Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

Ar girdejot kasnors kad po nauju metu bus mokamos kortele ir pasa pasidaryti nors ir esi socialiai remtinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(^Braškytė^ @ 2010 12 29, 19:08)
Ar girdejot kasnors kad po nauju metu bus mokamos kortele ir pasa pasidaryti nors ir esi socialiai remtinas  g.gif

kazkaip neteko girdeti ir internete nieko panasaus neradau 4u.gif
Atsakyti
Turiu tokį klausimą:
mes bute gyvenam 5 žmonės,t.y. aš su vyru 2 vaikais,ir mano brolis.Jam 18 m,jis mokosi vidurinėj,gauna našlaičio pašalpą. Tai kaip jis skaitosi?Vienas ar mes bendra šeima? Ar jo pinigai nesiskaičiuoja į kompensaciją į darželį?Ar neįsiskaičiuoja norint gaut vaiko pinigus?
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 12 29, 20:30)
Turiu tokį klausimą:
mes bute gyvenam 5 žmonės,t.y. aš su vyru 2 vaikais,ir mano brolis.Jam 18 m,jis mokosi vidurinėj,gauna našlaičio pašalpą. Tai kaip jis skaitosi?Vienas ar mes bendra šeima? Ar jo pinigai nesiskaičiuoja į kompensaciją į darželį?Ar neįsiskaičiuoja norint gaut vaiko pinigus?

prie darzelio ir vaiko pinigu jis tikrai neturi jokios itakos,vat prie kompensacijos uz sildyma jei tvarkisites ir jei jis tam bute prirasytas,tai jau ziures jo pajamas.
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 12 29, 21:30)
Turiu tokį klausimą:
mes bute gyvenam 5 žmonės,t.y. aš su vyru 2 vaikais,ir mano brolis.Jam 18 m,jis mokosi vidurinėj,gauna našlaičio pašalpą. Tai kaip jis skaitosi?Vienas ar mes bendra šeima? Ar jo pinigai nesiskaičiuoja į kompensaciją į darželį?Ar neįsiskaičiuoja norint gaut vaiko pinigus?

Ar abu tėveliai mirę? Ar jam nustatyta rūpyba?
Į Jūsų šeimą tai neįeina ir jo pajamos į išmokas, mokamas Jūsų šeimai, taip pat neįeina; jei yra likęs be abiejų tėvų globos (rūpybos), tai bus kaip atskiras asmuo.
Atsakyti
kilo man klausimelis.drauge susitvarke dokumentus del soc.pasalpos.bet ji turi pasidejusi indeli i banka,gauna palukanas.bet tetn socialiniame padejo x kad neturi,jie patirinks?ir matys tokius dalykus?ir matys kiek ant korteles banke yra pinigeliu? mirksiukas.gif
lauksiu ats.aciukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 29, 18:31)
kazkaip neteko girdeti ir internete nieko panasaus neradau  4u.gif

ir as internete nieko neradau , cia sake kaimynei seniunijoje jog po nauju metu reiks moketi blink.gif
pasidare idomu ar tikrai taip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2010 12 30, 01:33)
kilo man klausimelis.drauge susitvarke dokumentus del soc.pasalpos.bet ji turi pasidejusi indeli i banka,gauna palukanas.bet tetn socialiniame padejo x kad neturi,jie patirinks?ir matys tokius dalykus?ir matys kiek ant korteles banke yra pinigeliu? mirksiukas.gif
lauksiu ats.aciukas thumbup.gif


socialinis duoda uzklausima i banka, o bankas privalo atsakyti ar virsija zmogaus banke esantys pinigeliai socialinio nustatytas tai seimai normas ar ne... toks tas ir patikrinimas.
jei turimi pinigeliai nevirsys normu viskas gerai, bet prie palukanu jei parase negaunu- tada tikrai negerai... nes jos yra zmogaus pajamos.. o slepti pajamu negalima..
Papildyta:
QUOTE(^Braškytė^ @ 2010 12 30, 08:41)
ir as internete nieko neradau , cia sake kaimynei seniunijoje jog po nauju metu reiks moketi  blink.gif 
pasidare idomu ar tikrai taip bus  g.gif


tai reiktu istatymo pataisas pasiziureti, juk siaip sau istatymas nei is sio nei is to neatsiranda, pirmiausia juk ji reikia priimti, kad jis isigaliotu.

http://www.migracija....php?-911338042
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=384201
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 gruodžio 2010 - 08:23
QUOTE(norala @ 2010 12 27, 18:27)
Mergaites, po kiek mazdaug laiko, gavus laiska, perveda soc. pasalpa ?  smile.gif

O i darzeli reikia nesti ta pranesima, kuri atsiunte ?  g.gif

Gavus laišką bent jau aš pašalpą gavau po mėnesio ir 20 ies dienų.

QUOTE(norala @ 2010 12 28, 13:05)
Tai , reiskia, kai paskiria pasalpa, tada vel reikia eiti i soc. skyriu rasyti prasyma pazymai ?
o ja is karto israso, ar vel reikia laukti? g.gif
man kazkaip ta darbuotoja nieko apie tai neminejo  g.gif

Gavus laišką - patvirtinimą jūs galite nueiti į soc.skyriaus informaciją, ten jums išduos pažymą , kad esate soc.remtina ( šios pažymos reikia kai kurioms įstaigoms, kreipiantis dėl soc.stipendijos ir panašiai). Pažymą išduoda iškart, prie vietos.( bent jau Kauno g. taip yra)

QUOTE(linivo @ 2010 12 30, 02:33)
kilo man klausimelis.drauge susitvarke dokumentus del soc.pasalpos.bet ji turi pasidejusi indeli i banka,gauna palukanas.bet tetn socialiniame padejo x kad neturi,jie patirinks?ir matys tokius dalykus?ir matys kiek ant korteles banke yra pinigeliu? mirksiukas.gif
lauksiu ats.aciukas thumbup.gif

Sąskaitų jie netikrina. Bet turi tokią teisę. Tai neaišku kokiomis aplinkybėmis jie gali patikrinti. Šiaip jūsų draugė slepia pajamas, tai jau įstatymo pažeidimas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija. @ 2010 12 30, 10:01)
Gavus laišką bent jau aš pašalpą gavau po mėnesio ir 20 ies dienų.
Gavus laišką - patvirtinimą jūs galite nueiti į soc.skyriaus informaciją, ten jums išduos pažymą , kad esate soc.remtina ( šios pažymos reikia kai kurioms įstaigoms, kreipiantis dėl soc.stipendijos ir panašiai). Pažymą išduoda iškart, prie vietos.( bent jau Kauno g. taip yra)
Sąskaitų jie netikrina. Bet turi tokią teisę. Tai neaišku kokiomis aplinkybėmis jie gali patikrinti. Šiaip jūsų draugė slepia pajamas, tai jau įstatymo pažeidimas. unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(Iliuzija. @ 2010 12 30, 10:01)
Gavus laišką bent jau aš pašalpą gavau po mėnesio ir 20 ies dienų.
Gavus laišką - patvirtinimą jūs galite nueiti į soc.skyriaus informaciją, ten jums išduos pažymą , kad esate soc.remtina ( šios pažymos reikia kai kurioms įstaigoms, kreipiantis dėl soc.stipendijos ir panašiai). Pažymą išduoda iškart, prie vietos.( bent jau Kauno g. taip yra)
Sąskaitų jie netikrina. Bet turi tokią teisę. Tai neaišku kokiomis aplinkybėmis jie gali patikrinti. Šiaip jūsų draugė slepia pajamas, tai jau įstatymo pažeidimas. unsure.gif

ji pajamu neslepia,tiesiog prie kelis metus mama jai padejo indeli busimam buistu isigyti tai jis taip ir liko,ji net nepagalvodama kad cia pajamos uz kurias galima gyventi net nepagalvojo kad cia bus soc.paramai kazkas bendro.
tai tikekimes nepatikrins,nes is palukunu isgyventi tai neiseina ten virs 1000lt per metus gaunasi.
o buvo idomu tokiu atveju kai patikrina?bet skaiciau kad ir saskaitoje ant korteles negali buti daugiau kaip 2tukst.o kur pvz laikyti santaupas juodai dienai.??kojineje? thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linivo: 30 gruodžio 2010 - 09:28
QUOTE(linivo @ 2010 12 30, 10:29)
Papildyta:

ji pajamu neslepia,tiesiog prie kelis metus mama jai padejo indeli busimam buistu isigyti tai jis taip ir liko,ji net nepagalvodama kad cia pajamos uz kurias galima gyventi net nepagalvojo kad cia bus soc.paramai kazkas bendro.
tai tikekimes nepatikrins,nes is palukunu isgyventi tai neiseina ten virs 1000lt per metus gaunasi.
o buvo idomu tokiu atveju kai patikrina?bet skaiciau kad ir saskaitoje ant korteles negali buti daugiau kaip 2tukst.o kur pvz laikyti santaupas juodai dienai.??kojineje? thumbup.gif

pagal juos jei turi santaupas,vadinasi turi uz ka gyventi,ir nera ko prasyti soc.pasalpos.Vyro mama pardave buta,nors i banka nedejo tu pinigu,bet socialiniam per registru centra pamate,jai reikejo rasyti pasiaiskinima,kodel ji nuslepe,kad buta pardave ir jai nutrauke soc.pasalpa.
Vistiek reiskias kad nuslepe,nes galejo pasakyti.O kaip gali buti ne pajamos,jei iplaukia i tavo saskaita. 4u.gif Tik kad mazos palukanos,tai tiesiog gali jai sumazinti pasalpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 30 gruodžio 2010 - 12:43
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 29, 19:33)
prie darzelio ir vaiko pinigu jis tikrai neturi jokios itakos,vat prie kompensacijos uz sildyma jei tvarkisites ir jei jis tam bute prirasytas,tai jau ziures jo pajamas.


kad į buto kompensaciją už šildymą įeina,tai jau žinau.Svarbu kitur nefiguruotų smile.gif
QUOTE(Ten @ 2010 12 29, 19:43)
Ar abu tėveliai mirę? Ar jam nustatyta rūpyba?
Į Jūsų šeimą tai neįeina ir jo pajamos į išmokas, mokamas Jūsų šeimai, taip pat neįeina; jei yra likęs be abiejų tėvų globos (rūpybos), tai bus kaip atskiras asmuo.

Taip mirę,iki pilnametystės aš buvau jo globėja.
Atsakyti