Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(ewacka @ 2011 01 06, 13:17)
kursioke galbut si sakini neteisingai suprato: Studentui gali būti skiriama viena socialinė stipendija per studijų semestrą. na, bet nesigilinsiu ka gerai, o ka negerai ji ten suprato.

tai kad čia nėra ką neteisingai suprasti, nebent turint didelią vaizduotę g.gif
soc. stipendija gali būti mokama tik viena per semestra. jei priklausytų pagal kelis iš tgrijų galimų punktų - mokės vistiek tik vieną.
Atsakyti
QUOTE(DIVELONA @ 2011 01 06, 15:30)
aciu jums 4u.gif na bet ir istatymai,mazdaug tavo problemos,kad esi bedarbis doh.gif

buvao soc,rupybos skyriui anasyk,tai isaiskino,kad pasalpai gauti yra reikalingos praeitu metu pazysmos is darbovieciu,na uzmusk,nesuprantu kam,as paaiskinau,kad mano panele i darzeli eina tai man net nepasake,kad soc pasalpa nepriklauso ax.gif



Na, nezinau, bet soc. pasalpas as gavau, nors vaikas ir ejo i darzeli ax.gif
Kai mano vaikui suejo 2 m as buvau atleista is darbo ( is kart, kai baigesi motinystes atostogos) ir istojau i darbo birza, paskaiciavo, kokia ismoka gausiu. Po kokio men ir mano vyras buvo atleistas is darbo ir istojo i darbo birza, ismokas ir gaudavo. Vaikas pradejo lankyti darzeli 1 m ir 11 men. Tvarkiausi dokumentus soc pasalpai, kompensacijoms uz sildyma, dokumentuose pazymejau, kad vaikas lanko darzeli ir gaudavau soc pasalpa.

manau istatyma reikia suprasti taip, kd jei esi motinystes atistogose iki 3 m, tai tada vaika reikia auginti namie ir gausi pasalpa, o jei vedi i darzeli, tada negausi.
O stovintis darbo birzoje - tai skaitosi, kad motinystes atostogos baigesi, pasiruoses eiti i darba ir tam stovi darbo birzoje, kad darba gautum, o vaikas eina i darzeli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jedute: 06 sausio 2011 - 16:30
QUOTE(Jedute @ 2011 01 06, 17:26)
Na, nezinau, bet soc. pasalpas as gavau, nors vaikas ir ejo i darzeli  ax.gif
Kai mano vaikui suejo 2 m as buvau atleista is darbo ( is kart, kai baigesi motinystes atostogos) ir istojau i darbo birza, paskaiciavo, kokia ismoka gausiu. Po kokio men ir mano vyras buvo atleistas is darbo ir istojo i darbo birza, ismokas ir gaudavo. Vaikas pradejo lankyti darzeli 1 m ir 11 men. Tvarkiausi dokumentus soc pasalpai, kompensacijoms uz sildyma, dokumentuose pazymejau, kad vaikas lanko darzeli ir gaudavau soc pasalpa.

manau istatyma reikia suprasti taip, kd jei esi motinystes atistogose iki 3 m, tai tada vaika reikia auginti namie ir gausi pasalpa, o jei vedi i darzeli, tada negausi.
O stovintis darbo birzoje - tai skaitosi, kad motinystes atostogos baigesi, pasiruoses eiti i darba ir tam stovi darbo birzoje, kad darba gautum, o vaikas eina i darzeli

Ai nu jo,cia kai esi VPA,pastoviai maisausi,atsiprasau,kad suklaidinau 4u.gif bet vistiek jiems nepriklauso,nebent mama gaus minimalia pasalpa is DB ir tai nedaug ten ir damokes,kokius 40 lt.Tik kad gali kompensacijas tvarkitis ir maisto paketus.Bet ir sitie nepamaisytu galvoju ir darzelis butu nemokamas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 06 sausio 2011 - 16:48
QUOTE(DIVELONA @ 2011 01 06, 16:13)
sveikos merginos,na perskaiciau jusu tema,bet susipainiojau negyvai doh.gif gal kas nors gali nepykti uz pasikartojanti klausimair paaiskinti mirksiukas.gif
Mano vyras stovi DB ir gauna ismoka 650,as vakar istojau i darbo birza,pasalpa gausiu,bet dar neaisku kokio dydzio.turime 2 su puse metu dukryte,kuri eina i darzeli,turto mudu neturime.Nemanau,kad is darbo bizos gausiu maksimalia 650 pasalpa,taigi pas mus vienam zmogui neiseina 525 lt per menesi.ar musms priklauso kokia nors socialine prama?na pasalpa ar maisto paketai?

Vienur raso,kad nepriklauso,nes 2 su puse metu dukryte eina i darzeli
kitur raso,kad priklauso,juk abu esam bedarbiai
Radau dar vienoj vietoj parasyta,kad mus priklauso konpensacija darzeliui nes abu esam bedarbiai ir stovim DB

Kitur raso,kad konpensacija nepriklauso,nes vaikas iki 3 metu gali sedet namie su bedarbiais tevais?
Jei kas galit paaiskinkit g.gif Ar as cia  nesuprantu ar musu istatymai idomus?



jei jusu seimos menesines pajamos kiekvienam nevirsys 350lt (1050lt seimai/men) tai jums priklausys soc parama (nes abu atitinkate reikalaujamus punktus - stovite birzoje ir gaunate is jos pasalpa (kas nestovi birzoje turi auginti vaika namuose ar dar kazka kita), bet jus abu gausite, tai jei nevirsytite 1050lt tai socialinis damokes 90% trukstamos sumos iki jos. (ziures 1 menesio pajamas, nes jus neseniai istojote, kitu atveju ziuri 3 menesiu pajamas)
http://www.socmin.lt....php?1189177490

taip pat priklauso maisto paketai, jei praejusiais 2010m menesines pajamos nevirsijo 525lt/men (ziuri 2010metu pajamas(12 menesiu)- gali buti vienais menesiais daugiau kitais gali nebuti pajamu isvis- imate sumos vidurki ir dalinate kiekvienam seimos nariui po 525 kas menesi)

pas mus siauliuose soc remtiniems 100% darzelis nemokamai, priklauso kokiame jus mieste - atsiverskite savo darzelio tinklapi ir pasiskaitykite kokie jusu miesto ikainiai, jei nera tinklapio- tada savo savivaldybes tinklapyje paskaitykite savo miesto tarybos sprendimus del darzeliu kompensacijos.
cia kaip pavyzdi bet kuri paemiau http://www.silutezib....php/pageid/535

ir sildymo kompensacijos bei vandens priklauso, nes abu stovite birzoje,o jei dar gausite soc pasalpa- sildyma kompensuos 100%.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 07 sausio 2011 - 09:16
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 07, 09:58)



jei jusu seimos menesines pajamos kiekvienam nevirsys 350lt (1050lt seimai/men) tai jums priklausys soc parama (nes abu atitinkate reikalaujamus punktus - stovite birzoje ir gaunate is jos pasalpa (kas nestovi birzoje turi auginti vaika namuose ar dar kazka kita), bet jus abu gausite, tai jei nevirsytite 1050lt tai socialinis damokes 90% trukstamos sumos iki jos. (ziures 1 menesio pajamas, nes jus neseniai istojote, kitu atveju ziuri 3 menesiu pajamas)
http://www.socmin.lt....php?1189177490

taip pat priklauso maisto paketai, jei praejusiais 2010m menesines pajamos nevirsijo 525lt/men (ziuri 2010metu pajamas(12 menesiu)- gali buti vienais menesiais daugiau kitais gali nebuti pajamu isvis- imate sumos vidurki ir dalinate kiekvienam seimos nariui po 525 kas menesi)

pas mus siauliuose soc remtiniems 100% darzelis nemokamai, priklauso kokiame jus mieste - atsiverskite savo darzelio tinklapi ir pasiskaitykite kokie jusu miesto ikainiai, jei nera tinklapio- tada savo savivaldybes tinklapyje paskaitykite savo miesto tarybos sprendimus del darzeliu kompensacijos.
cia kaip pavyzdi bet kuri paemiau http://www.silutezib....php/pageid/535

ir sildymo kompensacijos bei vandens priklauso, nes abu stovite birzoje,o jei dar gausite soc pasalpa- sildyma kompensuos 100%.

Maisto paketams ziuri ne 12 men,o paskutiniu 3 men pajamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 07, 12:16)
Maisto paketams ziuri ne 12 men,o paskutiniu 3 men pajamas   smile.gif

oi rimtai blush2.gif , aciu jolanciuk kad pataisei drinks_cheers.gif - kaip ir socialiniui ziuri 3 arba 1 paskutini menesi mirksiukas.gif (vis maisau maisto paketu laikotarpi su vaiku 52 lituku laikotarpiu doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 07 sausio 2011 - 12:54
as norejau paklausti, jeigu pvz man paskiria pasalpa nuo 2011-06-01 iki 2011-09-01 na vienu zodziu 3 menesiams ir jeigu as noriu kad man toliau testu pasalpa man vel reiktu tvarkyti rugpjuti ar rugseji, t.y. ar trecia menesi kai gauni ar sekanti po 3 menesiu, na tikiuosi supratot, aciu.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2011 01 07, 14:24)
as norejau paklausti, jeigu pvz man paskiria pasalpa nuo 2011-06-01 iki 2011-09-01 na vienu zodziu 3 menesiams ir jeigu as noriu kad man toliau testu pasalpa man vel reiktu tvarkyti rugpjuti ar rugseji, t.y. ar trecia menesi kai gauni ar sekanti po 3 menesiu, na tikiuosi supratot, aciu.

2011-09 reikia tvarkytis iš naujo
Atsakyti
Gal galit priminti, kyur galima pasiziureti duomenis apie paskirta pasalpa g.gif

Tiesa, kam aktualu"
skambinau i migracijos tarnyba,. tai dar lyg ir niekas nepasikeite: soc. remtiniems daro pasus nemokamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 07 sausio 2011 - 14:18
QUOTE(norala @ 2011 01 07, 15:15)
Gal galit priminti, kyur galima pasiziureti duomenis apie paskirta pasalpa  g.gif

Tiesa, kam aktualu"
skambinau i migracijos tarnyba,. tai dar lyg ir niekas nepasikeite: soc. remtiniems daro pasus nemokamai  smile.gif

http://draudejai.sodra.lt/lt/
Atsakyti
Labuks, norejau ir as paklausti jau praejusiu visa ta soc.pasalpos gavimo procedura... ax.gif
Dokumentus sutvarkiau jau 2010 lapkricio pabaigoje(cia soc.pasalpai ir sildymui kietu kuru gauti), zadejo sausio men. atsiusti laiska, bet gal galima kazkur pasiskambinti ir anksciau suzinoti ar skirta ta pasalpa ir kiek?
Atsakyti
QUOTE(deilinuk @ 2011 01 07, 16:30)
Labuks, norejau ir as paklausti jau praejusiu visa ta soc.pasalpos gavimo procedura... ax.gif
Dokumentus sutvarkiau jau 2010 lapkricio pabaigoje(cia soc.pasalpai ir sildymui kietu kuru gauti), zadejo sausio men. atsiusti laiska, bet gal galima kazkur pasiskambinti ir anksciau suzinoti ar skirta ta pasalpa ir kiek?

galit paskambinti i Kauno g.
(8 5) 213 3663
Mes tai tvarkemes gruodzio 7 d,tai sian jau laiskas atejo,gal ir jums greitu metu ateis.
Ar paskirta jie jums gali pasakyti,bet kiek per telefona tokios informacijos jie neteikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 07 sausio 2011 - 15:40