Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 05, 21:11)
na vadinasi tikrai jus isskirtiniai,arba tiesiog neturi kam dalinti tas maisto paketus  smile.gif
Tai gal tik tiems prates kurie buvo ir yra soc.remtini.Nes man nesitiki,kad jie netikrine pajamas prates,o gal jums tu maisto paketu nereikia,o gal jus gaunat jau daugiau pinigeliu.

Soc.remtina aš nesu , sakė , kad pajamas tikrins ir 525 lt. negali viršyti ir šiemet tikrinimas bus daug griežtesnis , o kaip tikrins ir iš kur žinos kiek aš uždirbu , iš kur gaus duomenis, to nesakė , nesu aš išskirtinė , dar pasikartosiu jie neklausia , net pavardės.Laukiau eilėj kaip ir visi žmonės prašymui užpildyti, bet prašymo pildyti man nedavė. Pasidalinau informacija ir tiek , o tapau išskirtine ir taip t.t
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2011 01 05, 21:30)
Soc.remtina aš nesu , sakė , kad pajamas tikrins ir 525 lt. negali viršyti ir šiemet tikrinimas bus daug griežtesnis , o kaip tikrins ir iš kur žinos kiek aš uždirbu , iš kur gaus duomenis, to nesakė , nesu aš išskirtinė , dar pasikartosiu jie neklausia , net pavardės.Laukiau eilėj kaip ir visi žmonės prašymui užpildyti, bet prašymo pildyti man nedavė. Pasidalinau informacija ir tiek , o tapau išskirtine ir taip t.t

tai saunu,mes gi nesmerkiam jus uz tai,cia siaip juokais rasiau,kad isskirtiniai ar soc.remtini,nenorejau jusu izeisti smile.gif tiesiog idomiai pas jus,pas mus tai net ir soc.remtiniems prasymus reikia pildyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 05 sausio 2011 - 20:41
labas,
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 04, 22:44)
cia ziurint kaip jus sildotes, ar savarankiskai ar kartu su visais?
jei su visais tai kiek pamenu spali pajunge, tai jei neklystu atbuline data galima uz 2 menesius tvarkytis, nuo prasymo parasymo mirksiukas.gif
o atjungia atrodo balandi, tiksliau kada namas nusprendzia.
o jei sildotes savarankiskai tai ten kazkaip kitaip truputi skaiciuojasi..

mes sildomes savarankiskai,tai yra kietu kuru.lapkriti as tvarkiausi,bet nezinau ar ismoka buvo uz 11,12 ir 01men.viena soc darbuotoja sake,kad reikia nuo sausio men. vel tvarkytis kompensacija kietam kurui,nuejau,o kita kabinete sedejusi darbuotoja pasake,kad tik vasario men,nes jus esa gavot iki sausio g.gif
tai gal yra kitokia tvarka,kurie sildosi kietu kuru .
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 01 05, 19:37)
Sveikos. iskilo vel problema tik si kart jau man. verysad.gif
iki siu metu vasario 1dienos man yra paskirta soc.pasalpa. Vasario 4 dienai esu uzsirasiusi i savo seniunijos punkta tai pasalpai pratesti. Siandien suzinojau, kad mano mokymosi istaigoje prasymus del soc,stipendijos galima paduoti jau nuo sausio 20  iki vasario 10 dienos. tai jei as vasario 4 diena tik nueisiu pratesti prasymo del pasalpos, kol ji Kauno gatveje perziures, tada kol as issimsiu pazyma, as niekaip nespesiu iki vasario 10 pristatyti reikiamu dokumentu i savo aukstaja mokykla. Ka patartumete daryti...?
As kaip tycia vakar turejau numeriuka issikovojusi, tai nuejau i savo rajono skyriu, maniau, kad prasitesiu prasyma is anksciau,nes eiles iki.... tai neleido.
Tai dabar mastau, gal net ta pacia vasario 1 diena vaziuoti, laukti gyvoje eileje kol priims? bet kas is to, tikriausiai vistiek neperziures taip greitai mano prasymo?
[

aš tai skambinčiau ir paklausčiau ką daryti, tik klausčiau ne Kauno gatvėje, o kur kitur, kur ramiua:
http://www.spcentras.lt/spc/
man kei paprašiau dėl darželio skubiai, tai gal per 1 savaitę pažymą padarė. Ant dokumentų tokį ryškų lapelį prisegė ir parašė "skubiai..." Ar jau padaryta tai ne laišku galim irgi skambti, kad pagal asmens kodą pažiūrėtų.

Gal žinote maždaug kada Vilniuje už gruodį galima tikėtis soc. išmokos pavedimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 06 sausio 2011 - 09:37
QUOTE(ewacka @ 2011 01 05, 20:37)
Sveikos. iskilo vel problema tik si kart jau man. verysad.gif
iki siu metu vasario 1dienos man yra paskirta soc.pasalpa. Vasario 4 dienai esu uzsirasiusi i savo seniunijos punkta tai pasalpai pratesti. Siandien suzinojau, kad mano mokymosi istaigoje prasymus del soc,stipendijos galima paduoti jau nuo sausio 20  iki vasario 10 dienos. tai jei as vasario 4 diena tik nueisiu pratesti prasymo del pasalpos, kol ji Kauno gatveje perziures, tada kol as issimsiu pazyma, as niekaip nespesiu iki vasario 10 pristatyti reikiamu dokumentu i savo aukstaja mokykla. Ka patartumete daryti...?
As kaip tycia vakar turejau numeriuka issikovojusi, tai nuejau i savo rajono skyriu, maniau, kad prasitesiu prasyma is anksciau,nes eiles iki.... tai neleido.
Tai dabar mastau, gal net ta pacia vasario 1 diena vaziuoti, laukti gyvoje eileje kol priims? bet kas is to, tikriausiai vistiek neperziures taip greitai mano prasymo?
Susinervinau juodai

O sakykite tiesa, kad jei siais mokslo metais 1am semestrui man buvo paskirta soc stipendija, tai jau 2 semestra negaliu pretenduoti...? tik kitais moklso metais? tai gal veltui nervinuosi del to popierizmo?

tai kokios problemos, jei si menesi esi soc remtina? (juk sausio menesiui viskas paskaiciuota)
nueini uzsisakai pazyma (parasus jos ten greit sudes, kad viskas tvarkoj su sausio menesiu), kad esi soc remtina sausio menesi pristatai i mokykla ir viskas, nelauk to vasario schmoll.gif juk salyga yra tokia- turi but soc remtinas ta menesi, kuri mokykloje parasai prasyma, gali vasari jau nebebut soc remtina- vistiek skirs stipendija. (nebent ir cia kokias pataisas padare, reikia pasiskaitinet)

o del stipendiju gavimo- tai kiekvienas gali pretenduoti i du semestrus kas met. panaikinta tik tai, kad zmones per viena semestra galejo gauti kelias stipendijas (pvz mokesi 2 kolegijose neakivaizdziai ir univiere dieniniam - ir daudavo 3 stipendijas per menesi- tai dabar padare, kad galetu gauti tik viena)..
o jus nepergivenkite jums stipendija priklauso- jus ja ir gausite abu semestrus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 06 sausio 2011 - 11:02
QUOTE(lod @ 2011 01 06, 09:58)
labas,

mes sildomes savarankiskai,tai yra kietu kuru.lapkriti as tvarkiausi,bet nezinau ar ismoka buvo uz 11,12 ir 01men.viena soc darbuotoja sake,kad reikia nuo sausio men. vel tvarkytis kompensacija kietam kurui,nuejau,o kita kabinete sedejusi darbuotoja pasake,kad tik vasario men,nes jus esa gavot iki sausio  g.gif
tai gal yra kitokia tvarka,kurie sildosi kietu kuru .


na gal kuri mamyte pasakys tiksliau, bet daug kur nuo sausio 1 per nauja prasymus reikia rasyti, pvz as praita menesi rasiau del vaiko 52lt, tai pasake, kad sekanti menesi vel turesiu prasyma rasyti is naujo, bet tik ddziajam vaikui, mazajai sake automatiskai prates nes neturi 3 metuku ar as atostogose iki 3 metu- taip tiksliai ir nesupratau ka sumarmaliavo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 06, 10:58)
[size=1][/color]
tai kokios problemos, jei si menesi esi soc remtina? (juk sausio menesiui viskas paskaiciuota)
nueini uzsisakai pazyma  (parasus jos ten greit sudes, kad viskas tvarkoj su sausio menesiu), kad esi soc remtina sausio menesi pristatai i mokykla ir viskas, nelauk to vasario schmoll.gif juk salyga yra tokia- turi but soc remtinas ta menesi, kuri mokykloje parasai prasyma, gali vasari jau nebebut soc remtina- vistiek skirs stipendija. (nebent ir cia kokias pataisas padare, reikia pasiskaitinet)

o del stipendiju gavimo- tai kiekvienas gali pretenduoti i du semestrus kas met. panaikinta tik tai, kad zmones per viena semestra galejo gauti kelias stipendijas (pvz mokesi 2 kolegijose neakivaizdziai ir univiere dieniniam - ir daudavo 3 stipendijas per menesi- tai dabar padare, kad galetu gauti tik viena)..
o jus nepergivenkite jums stipendija priklauso- jus ja ir gausite abu semestrus mirksiukas.gif

Aciu VIKOSIUKS labai labai labai uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif Juk tikrai tai ka Jus parasete labai logiskas sprendimas su tom pazymomis. kaip pati nesusiprotejau taip padayti blush2.gif doh.gif jau ryt ar poryt pasiskambinsiu del pazymos, pasakysiu, kad reikalinga ji man ax.gif
o del tu stipendiju tai tikiuosi irgi tiesa, nes kursioke mane prigasdino, kad jei jau as 1 rudens semestra buvau gavusi soc stipendija, tai jau pavasario semestre negaliu pretenduoti , nes nepaskirs, tik rudeni galiu tipo, bet as skaiciausi skaiciausi tuos straipsnius ir tokio punkto neradau...tai padavinesiu ir 2 semestrui, neskirs tai neskirs, bet zinosiu, kad bent bandziau.
Dar karta ACIU- Jusu atsakymas patarimas man nuotaika pakele labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 01 06, 12:02)
o del tu stipendiju tai tikiuosi irgi tiesa, nes kursioke mane prigasdino, kad jei jau as 1 rudens semestra buvau gavusi soc stipendija, tai jau pavasario semestre negaliu pretenduoti , nes nepaskirs, tik rudeni galiu tipo, bet as skaiciausi skaiciausi tuos straipsnius ir tokio punkto neradau...tai padavinesiu ir 2 semestrui, neskirs tai neskirs, bet zinosiu, kad bent bandziau.
Dar karta ACIU- Jusu atsakymas patarimas man nuotaika pakele  labai 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Tu grupiokių jokių neklausyk, tik dekanate metodininkių, arba studijų tvarkoje paskaityk, ar aukštosios tinklapyje, arba pas prodekanę kokią paklausk geriau.

Tokios grupiokės po to pačios nueina dėl stipkės kai mažiau pretendentų (dirbau metodininke univere, tai taip būdavo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 06 sausio 2011 - 12:18
QUOTE(saulyte525 @ 2011 01 06, 12:16)
Tu grupiokių jokių neklausyk, tik dekanate metodininkių, arba studijų tvarkoje paskaityk, ar aukštosios tinklapyje, arba pas prodekanę kokią paklausk geriau.

Tokios grupiokės po to pačios nueina dėl stipkės kai mažiau pretendentų (dirbau metodininke univere, tai taip būdavo)

Na tai as ir nelabai patikejau ,,drauge'', maza ka, pamaniau, gal tikrai ji kazko nesuprato, o gal tokiu budu nusprende 1 konkurente i soc stipendija pasalinti smile.gif (ji 1a semestra irgi pretendavo ir gavo) ar dar del kokiu priezasciu. Metodininke musu - nieko nezino apie sias soc stipendijas (kiek teko su pazistamomis kalbetis, kitos metodininkes ir nelabai ka tepasako , sako i vakstybini studiju fonda skambintis). musu metodininkei kai nunesiau 1a semestra prasyma del soc stipendijos jai tai naujiena buvo sios stipendijos - isivaizduojate kokiu metodininkiu yra??? doh.gif o iki prodekaniu nusigauti ir pasigaut juos labai sunku pas mus. blush2.gif ju laika su mano suderinti blush2.gif
na ziuresiu gal i valstybini studiju fonda pasiskambinsiu, bet ten kiek teko skambintis anksciau visada labai skuba ir neturi laiko pakalbeti, paaiskinti. Atsimenu paskambinau uzdaviau klausima, o ji (Vigeliene) trumpai kazka atsake, ir jauciu, kad jau pokalbi baigti nori, o as dar klausimu turiu...kalbejau su jos padejeja, tai sake skambinti paciai Vigelienei. Vienu zodziu - uzburtas ratas. doh.gif

na jei kuri ka suzinos netycia, praneskite sioje temoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 01 06, 13:02)
o del tu stipendiju tai tikiuosi irgi tiesa, nes kursioke mane prigasdino, kad jei jau as 1 rudens semestra buvau gavusi soc stipendija, tai jau pavasario semestre negaliu pretenduoti , nes nepaskirs, tik rudeni galiu tipo, bet as skaiciausi skaiciausi tuos straipsnius ir tokio punkto neradau...tai padavinesiu ir 2 semestrui, neskirs tai neskirs, bet zinosiu, kad bent bandziau.
Dar karta ACIU- Jusu atsakymas patarimas man nuotaika pakele  labai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

na tu savo kursiokei pasakyk, kad nenusisneketu garsiai, o tuo labiau kitiems...
nebijok stipendija priklauso visus metus, tik dokumentus reikia pateikti du kartus metuose, viskas cia gerai pas tave, eik ir tvarkykis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 06, 12:26)
na tu savo kursiokei pasakyk, kad nenusisneketu garsiai, o tuo labiau kitiems...
nebijok stipendija priklauso visus metus, tik dokumentus reikia pateikti du kartus metuose, viskas cia gerai pas tave, eik ir tvarkykis mirksiukas.gif

OK mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 01 06, 13:27)
OK mirksiukas.gif  4u.gif

http://www.vsf.lt/ cia visada rasi viska ka reikia zinoti, norint gauti stipendija mirksiukas.gif
Atsakyti