Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 07, 19:50)
ziurint kokios tos jusu pajamos - birzos ir sodros pajamas mato, jei reikia atlyginimo triju menesiu- isduoda darboviete, jei verslo liudijimas- atsvieste pajamu islaidu knygete uzpildytas grafas... mirksiukas.gif (pajamos reikalingos visu seimos nariu, tiek jusu, tiek vyro...)

aciu labai, prasysiu darbovietej. o vyro neturiu 4u.gif
Atsakyti
NA VAT IR AS ISIPAINIOJAU I socialiniu drabuotoju puinkles, uzsirasiau telefonu, eiles laukiau apie 2 menesius, uzsirasant pasakiau, kad noriu prasyma parasyt lengvatom gaut, atejau nustatyta diena o man sako, kad uzsirasiau tik konsultacijai, kuriai yra skiriama tik 15 min, kad parasyt prasyma ir sutvarkyt poperius lengvatai reikia apie 40 min.liepe eit i kauno gatve stot i gyva eile sausio pradzioj kad neprarasciau uz lapkr, gruodi ir sausi lengvatas. kauno gatvei is manes pasijuoke ir pasake, kad darbuotojos savivaliauja, ir tokiu dalyku kaip konsultacijos nera, jie privalejo mane priimt ir sutvarkyt visas lengvatas. parasiau skunda. ziuresiu kas dabar bus
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 01 09, 11:59)
NA VAT IR AS ISIPAINIOJAU I socialiniu drabuotoju puinkles, uzsirasiau telefonu, eiles laukiau apie 2 menesius, uzsirasant pasakiau, kad noriu prasyma parasyt lengvatom gaut, atejau nustatyta diena o man sako, kad uzsirasiau tik konsultacijai, kuriai yra skiriama tik 15 min, kad parasyt prasyma ir sutvarkyt poperius lengvatai reikia apie 40 min.liepe eit i kauno gatve stot i gyva eile sausio pradzioj kad neprarasciau uz lapkr, gruodi ir sausi lengvatas. kauno gatvei is manes pasijuoke ir pasake, kad darbuotojos savivaliauja, ir tokiu dalyku kaip konsultacijos nera, jie privalejo mane priimt ir sutvarkyt visas lengvatas. parasiau skunda. ziuresiu kas dabar bus

Teisingai padaret,nes nera nustatyto laiko,kiek kas trunka,ten ne viena darbuotoja siedi.Konsultuoja kiek zinau tik prie langeliu,kur uzsirasinejama.Parasykit kai zinosit jau atsakima i savo skunda.
Atsakyti
sveikos, neradau niekur panašios temos. trumpai pabandau nupiešt situaciją, gal kuri susidūrusi.. tai va merginai 25 metai, dieninių studijų studentė dalinai finansuojamoje vietoje. jokių pajamų iš niekur negauna. ar gali taip būti? blink.gif ..seniūnijoj pasakė, kad nepriklauso pašalpa, nes nestovi darbo biržoj..stipendija nepriklauso, nes moka už mokslą. negali gaut socialines stipendijos, nes negauna pasalpos jokios.

žodžiu negauna nieko, nes negauna iš niekur doh.gif ..kame čia šaknys, kur logika..ar ji nepriklauso kuriai nors gyventojų grupei kuriai priklausytų minimalus pragyvenimo lygis..

???
Atsakyti
O as norejau paklaust,gruodzio menesi tvarkiausi dokumentus del socialinio,uz spalio,lapkricio,gruodzio menesi...na atskaiciuojant atgal. smile.gif Man buvo pasakyta iki gruodzio pabaigos pristatyt is antstoliu,kad is vaiku tevo negavau nieko,tada sausio menesi gausiu uz praejusius 3menesius socialine ismoka.Is anstoliu dokumenta pristaciau gruodzio pabaigoje.Dabar cia skaitau,kad reikia gauti laiska is socialinio...O jei to laisko dar negavau,vadinas ir ismokos si menesi negausiu,ar kaip cia skaitos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(motinyte @ 2011 01 09, 20:13)
sveikos, neradau niekur panašios temos. trumpai pabandau nupiešt situaciją, gal kuri susidūrusi.. tai va merginai 25 metai, dieninių studijų studentė dalinai finansuojamoje vietoje. jokių pajamų iš niekur negauna. ar gali taip būti? blink.gif ..seniūnijoj pasakė, kad nepriklauso pašalpa, nes nestovi darbo biržoj..stipendija nepriklauso, nes moka už mokslą. negali gaut socialines stipendijos, nes negauna pasalpos jokios.

žodžiu negauna nieko, nes negauna iš niekur  doh.gif ..kame čia šaknys, kur logika..ar ji nepriklauso kuriai nors gyventojų grupei kuriai priklausytų minimalus pragyvenimo lygis..

???

visiems taisykles vienodos, - norint gauti soc pasalpa- reikia atitikti bent viena is nurodytu reikalavimu: http://www.socmin.lt....php?1189177490
jei taves neislaiko tevai- issilaikyti turi pats- to isvada, kad jei mokaisi turi stoveti darbo birzoje 6 menesius arba maziau jei istojai po salygose nustatytu aplinkybiu ir gauni is birzos pasalpa.
o soc stipendija mokama tik atitinkant papildomus punktus: https://www.vsf.lt/l...nes-stipendijos
ar mergina studijuoja aukstaji moksla?

Papildyta:
QUOTE(Lelyna @ 2011 01 10, 02:51)
O as norejau paklaust,gruodzio menesi tvarkiausi dokumentus del socialinio,uz spalio,lapkricio,gruodzio menesi...na atskaiciuojant atgal.  smile.gif  Man buvo pasakyta iki gruodzio pabaigos pristatyt is antstoliu,kad is vaiku tevo negavau nieko,tada sausio menesi gausiu uz praejusius 3menesius socialine ismoka.Is anstoliu dokumenta pristaciau gruodzio pabaigoje.Dabar cia skaitau,kad reikia gauti laiska is socialinio...O jei to laisko dar negavau,vadinas ir ismokos si menesi negausiu,ar kaip cia skaitos?  g.gif

tas laiskas tikrai nebutinas, as nesu jo gyvenime gavusi, cia gal nuo savivaldybes ar nuo ko priklauso (pinigus plauna su tais laisku siuntinejimais ir tiek... visai netaupo lesu)
faktas tas, kad vistiek visi pasiskambina ir paklausia ar jau paskirta soc ismoka ar ne...
taigi ir jus galite skambtelti i savo skyriu ir paklausti- ar skyre jums ar ne...
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 01 09, 10:59)
NA VAT IR AS ISIPAINIOJAU I socialiniu drabuotoju puinkles, uzsirasiau telefonu, eiles laukiau apie 2 menesius, uzsirasant pasakiau, kad noriu prasyma parasyt lengvatom gaut, atejau nustatyta diena o man sako, kad uzsirasiau tik konsultacijai, kuriai yra skiriama tik 15 min, kad parasyt prasyma ir sutvarkyt poperius lengvatai reikia apie 40 min.liepe eit i kauno gatve stot i gyva eile sausio pradzioj kad neprarasciau uz lapkr, gruodi ir sausi lengvatas. kauno gatvei is manes pasijuoke ir pasake, kad darbuotojos savivaliauja, ir tokiu dalyku kaip konsultacijos nera, jie privalejo mane priimt ir sutvarkyt visas lengvatas. parasiau skunda. ziuresiu kas dabar bus


užsirašant internetu tai reikia padėti "varneles" dėl ko kreipiesi va čia vat, gal pagal tai laiką dalina g.gif

Bet taip žmogui pasakyti, kad nepriklauso, tai jau savivalė. manau ir popierius sutvarkyti 1 kartą gali ir 15 min užtekti. Reikėjo sakyti, kad 15 min skirtų tada.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 01 10, 14:12)
užsirašant internetu tai reikia padėti "varneles" dėl ko kreipiesi va čia vat, gal pagal tai laiką dalina  g.gif

Bet taip žmogui pasakyti, kad nepriklauso, tai jau savivalė. manau ir popierius sutvarkyti 1 kartą gali ir 15 min užtekti. Reikėjo sakyti, kad 15 min skirtų tada.

be varneles toliau ir neatsidaro,o cia matot telefonu uzsirase,tai jau aisku,kad pasake kokiam tikslui uzsirasineja,tai jie jau tada turejo pasakyti,o ne kai zmogus atejo 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

Visai susipainiojau beskaitydama,kas kokiu atveju priklauso ir kada ne, tai gal pagelbesit jau patyrusios blush2.gif Esam 4 asmenu seima, menesio pajamos apie 1700Lt. vyras dirba,as esu VPA,kadangi vaikui suejo metai,tai pajamos kita menesi dar sumazes, norejau paklaust ar galime mes pretenduot i kokias nors kompensacijas? tokias kaip uz sildyma, maisto paketus? Dar klausimelis kaip su vaiko pinigais? lyg girdejau,kad jei pajamos asmeniui nevirsyja 525LT. tai iki 3 metu moka tuos 97lt? o virs 3 metu? sorry,kad tiek daug klausimu,bet vis tempiau tempiau,maniau kaip nors susispaude isgyvensim,bet kuo toliau tuo sunkiau sekasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatella @ 2011 01 10, 18:15)
sveikos,

Visai susipainiojau beskaitydama,kas kokiu atveju priklauso ir kada ne, tai gal pagelbesit jau patyrusios  blush2.gif  Esam 4 asmenu seima, menesio pajamos apie 1700Lt. vyras dirba,as esu VPA,kadangi vaikui suejo metai,tai pajamos kita menesi dar sumazes, norejau paklaust ar galime mes pretenduot i kokias nors kompensacijas? tokias kaip uz sildyma, maisto paketus? Dar klausimelis kaip su vaiko pinigais? lyg girdejau,kad jei pajamos asmeniui nevirsyja 525LT. tai iki 3 metu moka tuos 97lt? o virs 3 metu? sorry,kad tiek daug klausimu,bet vis tempiau tempiau,maniau kaip nors susispaude isgyvensim,bet kuo toliau tuo sunkiau sekasi  doh.gif

Galit kreiptis del kompensaciju uz sildima,karsta(salta) vandenui(pirmam temos puslapi yra formule pagal kuria galit paskaiciuoti),galit kreiptis del maisto paketu.(vienam seimos nariui turi nevirsiti 525 lt)
Del vaiko pinigu,tai po 97lt moka iki 2 metu,jei mama is sodros gauna ne daugiau nei 525 lt.Nuo 2 metu galima kreiptis del 52 lt,tada jau ziuri i visas seimos pajamas ir jei vienam seimos nariui neiseina po 525 lt,tada vaiko pinigai priklauso.
Atsakyti
tai vat tame ir reikalas, kad tel uzsirasinedama pasakiau ,kad noriu parasyt prasyma del kompensaciju, pasake, kad reikia is darbuovetes pajamas uz praeita men atnest, taip ir padariau. tik idomu kiek laiko ta skunda tirs, gal menesi koki, galvojuy gal paciai nueit pas ta pacia darbuotoja ir paziuret ka ji man dabar pasakys, kai suzinos, kad i nusiusta gyva eile nepatekau ir dar juoktis pradejo, kad tokias nesamones krecia SC darbuotojos
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 01 10, 21:57)
tai vat tame ir reikalas, kad tel uzsirasinedama pasakiau ,kad noriu parasyt prasyma del kompensaciju, pasake, kad reikia is darbuovetes pajamas uz praeita men atnest, taip ir padariau. tik idomu kiek laiko ta skunda tirs, gal menesi koki, galvojuy gal paciai nueit pas ta pacia darbuotoja ir paziuret ka ji man dabar pasakys, kai suzinos, kad i nusiusta gyva eile nepatekau ir dar juoktis pradejo, kad tokias nesamones krecia SC darbuotojos

http://www.spcentras....php?m=3&l=6283
Galit nueiti.
Atsakyti