Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 07, 16:38)
galit paskambinti i Kauno g.
(8 5) 213 3663
Mes tai tvarkemes gruodzio 7 d,tai sian jau laiskas atejo,gal ir jums greitu metu ateis.
Ar paskirta jie jums gali pasakyti,bet kiek per telefona tokios informacijos jie neteikia.


aciuks.gif pabandysiu pirmadieni paskambinti, gal ka pasakys...
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 07, 15:50)



aciu, bet kazkodel man neleidzia prisijungti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 07 sausio 2011 - 16:27
QUOTE(norala @ 2011 01 07, 17:27)
aciu, bet kazkodel man neleidzia prisijungti  g.gif

Ne ta nuoruoda ikeliau doh.gif reikejo EGAS,o as jums EDAS daviau,va cia turetumete normaliai prisijungti blush2.gif
https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 07 sausio 2011 - 16:33
norejau paklausti, ar kompensacijai uz buta gauti nekilnojamo turto ir siaip turto normatyvas yra lygiai toks pat kaip ir socialinei pasalpai gauti, ar skiriasi, aciu.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2011 01 07, 17:37)
norejau paklausti, ar kompensacijai uz buta gauti nekilnojamo turto ir siaip turto normatyvas yra lygiai toks pat kaip ir socialinei pasalpai gauti, ar skiriasi, aciu.

tokie patys,viskas gi parasyta socmin puslapija,kokie normatyvai
http://www.socmin.lt...php?-1170306460
Atsakyti
Pakomentuokite mamos vedancios vaikus i darzelius Klaipedoje, kaip ten realiai su tais mokejimais yra?Mano mazoji dabar isejo i darzeli, as nuo menesio galo i darba, praradome soc . pasalpa...bet pajamu neatsirado...Kaip man elgtis, eit i soc rupyba, kompensuos man darzelio mokesti ar nea...Kokia suma musu savivaldybeje turi gautis vienam asmeniui, kad butu kompensacija?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 07, 17:30)
Ne ta nuoruoda ikeliau  doh.gif  reikejo EGAS,o as jums EDAS daviau,va cia turetumete normaliai prisijungti  blush2.gif
https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx

galima gal smulkiau ka ten reikia butent atidaryti, kad pamatyciau ta paskirta pasalpa??? blink.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 07 sausio 2011 - 17:56
Sveikos, raso kad reikia triju menesiu duomenu apie pajamas, tai cia sodroj ar kur ta pazyma isduotu?
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 01 07, 17:54)
Pakomentuokite mamos vedancios vaikus i darzelius Klaipedoje, kaip ten realiai su tais mokejimais yra?Mano mazoji dabar isejo i darzeli, as nuo menesio galo i darba, praradome soc . pasalpa...bet pajamu neatsirado...Kaip man elgtis, eit i soc rupyba, kompensuos man darzelio mokesti ar nea...Kokia suma musu savivaldybeje turi gautis vienam asmeniui, kad butu kompensacija?

apie tai kalbama tam skirtoje temoje apie kompensacijas už darželius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 01 07, 18:40)
apie tai kalbama tam skirtoje temoje apie kompensacijas už darželius mirksiukas.gif

Busiu dekinga, jei ir cia kas pakomentuos... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 01 07, 18:46)
Busiu dekinga, jei ir cia kas pakomentuos... mirksiukas.gif


QUOTE
2. Pažeidimai ir apribojimai
Draudžiama:
4. Naudoti SPAM'ą (Stupid Pointless Annoying Material/Message).
· rašyti "Off-Topic" žinutes (bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos spam'u).
· rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos laikomos spam'u.


spamas forume draudžiamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2011 01 07, 19:36)
Sveikos, raso kad reikia triju menesiu duomenu apie pajamas, tai cia sodroj ar kur ta pazyma isduotu?

ziurint kokios tos jusu pajamos - birzos ir sodros pajamas mato, jei reikia atlyginimo triju menesiu- isduoda darboviete, jei verslo liudijimas- atsvieste pajamu islaidu knygete uzpildytas grafas... mirksiukas.gif (pajamos reikalingos visu seimos nariu, tiek jusu, tiek vyro...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 07 sausio 2011 - 20:03