Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

Sveikos merginos galit pataisyti ta punkteli:
17. 4 nemokami talonai i pirti per menesi.
http://www.spcentras....php?m=11&l=377
Cia duoda tiems kurie neturi kur nusiprausti ir ypac skurdziai gyvena.
ACIU smile.gif

Atsakyti
QUOTE(mergicka393 @ 2010 12 17, 15:55)
Sveikos merginos galit pataisyti ta punkteli:
17. 4 nemokami talonai i pirti per menesi.
http://www.spcentras....php?m=11&l=377
Cia duoda tiems kurie neturi kur nusiprausti ir ypac skurdziai gyvena.
ACIU smile.gif

ten gi viskas aiskiai parasyta.Ar jus neskaitet tos nuorodos!? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 17 gruodžio 2010 - 19:22
Sveikos, noriu paklausti, kada reikia tvarkytis dokumentus dėl socialinių stipendijų kitam semestrui? Beje ar sausį dar bus mokamos stipendijas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 12 13, 10:31)
taip atskira seima gali pradeti skaitytis tik tuomet jei kazkas tave islaiko, o ne tevai (zodziu turi arba dirbti, arba stoveti birzoje arba susituokti) mirksiukas.gif, kitu atveju iki 24 metu priklausysi tevams.
Papildyta:

ir prasymas manau bus rasomas vienas, tik pajamos imamos visu registruotu (nors sito negarantuoju doh.gif ), kaip kazkas rase, kad kiekviena seima turi parasyti prasyma (bet man skamba kazkaip apsurdiskai) juk saskaita tai pareina viena- o mokescius kaip bebutu jie pasidalina (tai manau ir prasyma raso vienas, o kompensacija skaiciuojama pagal visu pajamas).

Jei vaikas po 18 m. nedaro absoliučiai nieko - jis neįeis į šeimą vien dėl to, kad jį išlaiko. Į šeimos sudėtį įeina tik besimokantys ar studijuojantys dieniniuose skyriuose iki 24 m.
Tikrai kiek šeimų/vienų gyvenančių asmenų - tiek prašymų. Nors ir 8. Bent jau Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2010 12 16, 21:22)
Sveikos merginos  4u.gif nepykit jei ne ten pataikiau bet gal neivysit  rolleyes.gif musu seimos pajamos vienam zmogui gaunasi 490 Lt as gaunu is Sodros vyras siuo metu "isvytas" nemokamose atostogose idarbintas terminuotai pries tai "stovejo" darbo birzoj bus tuoj puse metu kai dirba bet nuo 12.01 atostogauja  mirksiukas.gif kiek pasiskaiciau info tokias pajamas gaudami mes galim prasyti sildymui kompencacijos?  unsure.gif (ir kaip geriau ar buti siuo metu nemokamose atostogose(vistiek atleis) ar kad atleistu ir stoti i darbo birza)  blush2.gif

Svarbu ne tik pajamos. Kadangi jūsų vyras išėjęs nemokamų atostogų, jis neatitinka pirmo kriterijaus dirbti 2/3 maksimaliai nustatyto darbo laiko arba kitų atvejų, kai nedirbama dėl pateisinamų priežasčių, bet apmokama įstatymų nustatyta tvarka (prastovos ne dėl darbuotojo kaltės ir pan., įprastos atostogos, liga ir pan.), na kaip ten suformuluota įstatyme.
Norint gauti piniginę soc.paramą šiuo atveju tikrai geriau, kad būtų atleistas, nes po terminuotų darbų užsiregistruotų darbo biržoje ir iškart turėtų teisę, nereiktų laukti šešių mėnesių.
7 str. 10 punktas:
asmenys yra įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo šiame punkte nurodytų aplinkybių atsiradimo: (...) asmenys, dirbę pagal laikinąją ar patarnavimo (ne trumpiau kaip 1 mėnesį), terminuotą, sezoninę darbo sutartį, šiai sutarčiai pasibaigus; (...)
Kai abu atitiksit sąlygas su tokiomis pajamomis galėsit prašyti ir socialinės pašalpos, ne tik kompensacijų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 18 gruodžio 2010 - 15:44
QUOTE(norala @ 2010 12 16, 22:06)
o kaip jus elgiates tokiu atveju:  g.gif
sakykim, si menesi priduodam dokumentus kompensacijai gauti. Kaip zinome, paskaiciavimai buna po 2-3 men.
ar visus tuos tris menesius mokate uz visa vandeni, ar galima deklaruoti pvz. 7 m3 vandens, o moketi tik uz 3?
ir ar apmokate sildymo saskaitas?
As praeita menesi nesumokejau, o dabar jau nauja saskaita atejo, ir , aisku, dar neisskaiciuota niekas... g.gif



nagi, pasidalinkit patirtim g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2010 12 16, 21:06)
o kaip jus elgiates tokiu atveju:  g.gif
sakykim, si menesi priduodam dokumentus kompensacijai gauti. Kaip zinome, paskaiciavimai buna po 2-3 men.
ar visus tuos tris menesius mokate uz visa vandeni, ar galima deklaruoti pvz. 7 m3 vandens, o moketi tik uz 3?
ir ar apmokate sildymo saskaitas?
As praeita menesi nesumokejau, o dabar jau nauja saskaita atejo, ir , aisku, dar neisskaiciuota niekas... g.gif

Kai buvai Kauno energijoj,tai sakė,kad ir po kelių mėnesių nuskaičiuoja,arba jei ir yra sumokėta-atskaičiuoja nuo einamosios sąskaitos permokėtus pinigus.
Bandykit pasiskambint į jums priklausančią šilumos tiekimo bendrovę,ir paklauskit,ar galit nemokėt nuo tos sumos,nuo kurios jums kompensuos.
Atsakyti
Sveiki, nelabai suprantu aš ir jau pasiklydau tarp tų straipsnių visų verysad.gif visiškai susipainiojau.
Aš esu vaiko auginimo atostogose [vaikui 3 mėnesiai]. Aš gaunu apie 500Lt, vyras dirba pusę etato, gauna 500Lt. Vyras praeitą mėnesį [ir tik vieną mėnesį] dirbo per du darbus, bet dbr jis prarado pagrindinį [liko tik tie 500Lt], ar galiu dabar kreiptis dėl soc.pašalpos? Ar reikia laukti 3 mėnesius? Ar iš vis man priklauso ta pašalpa?

Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2010 12 18, 23:45)
Sveiki, nelabai suprantu aš ir jau pasiklydau tarp tų straipsnių visų  verysad.gif  visiškai susipainiojau.
Aš esu vaiko auginimo atostogose [vaikui 3 mėnesiai]. Aš gaunu apie 500Lt, vyras dirba pusę etato, gauna 500Lt. Vyras praeitą mėnesį [ir tik vieną mėnesį] dirbo per du darbus, bet dbr jis prarado pagrindinį [liko tik tie 500Lt], ar galiu dabar kreiptis dėl soc.pašalpos? Ar reikia laukti 3 mėnesius? Ar iš vis man priklauso ta pašalpa?

jei vyras dirba puse etato,jis turi stovet darbo birzoj(puse metu),kad gaut soc.pasalpa arba kompensacija.
Atsakyti
Laba diena,gal kas zino,jai mes tvarkisim si men soc pasalpa ir mums si men neiseina sumoketi uz siluma 198 lt uz lapkriti,tai mums nepaskirs kompensacijos uz siluma sekamtiems 3 men?
Atsakyti
Ar galėtumėt man atsakyti į klausimą.
Rugsėjį baigėsi vaiko priežiūros atostogos, gryžau į darbą 0,5etato kadangi kitas etatas buvo nutrauktas pagal terminuotą sutartį, spalį registravausi darbo biržoje, vyras 6mėn. registruotas biržoje. Gruodį kreipiausi dėl šildymo kompesnacijos ir man pasakė, kad negali jos skirti kadangi rugsejo mėn. nebuvau registruota biržoje ir nėra išstovėtas 6mėn. terminas. Šiuo metu dirbu pilnu etato krūviu.
Prieš kreipiantis dėl kompensacijų skambinausi į SP centrą ir man pasakė, kad motina auginanti vaiką nuo 2-3m. gali dirbti 0,5 etato ir nesiregistruoti biržoje - pašalpa bus skiriama.
Tai kaip iš tiesų yra smile.gif ?
Gal galėtumėt kokius įstatymus nurodyti.
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2010 12 18, 15:50)
Jei vaikas po 18 m. nedaro absoliučiai nieko - jis neįeis į šeimą vien dėl to, kad jį išlaiko. Į šeimos sudėtį įeina tik besimokantys ar studijuojantys dieniniuose skyriuose iki 24 m.
Tikrai kiek šeimų/vienų gyvenančių asmenų - tiek prašymų. Nors ir 8. Bent jau Vilniuje.

o jusu nuomone kur jis "ĮEIS"- nes kaip vienas asmuo jis neegzistuoja?
be to as apie tokius asmenis nekalbu (kurie neveikia nieko) - su savo neveikimu jie atima galimybe susitvarkyti tiek soc parama, tiek kompensacijas tevams... cia lygiai tas pats kai kaikuriu seimu vyrai dirba nelegaliai ir nieko daugiau neveikia (nei birzoje stovi, nei bando isidarbinti nelegaliai) - jei juos tai tenkina- cia ju reikalas..
tiesiog turejau omeny, kad iki 24 nepatapsi vienu asmeniu, jei niekas taves neislaikys (visada busi priskiriamas prie tevu).. norint rasyt prasyma kaip vienisas asmuo- turi atitikti bent viena is reikalaujamu punktu, kaip ir visi kiti zmones... (jokiu isimciu nera)
Papildyta:
QUOTE(linasiniX @ 2010 12 20, 14:02)
Ar galėtumėt man atsakyti į klausimą.
Rugsėjį baigėsi vaiko priežiūros atostogos, gryžau į darbą 0,5etato kadangi kitas etatas buvo nutrauktas pagal terminuotą sutartį, spalį registravausi darbo biržoje, vyras 6mėn. registruotas biržoje. Gruodį kreipiausi dėl šildymo kompesnacijos ir man pasakė, kad negali jos skirti kadangi rugsejo mėn. nebuvau registruota biržoje ir nėra išstovėtas 6mėn. terminas. Šiuo metu dirbu pilnu etato krūviu.
Prieš kreipiantis dėl kompensacijų skambinausi į SP centrą ir man pasakė, kad motina auginanti vaiką nuo 2-3m. gali dirbti 0,5 etato ir nesiregistruoti biržoje - pašalpa bus skiriama. 
Tai kaip iš tiesų yra  smile.gif  ?
Gal galėtumėt kokius įstatymus nurodyti.

o jus sakete, kad i darba istojote po motinystes atostogu?
siaip turetu vadovautis siuo punktu:

yra įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo nurodytų aplinkybių atsiradimo:
- baigę formaliojo švietimo įstaigų dieninius skyrius abiturientai ir absolventai;
- netekę 45–55 procentų darbingumo asmenys (III grupės invalidai);
- asmenys, kuriems buvo nustatytas neįgalumo arba darbingumo lygis, nustatyto neįgalumo arba darbingumo lygio terminui pasibaigus;

- motina (tėvas) arba globėja (globėjas) jos (jo) auginamam vaikui sukakus 3 metams;
Papildyta:
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 12 20, 13:24)
Laba diena,gal kas zino,jai mes tvarkisim si men soc pasalpa ir mums si men neiseina sumoketi uz siluma 198 lt uz lapkriti,tai mums nepaskirs kompensacijos uz siluma  sekamtiems 3 men?

jei einate dabar tvarkytis 3 menesiams, tai tikriausiai ir sasakita gavote uz lapkriti ir turite susimoketi iki sio menesio galo- tai jei nelauksite naujos saskaitos- viskas bus ok.
nes jums soc. parama skaiciuos nuo to menesio kuri rasete prasyma ir jei priklauso kompensacijas uz 2 atgalinius menesius. kitu atveju gali paprasyti papildomo dokumentuko is sildymo tinklu, kad isiskolinima pasizadate padengti dalimis..
siaip juk niekas neprays kito menesio saskaitos, kur matysis nesumoketa, juk nesite tik 3 paskutiniu gautu menesiu saskaiteles mirksiukas.gif
kazkada as nespejau ir sumokejau 1 diena, tai galima net paprasyt kad atsiustu kita patikslinta saskaita, o ta senaja su skolom ismeciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 20 gruodžio 2010 - 13:33