Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 04, 15:24)
kompensacija skiria menesiui, trims arba sesiems. priklausomai nuo jusu situacijos.
su nepastoviom pajamom- menesi
su pastoviom - tris
ir tam tikrai kategorijai (pensininkams invalidams ..) sesiems menesiams

na tas tai aisku.o nuo kada prasideda sildymo sezonas ir kiek jis tesiasi?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 04, 15:59)
manau kad socialiai remtiniems gal ir nereikia visko pildyt, kurie 2010 remtini buvo, nes sistemoje visi dokumentai matosi, o likusiems tai tikrai abejoju ar siaip ims ir prates  g.gif
bet prasyma kaip bebutu reikia manau uzpildyti. g.gif
Papildyta:

nes pries du menesius nesete 3 menesiu pajamas arba vieno- taigi jos jau sistemoje matosi, tu paciu nesti nebereikia mirksiukas.gif kuriu neturi- tu ir praso mirksiukas.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2011 01 04, 19:03)
na tas tai aisku.o nuo kada prasideda sildymo sezonas ir kiek jis tesiasi?

tai ka jus nezinuot nuo kada ijungia jums sildyma,ar jus patys sau ijungiat? 4u.gif
Atsakyti
[quote=vikosiuks,2011 01 04, 15:59]
manau kad socialiai remtiniems gal ir nereikia visko pildyt, kurie 2010 remtini buvo, nes sistemoje visi dokumentai matosi, o likusiems tai tikrai abejoju ar siaip ims ir prates g.gif
bet prasyma kaip bebutu reikia manau uzpildyti. g.gif
Papildyta:

Aš tai dirbanti ir prašymo nereikėjo pildyt , o maisto daviniai sakė bus kovo gale ar balandį (čia Klaipėdoje ), tai iki to laiko jos matys kiek uždirbi.
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2011 01 04, 19:03)
na tas tai aisku.o nuo kada prasideda sildymo sezonas ir kiek jis tesiasi?

cia ziurint kaip jus sildotes, ar savarankiskai ar kartu su visais?
jei su visais tai kiek pamenu spali pajunge, tai jei neklystu atbuline data galima uz 2 menesius tvarkytis, nuo prasymo parasymo mirksiukas.gif
o atjungia atrodo balandi, tiksliau kada namas nusprendzia.
o jei sildotes savarankiskai tai ten kazkaip kitaip truputi skaiciuojasi..
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2011 01 04, 18:42)
Aš tai dirbanti ir prašymo nereikėjo pildyt , o maisto daviniai sakė bus kovo gale ar balandį (čia Klaipėdoje ), tai iki to laiko jos matys kiek uždirbi.

O is kur jie mato ,kiek jus uzdirbat? g.gif Juk tam ir yra nesamos pazymos is darbovietes... g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 01 04, 23:00)
O is kur jie mato ,kiek jus uzdirbat? g.gif Juk tam ir yra nesamos pazymos is darbovietes... g.gif

Man irgi tai idomu,nes kam tada reiketu nesti tas pazymas is darbo,jei jie matytu g.gif
Cia turbut tik klaipedoj taip,nes vilniui tikrai niekas nemato. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 04, 22:08)
Man irgi tai idomu,nes kam tada reiketu nesti tas pazymas is darbo,jei jie matytu  g.gif
Cia turbut tik klaipedoj taip,nes vilniui tikrai niekas nemato. smile.gif

Ir Klaipedoje reikia nesti pazymas is darbo. biggrin.gif Gal cia isskirtiniams tik nereikia? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2011 01 04, 19:42)
Aš tai dirbanti ir prašymo nereikėjo pildyt , o maisto daviniai sakė bus kovo gale ar balandį (čia Klaipėdoje ), tai iki to laiko jos matys kiek uždirbi.

bet jus 3 praejusiu menesiu pajamu pazyma kazkur kitur pristatete, pvz soc pasalpai gauti arba kompensacijas gal tvarketes? nes kitu atveju pajamu is darbovietes kaip ir nematys- tai vistiek teks is darbovietes lapus atnesti (juk cia ne darbo birza ir ne sodra- pajamu socialiniui nerodo). g.gif
Papildyta:
QUOTE(uoga 3 @ 2011 01 04, 23:21)
Ir Klaipedoje reikia nesti pazymas is darbo. biggrin.gif Gal cia isskirtiniams tik nereikia? g.gif  bigsmile.gif

manau kad mamyte kazko nedasako mirksiukas.gif arba nepagalvoja kad cia i ta pacia sistema (socialine pasalpa, kompensacijos ir maisto paketai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 sausio 2011 - 14:47
Sveikos. iskilo vel problema tik si kart jau man. verysad.gif
iki siu metu vasario 1dienos man yra paskirta soc.pasalpa. Vasario 4 dienai esu uzsirasiusi i savo seniunijos punkta tai pasalpai pratesti. Siandien suzinojau, kad mano mokymosi istaigoje prasymus del soc,stipendijos galima paduoti jau nuo sausio 20 iki vasario 10 dienos. tai jei as vasario 4 diena tik nueisiu pratesti prasymo del pasalpos, kol ji Kauno gatveje perziures, tada kol as issimsiu pazyma, as niekaip nespesiu iki vasario 10 pristatyti reikiamu dokumentu i savo aukstaja mokykla. Ka patartumete daryti...?
As kaip tycia vakar turejau numeriuka issikovojusi, tai nuejau i savo rajono skyriu, maniau, kad prasitesiu prasyma is anksciau,nes eiles iki.... tai neleido.
Tai dabar mastau, gal net ta pacia vasario 1 diena vaziuoti, laukti gyvoje eileje kol priims? bet kas is to, tikriausiai vistiek neperziures taip greitai mano prasymo?
Susinervinau juodai

O sakykite tiesa, kad jei siais mokslo metais 1am semestrui man buvo paskirta soc stipendija, tai jau 2 semestra negaliu pretenduoti...? tik kitais moklso metais? tai gal veltui nervinuosi del to popierizmo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 05 sausio 2011 - 19:51
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 05, 15:47)
bet jus 3 praejusiu menesiu pajamu pazyma kazkur kitur pristatete, pvz soc pasalpai gauti arba kompensacijas gal tvarketes? nes kitu atveju pajamu is darbovietes kaip ir nematys- tai vistiek teks is darbovietes lapus atnesti (juk cia ne darbo birza ir ne sodra- pajamu socialiniui nerodo). g.gif
Papildyta:

manau kad mamyte kazko nedasako mirksiukas.gif arba nepagalvoja kad cia i ta pacia sistema (socialine pasalpa, kompensacijos ir maisto paketai)

Manęs net neklausė pavardės ar dirbu , ar stoviu biržoj , tik paklausė ar 2010m.gavau maisto paketus , tai sakė pratęs , jai 2010m.negavo maisto paketų tada reikia pildyti.Ir prieš tai 5 žmonėms, stovėjusiems eilėje, pasakė tą patį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anetė: 05 sausio 2011 - 20:09
QUOTE(Anetė @ 2011 01 05, 21:07)
Manęs net neklausė pavardės ar dirbu , ar stoviu biržoj , tik paklausė ar 2010m.gavau maisto paketus , tai sakė pratęs , jai 2010m.negavo maisto paketų tada reikia pildyti.Ir prieš tai 5 žmonėms, stovėjusiems eilėje, pasakė tą patį.

na vadinasi tikrai jus isskirtiniai,arba tiesiog neturi kam dalinti tas maisto paketus smile.gif
Tai gal tik tiems prates kurie buvo ir yra soc.remtini.Nes man nesitiki,kad jie netikrine pajamas prates,o gal jums tu maisto paketu nereikia,o gal jus gaunat jau daugiau pinigeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 05 sausio 2011 - 20:15