su naujienos, isivaizduojat atleido is darbo tas darbuotoja, nemanau, kad del mano skundo, galvoju siaip buvo prisidirbusi papyldomai. dar turiu klausyma, bute prirasyta as, vaikas ir tevas mano, issiskirusi, elementai 400 lt ,prase mano pajamu is darbo, tevas DB uzsiregistraves, negauna jokiu pasalpu, bet dar uzprase ir mamos pajamas, prie ko cia ji niekaip negaliu suprast, atseit tevo zmona ir juos pajamu ir reikia, tai gaunasi mano 750 lt +400 elementai+ mamos 850 ,tai nieko cia man nesigauna jai ant 3 zmoniu dalyna
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2011 01 12, 13:47)
O socialinė pašalpa būtų tie 315 Lt, ar į tai įeina ir taip vadinama nedarbo draudimo išmoka, jei ji priklauso?

jei pradedamos gauti ismokakos is birzos ar isidarbinus- automatiskai soc parama mazeja visai seimai atitinkama suma (+/- tiek kiek gauni is kitur)
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 01 12, 14:10)
as su naujienos, isivaizduojat atleido is darbo tas darbuotoja, nemanau, kad del mano skundo, galvoju siaip buvo prisidirbusi papyldomai. dar turiu klausyma, bute prirasyta as, vaikas ir tevas mano, issiskirusi, elementai 400 lt ,prase mano pajamu is darbo, tevas DB uzsiregistraves, negauna jokiu pasalpu, bet dar uzprase ir mamos pajamas, prie ko cia ji niekaip negaliu suprast, atseit tevo zmona ir juos pajamu ir reikia, tai gaunasi mano 750 lt +400 elementai+ mamos 850 ,tai nieko cia man nesigauna jai ant 3 zmoniu dalyna

na ji skaitosi kaip ir seima su tavo tevu, bet jei ji neregistruota (ir gauna kompensacija arba negauna) kitur - jie tada kazkaip ne visa suma ima ar ant 4 dalina, tiksliai nepasakysiu, bet jei cia del kompensacijos- tai vistiek manau priklausys.
o del atleidimo tai gerai- kuo maziau tokiu darbuotoju tuo geriau
pas mus viena darbuotoja yra 2 kabinete dirba, ka ten dirba, maivosi pries vyrus ir tiek, nieko neismano, dokumentu nepildo, tik lapus padavineja ir izeidineja, labiausiai tai supykau kai norejo mane uz nieka is kabineto isvaryti, tipo as neteisi, kad atejau per anksti ir neatsinesiau lapeliu uz mokescius- o as jai sakau as soc pasalpos atejau prasitest ne kompensaciju - tai kaip pabludo ant manes, saukt pradejo- tipo as jai istatymus aiskinu ir akis draskau, tai kolege mane prieme ir aptarnavo, as su mazyle rankose pildau prasyma, na o ji kaip vaikas paeme ir zaidzia su tusinuku- tai ta soc darbuotoja pradejo aiskinti, ko as jos namie nepalikau, kitu zodziu net pasakyt nedristu kuriuos isgirdau - visai nervas paeme , sakau as cia jau socialiniam 6 valandas laukiu- ir pilnai vaika suprantu,nes atsibodo- dar jos paklausiau sakau gal jus vaiku neturit, sako neturiu ir nereikia, nu visai galvoju blink.gif
gailiuos kad skundo neparasiau, bet dabar mane pasieme jos kolege aptarnauti, tai su ja nebesusiduriu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 12 sausio 2011 - 13:38
Sveikutės, nežinau ar pataikysiu į šitą temą, bet aš ir turiu klausimų.

Situacija tokia, auginu beveik 5 metų dukrytę, bei vasario 8d. sūneliui sueis trys metais, aš išleista auginimo atostogų iki 3metų, bet.. pasidarius nėštumo testą sužinojau kad esu nėščia, ir dabar įdomu, kaip elgtis toliau, nuo 2metų kaip suėjo sūnui jokių soc. išmokų negavau.. Ar sugrįšti į darbą, kur mokės minimumą, ar tėvystės atostogų išleisti vyrą, kurio vidutinės pajamos 2000lt? jei aš negrįščiau į darbą, pasirašyčiau, kad nutraukiu sutartį, ar reikėtų už daktarus viso nėštumo metu mokėti? kaip nenuskriausti, nei savęs, nei šeimos? Abu vaikai dabar keliauja į darželį, o man iki vaikui sueis 3m dvi savaites prieš reikia eiti į darbovietę rašyti prašymą, ar sugrįštu ar ne.. Dar pas daktarus nebuvau, nėštukės kortelės neturiu.
atsiprašau, jei ne toje temoje.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 01 12, 15:09)
Sveikutės, nežinau ar pataikysiu į šitą temą, bet aš ir turiu klausimų.

Situacija tokia, auginu beveik 5 metų dukrytę, bei vasario 8d. sūneliui sueis trys metais, aš išleista auginimo atostogų iki 3metų, bet.. pasidarius nėštumo testą sužinojau kad esu nėščia, ir dabar įdomu, kaip elgtis toliau, nuo 2metų kaip suėjo sūnui jokių soc. išmokų negavau.. Ar sugrįšti į darbą, kur mokės minimumą, ar tėvystės atostogų išleisti vyrą, kurio vidutinės pajamos 2000lt? jei aš negrįščiau į darbą, pasirašyčiau, kad nutraukiu sutartį, ar reikėtų už daktarus viso nėštumo metu mokėti? kaip nenuskriausti, nei savęs, nei šeimos? Abu vaikai dabar keliauja į darželį, o man iki vaikui sueis 3m dvi savaites prieš reikia eiti į darbovietę rašyti prašymą, ar sugrįštu ar ne.. Dar pas daktarus nebuvau, nėštukės kortelės neturiu.
atsiprašau, jei ne toje temoje..  blush2.gif

sitoj temoj jums gali daugiau paaiskint
http://www.supermama...howtopic=681341
O tevistes atostogu jus vyra norit isleisti su antru vaiku?nuo 2 metu sodra nieko nemoka,todel jei vaikas eina i darzeli geriau ir jums eit i darba iki dekretiniu ir vyrui dirbt.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 12, 14:11)
jei pradedamos gauti ismokakos is birzos ar isidarbinus- automatiskai soc parama mazeja visai seimai atitinkama suma (+/- tiek kiek gauni is kitur)


Nereikia man tos socialinės pašalpos smile.gif Tiesiog aš niekur nerandu ar dirbant 0,5 etato ir papildomai prisiregistravus DB priklausytų nedarbo draudimo išmoka, 650 Lt kažkada buvo berods...
Atsakyti