Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8


tai kad jus pati sau i klausimus atsakete:
1. 97lt gausite nes jusu motinystes tevystes ismoka jums vienai nevirsija 525lt.
2. 52lt gausite jei jusu bendros seimos pajamos (uz praejusius metus iki teises gauti 52litukus-nes ziuri i pajamas is praejusiu metu) nevirsis 525lt men kiekvienam seimos nariui.
3. socialine gaus tik vaikas, nes jus kaip suprantu nerodysite vyro ir neturite priteistu alimentu, taigi priklausys ir kompensacijos (tik nezinau kaip su vyro registracija- manau jo neturetu buti registruoto kartu su jumis, nes jei bus registruotas tame paciame buste- reikes jo pajamu arba stovejimo birzoje).
[/quote]


Vaiko tevas registruotas pas savo tevu, o as esu registruota pas savo tevu. Vaikas kai gims kiek zinau registruos kur as gyvenu.
Teva vaiko gimime planuojame rodyti kas yra, bet del elementu nesiteisiu. Nes gali buti, kad greit su negimusiu vaiku tapsiu seima, o draugo nebebus. Tiks bus vaiko gimimo liudime pararasyta kas tevas, bet is jo neplanuoju nieko teistis, nes zinau kad sunkiai kazka gausime is jo.
Tai kiek suprantu galesiu teistis vaikui tuos 315lt? Ar geriau liudime nerodyti tevo? Nes dekretines bus vieninteles pajamos, kazkaip noretusi ir ta pasalpa gauti, kad galeciau savo mazyli islaikyti. Aciu
Atsakyti
jaigu as paimciau verslo liudijima ar man kompensacijos ir toliau butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 12 27, 18:13)
pranesimas skirtas jums, pvz as tokio niekada nesu gavusi...

o i darzeli nesate pazyma isduota socialiniame, turite parasyti prasyma pazymai(-oms) gauti ir nurodyti kur turite ja(s) pristatyti.



Tai , reiskia, kai paskiria pasalpa, tada vel reikia eiti i soc. skyriu rasyti prasyma pazymai ?
o ja is karto israso, ar vel reikia laukti? g.gif
man kazkaip ta darbuotoja nieko apie tai neminejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 27, 19:45)
jaigu as paimciau verslo liudijima ar man kompensacijos ir toliau butu g.gif

jau radau atsakyma ax.gif
Atsakyti
Sveikos...
Norejau pasiterauti soc pasalpa mokama uz einama menesi, ar uz praejusi...
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2010 12 28, 20:59)
Sveikos...
Norejau pasiterauti soc pasalpa mokama uz einama menesi, ar uz praejusi...

uz praejusi.
Atsakyti
QUOTE(palangaa @ 2010 12 27, 19:31)
Teva vaiko gimime planuojame rodyti kas yra, bet del elementu nesiteisiu. Nes gali buti, kad greit su negimusiu vaiku tapsiu seima, o draugo nebebus. Tiks bus vaiko gimimo liudime pararasyta kas tevas, bet is jo neplanuoju nieko teistis, nes zinau kad sunkiai kazka gausime is jo.
Tai kiek suprantu galesiu teistis vaikui tuos 315lt? Ar geriau liudime nerodyti tevo? Nes dekretines bus vieninteles pajamos, kazkaip noretusi ir ta pasalpa gauti, kad galeciau savo mazyli islaikyti. Aciu

Manyčiau, kad verta rašyti tėvą į gimimo liudijimą, nes vėliau, jei kada nors visgi sugalvosite bandyti prisiteisti alimentus, būtų daug paprasčiau, kai tėvystė jau nustatyta.
O socialinę pašalpą vaikui gauti tas nekliudo (kad tėvas gimimo liudijime įrašytas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 28 gruodžio 2010 - 20:41
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 28, 20:29)
uz praejusi.

Tai jei sausi iseinu i darbuka, sausio viduryje dar pinigucius gausiu? Gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2010 12 28, 22:17)
Tai jei sausi iseinu i darbuka, sausio viduryje dar pinigucius gausiu? Gerai supratau?

taip.uz gruodzio men,bet reikes pranesti jiems men. begije,kad jus isadarbinot.
Atsakyti
sakykit ,tvarkantis kompensacijas,soc.rupyba nemato prisijungus prie asmens duomenu bazes jo duomenu,pvz.jei bedarbis,tai kiek gauna pasalpos,kiek gauni motinystes ismoku is sodros,kiek gavai nedarbingumo...man darbo birzoje minejo,kad turi visa tai matyti ir lakstyti su pazymom nereikia,tik is darbovietes,jei dirbi reiketu atnesti...
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 12 29, 13:23)
sakykit ,tvarkantis kompensacijas,soc.rupyba nemato prisijungus prie asmens duomenu bazes jo duomenu,pvz.jei bedarbis,tai kiek gauna pasalpos,kiek gauni motinystes ismoku is sodros,kiek gavai nedarbingumo...man darbo birzoje minejo,kad turi visa tai matyti ir lakstyti su pazymom nereikia,tik is darbovietes,jei dirbi reiketu atnesti...

Ta tai tikrai mato ,niekur nereikia eiti ir rinkti pazymu.
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 12 29, 14:23)
sakykit ,tvarkantis kompensacijas,soc.rupyba nemato prisijungus prie asmens duomenu bazes jo duomenu,pvz.jei bedarbis,tai kiek gauna pasalpos,kiek gauni motinystes ismoku is sodros,kiek gavai nedarbingumo...man darbo birzoje minejo,kad turi visa tai matyti ir lakstyti su pazymom nereikia,tik is darbovietes,jei dirbi reiketu atnesti...

taip,jie mato,tik jei dirbi,reikia pazymos is darbo.
Atsakyti